MKTG SR - pasek na kartach artykułów
5 z 22
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 4 242 zł, potem do negocjacji w...
fot. Unsplash / zdjęcie ilustracyjne

20 najnowszych ofert pracy we Wrocławiu. Sprawdź, ile teraz zarobisz na tych stanowiskach

ROBOTNIK MAGAZYNOWY - OBSŁUGA KLIENTA

Wynagrodzenie brutto: 4 242 zł, potem do negocjacji w zależności od chęci i zaangażowania

Miejsce pracy: Grota-Roweckiego 168, 52-233 Wrocław

Forma umowy: Umowa o pracę na okres próbny, z możliwością przedłużenia. Praca w godzinach od 7-15 lub do 16, do uzgodnienia.

Zakres obowiązków: Praca w składzie budowlanym, obsługa klienta, wydawanie towaru, utrzymanie czystości na placu, drobne prace magazynowe.

Wymagania: Wykształcenie bez znaczenia, staż pracy mile widziany, mile widziane uprawnienia na wózki widłowe, pracodawca preferuje kandydatów z okolic siedziby firmy.

Kontakt:KLIK!

Street Food Polska Festival. Smakowita podróż po kulinarnym świecie w centrum Kielc

Nowy starosta w powiecie wielickim, został nim Roman Ptak, były burmistrz Niepołomic

Polecamy

Złoto Iwańskiego w Zgorzelcu. To tegorcozne objawienie

Sprawdź najpopularniejszy kierunek wakacyjny 2024. Ile wydamy na urlop?

NOWE

W czerwcu pierwsze kurki. To musisz wiedzieć o pieprznikach jadalnych