Biegli o Puchar Rektora Politechniki Wrocławskiej (ZDJĘCIA)

Marlena Ziemczak
257 uczestników wzięło dziś udział w 39. Biegu Ulicznym o Puchar J.M. Rektora Politechniki Wrocławskiej. Bieg został zorganizowany przez Klub Sportowy AZS Politechnika Wrocławska. Z powodu wielu chętnych start biegu został przesunięty o 30 minut.

Bieg o Puchar Rektora PWr wygrał Bogdan Semenowicz z Ukrainy, który dystans 5.89 km pokonał w 17:51:48 minut. - W biegu biorę udział już trzeci raz. Jestem bardzo zadowolony z mojego czasu i przebiegu imprezy. Za rok znów wystartuję - mówi Bogdan Semenowicz.

Drugie miejsce zajął Oleksij Obachowicz, a trzecie Bartłomiej Przedwojewski. Uczestnicy zostali nagrodzeni także w kategoriach: kobiety, mężczyźni, pracownik i student Pwr. oraz w ramach Dolnośląskiej Ligi Międzyuczelnianej.

Na mecie każdy z uczestników maratonu otrzymał pamiątkowy medal oraz ciepły poczęstunek.