Zapakowała do foliówki i wyrzuciła na śmietnik pięć szczeniąt

szZaktualizowano 
25-letnia kobieta wyrzuciła na śmietnik pięć szczeniąt. Trzy z nich zdechły. Podejrzana usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi jej do 3 lat pozbawienia wolności.

Mieszkanka Bystrzycy Kłodzkiej usłyszała skomlenie zwierząt wydobywające się z kontenera na śmieci. Gdy zobaczyła poruszający się worek foliowy, powiadomiła policję.

- Dzielnicowy słysząc pisk wyciągnął z kosza worek, w którym znajdowało się pięć szczeniąt. Niestety trzy z nich już nie żyły. Funkcjonariusze natychmiast dwa żyjące jeszcze pieski przewieźli do weterynarza, który udzielił fachowej pomocy - mówi podinsp. Wioletta Martuszewska z KPP w Kłodzku.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy i następnego dnia ustalili, że za tym czynem stoi 35-letnia mieszkanka Bystrzycy Kłodzkiej. Pięć szczeniaków, które zapakowała do foliowego worka i wyrzuciła na śmietnik, należały do jej suki.

- Kobieta usłyszała zarzut znęcania się nad zwierzętami. Grozi jej teraz kara do 3 lat pozbawienia wolności. 35-latce została odebrana też suka, która urodziła znalezione pieski. Decyzją prokuratury kobieta ma zakaz posiadania i opieki nad zwierzętami – dodaje Wioletta Martuszewska.

Zobacz też:
Jak dbać o siebie i żywność podczas upałów. Obowiązki pracodawcy w okresie upałów.

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 20

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość
2019-06-19T11:09:01 02:00, Gość:

Najpierw jest napisane że kobieta miała 25 lat potem 35, zdecydujecie się

2019-06-19T11:22:55 02:00, hemoglobina:

qwertytura ;) ktos przesunal krzeslo

i sie pisze odruchowo z poprawko

2019-06-19T11:47:49 02:00, Hinamori:

25-letnia kobieta znalazła szczeniaki, które wyrzuciła 35-letnia kobieta

ciężko przeczytać ze zrozumieniem?

2019-06-19T13:46:42 02:00, Gość:

Widzę, że Tobie ciężko .... cyt.: 25-letnia kobieta wyrzuciła na śmietnik pięć szczeniąt, cyt.: ... ustalili, że za tym czynem stoi 35-letnia mieszkanka Bystrzycy Kłodzkie

10 lat zajęło im ustalenie sprawcy....

W
Wrocławianin
2019-06-20T09:03:40 02:00, Ewa:

3 lata nie 5???? Gazeto! jesli już przejmujecie się losem zwierzaków co jest bardzo dobre i jest wyrazem empatii to warto by tą empatię okazać również w sposób używania słów nie "zdechły" tylko umarły lub jesli to nie rzejdzie przez redaktorska klawiature to nie przezyły tak jak to jest niżej napisane.

Człowiek umiera, zwierzę zdycha. Proponuję najpierw podszlifować język polski, a jeśli to nie pomoże, to koniecznie udać się do psychologa, ewentualnie do psychiatry.

E
EWa
2019-06-19T13:45:01 02:00, Gość:

co za glupia pi

zalozyc na leb torbe plastikowa i zostawic w smietniku

2019-06-19T14:07:30 02:00, x:

Dziś chcesz się mścić na niej, jutro będzie ci śmiertelnie przeszkadzać jakaś Kristina

2019-06-20T08:59:58 02:00, Gość:

Żeby porównywać 35-letnią sadystkę z niewinnym 10-letnim dzieckiem trzeba być niezłym popaprańcem.

musisz zaczać rozróznic czy coś jest do przyjemnosci czy w obronie. Jesli zrobisz krzywde osobie ktora np zabila lub zgwalciła kobiete nie jest rownoznaczne z zrobieniem krzywdy dla przyjemnosci. CHłopak stanal w obronie słabszego psa. I dobrze że są tacy ludzie.

E
Ewa

3 lata nie 5???? Gazeto! jesli już przejmujecie się losem zwierzaków co jest bardzo dobre i jest wyrazem empatii to warto by tą empatię okazać również w sposób używania słów nie "zdechły" tylko umarły lub jesli to nie rzejdzie przez redaktorska klawiature to nie przezyły tak jak to jest niżej napisane.

G
Gość
2019-06-19T19:58:04 02:00, Aaa:

Ludzie to zaraza tej planety.

Więc daj dobry przykład, poddaj się utylizacji, namów do tego innych, ratuj Matkę Ziemię!

G
Gość
2019-06-19T13:45:01 02:00, Gość:

co za glupia pi

zalozyc na leb torbe plastikowa i zostawic w smietniku

2019-06-19T14:07:30 02:00, x:

Dziś chcesz się mścić na niej, jutro będzie ci śmiertelnie przeszkadzać jakaś Kristina

Żeby porównywać 35-letnią sadystkę z niewinnym 10-letnim dzieckiem trzeba być niezłym popaprańcem.

W
Wrocławianin
2019-06-19T21:40:19 02:00, Wrocławianin:

Co to kogo obchodzi. Przestańcie wreszcie pisać o tych zwierzętach bo robicie im krzywdę. Ewidentnie wam odbiło i kochacie już zwierzęta bardziej niż ludzi, to widać, ale zrozumcie, że im więcej piszecie tym więcej jest takich przypadków, bo zwyczajnie niektórych idiotów jara to jak napiszą o tym w gazecie. Weźcie się za poważne tematy, bo jak tak dalej pójdzie to za chwilę będziemy mieli całą kupę sadystów, zoofili itp.

2019-06-20T06:44:16 02:00, Gość:

proszę sobie przeczytać co Pan napisał współczuję wszytkim ludziom co mają z panem styczność cham bez uczuć .może Pana w reklamowke zapakować i wyrzucić jak smiecia

Cham bez uczuć? Ja nigdy nie wyrzuciłbym człowieka w reklamówce do śmieci, w przeciwieństwie do ciebie. A jeśli już zrobiłbyś coś takiego i człowiek w reklamówce by tego nie przeżył, to gdybym tylko mógł, ukarałbym cię za to śmiercią. Jak widać to ty jesteś niebezpieczny dla innych ludzi i to właśnie ty powinieneś jeszcze raz przeczytać co ja napisałem wcześniej, ale przy twoim rozumowaniu i wnioskowaniu, wątpię żeby odniosło to jakikolwiek pozytywny skutek.

G
Gość
2019-06-19T21:40:19 02:00, Wrocławianin:

Co to kogo obchodzi. Przestańcie wreszcie pisać o tych zwierzętach bo robicie im krzywdę. Ewidentnie wam odbiło i kochacie już zwierzęta bardziej niż ludzi, to widać, ale zrozumcie, że im więcej piszecie tym więcej jest takich przypadków, bo zwyczajnie niektórych idiotów jara to jak napiszą o tym w gazecie. Weźcie się za poważne tematy, bo jak tak dalej pójdzie to za chwilę będziemy mieli całą kupę sadystów, zoofili itp.

proszę sobie przeczytać co Pan napisał współczuję wszytkim ludziom co mają z panem styczność cham bez uczuć .może Pana w reklamowke zapakować i wyrzucić jak smiecia

W
Wrocławianin

Co to kogo obchodzi. Przestańcie wreszcie pisać o tych zwierzętach bo robicie im krzywdę. Ewidentnie wam odbiło i kochacie już zwierzęta bardziej niż ludzi, to widać, ale zrozumcie, że im więcej piszecie tym więcej jest takich przypadków, bo zwyczajnie niektórych idiotów jara to jak napiszą o tym w gazecie. Weźcie się za poważne tematy, bo jak tak dalej pójdzie to za chwilę będziemy mieli całą kupę sadystów, zoofili itp.

A
Aaa

Ludzie to zaraza tej planety.

e
eko

foliówka...

ile to się rozkłada?

j
js

I takie ścierwa chodzą wśród ludzi, bezwzględnie 3 lata na przemyślenie bestialstwa

G
Gość
2019-06-19T11:09:01 02:00, Gość:

Najpierw jest napisane że kobieta miała 25 lat potem 35, zdecydujecie się

2019-06-19T11:22:55 02:00, hemoglobina:

qwertytura ;) ktos przesunal krzeslo

i sie pisze odruchowo z poprawko

2019-06-19T11:47:49 02:00, Hinamori:

25-letnia kobieta znalazła szczeniaki, które wyrzuciła 35-letnia kobieta

ciężko przeczytać ze zrozumieniem?

Widzę, że Tobie ciężko .... cyt.: 25-letnia kobieta wyrzuciła na śmietnik pięć szczeniąt, cyt.: ... ustalili, że za tym czynem stoi 35-letnia mieszkanka Bystrzycy Kłodzkie

G
Gość

co za glupia pi

zalozyc na leb torbe plastikowa i zostawic w smietniku

G
Gość

Eeeee tam

Dodaj ogłoszenie