Dwa sparingi, dwie porażki - zobacz zdjęcia z meczów Śląska Wrocław z GKS-em Tychy i Opawą

Śląsk Wrocław w sobotę rozegrał dwa sparingi przy Oporowskiej. Niestety - kibice nie mogą być po nich optymistami. Wrocławianie najpierw przegrali 1:2 z I-ligowym GKS-em Tychy, a potem 0:1 z czeską Opawą. Zwłaszcza ten drugi mecz był dla fanów ważny, bo kibicowskie grupy z obu miast od dawna się przyjaźnią.

Śląsk Wrocław - GKS Tychy 1:2 (1:2)

Bramki: Szwedzik 24 - Mikita 11, Mystkowski 35
Śląsk: Trelowski (73. Głogowski) - Wołczek (61. StawnyI), Kurowski, SchwarzI, Borys, Szczyrek (61. Hyjek), Bukowski, Szwedzik, Zylla (28. Bednarczyk; 65. Lutostański), Kurowski, Lewkot.
GKS (I połowa): Kostrzewski - Machowski, testowany I, Nedić, Tecław, Błachewicz - Mystkowski, Radecki, Żytek, Mikita - Rumin. II połowa: Kostrzewski - Połap (52. Dzięgielewski), testowany I, Nedić, Buchta, testowany II - Niewiarowski, Bieroński, Szpakowski, testowany III - Skibicki.

Śląsk Wrocław - FC Opava 0:1 (0:0)

Bramki: Velička 87
Śląsk: Leszczyński (74. Głogowski) - Konczkowski, Bejger, Petkov, Jastrzembski - Samiec-Talar (74. JezierskiI), Olsen (70. Matuszewski), Rzuchowski, Leiva, Żukowski - Expósito.
Opava: Fojtíček (46. Číž) - KopečnýI, Helebrand, Janoščin, Kadlec - Haitl (90. Pejša), Ondráček, Blecha, Whiffen (85. Gorčica), Hýbl (82. Provazník) - Vaněček (80. Velička).

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia z meczów z GKS-em Tychy i Opawą

- Nasza przewaga nie przełożyła się na bramki. Sobotę chcieliśmy sumarycznie zakończyć zwycięstwem – przegraliśmy 1:2 z Tychami i naszym celem było odrobienie tych strat. Zależało nam na tym, aby cały dzień zakończyć z dodatnim bilansem. Nie udało się to. Oczywiście, mamy materiał do analizy i wiemy nad czym pracować. Wiemy też, w jakim momencie i jakim okresie jesteśmy. Nasza dominacja w pewnych fragmentach meczu nie zakończyła się zdobyciem bramki i to jest kłopot - powiedział po meczu II trener Śląska Tomasz Łuczywek.

Michał Mazur - Śląsk Wrocław: Nie znaleźliśmy zdjęć pijanych piłkarzy