Zbierają pieniądze dla rodziny, która straciła dom w pożarze

Kinga Mierzwiak
Kinga Mierzwiak
Pożar w Groblicach
Pożar w Groblicach OSP Siechnice
Udostępnij:
W poniedziałek (16 grudnia) w Groblicach (gmina Siechnice) wybuchł pożar. Rodzina Tomasza i Marty Jankowskich została bez dachu nad głową na święta. Teraz mieszkańcy Groblic chcą im pomóc. Zorganizowali zbiórkę pieniędzy.

Gdy w nocy wybuchł pożar, w domu byli tylko Tomek i Marta. I to Tomek zachował czujność, bo Marta spała. Cudem udało im się uratować. Na szczęście, syn Tomka, Olek, nocował u swojej mamy.

"Postarajmy się im w jakiś sposób pomoc czy finansowo na zrzutkę czy tez w inny sposób co kto może, bo nikt nie chciałby zostać w takiej sytuacji sam a tym bardziej w okresie świątecznym. Pomóżmy im wrócić jak najszybciej do własnego domu! Każda złotówka na miarę złota" - apeluje Sebastian, który chce pomóc Tomaszowi i Marcie.

Zorganizował zbiórkę na zrzutka.pl. Pieniądze są potrzebne na wymianę całego dachu z ociepleniem, rynien, elewacji, a także na wymianę okien na parterze. Do odnowienia są również: brama garażowa, wszystkie sufity na piętrze i większość na parterze, podłogi i na pewno większość tynków.

Nowe obostrzenia od 1 grudnia

Wideo

Dodaj ogłoszenie