Zamknij

GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Źle się czujesz? Tu kupisz leki o każdej porze dnia i nocy [LISTA APTEK CAŁODOBOWYCH]

Przeziębienie, nagła zmiana pogody, zła dieta powodują czasem trudne do zniesienia dolegliwości. Najgorzej, gdy ból dopada nas w czasie, gdy dostęp do

Pexels

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/15] Następne

Źle się czujesz? Tu kupisz leki o każdej porze dnia i nocy

Przeziębienie, nagła zmiana pogody, zła dieta powodują czasem trudne do zniesienia dolegliwości. Najgorzej, gdy ból dopada nas w czasie, gdy dostęp do lekarza rodzinnego jest niemożliwy, albo - z powodu pandemii - utrudniony. Wtedy ratunkiem okazują się apteki całodobowe. Są otwarte 7 dni w tygodniu, także w święta, ale - jako, że mają służyć pacjentom w nagłych wypadkach - musimy liczyć się z tym, że nocne zakupy mogą kosztować nas nieco więcej. Sprzedaż nocna ogranicza się do obsługi przy okienku, dlatego możliwości pokazania niektórych leków są ograniczone i aby zostać obsłużonym należy skorzystać z dzwonka, znajdującego się najczęściej przy okienku.

Zobaczcie, które apteki we Wrocławiu i okolicy są obecnie czynne całą dobę przez 7 dni w tygodniu, w niedziele i święta. Na kolejne slajdy możecie przechodzić za pomocą strzałek albo gestów na smartfonie.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy