Wrocław: W weekend Świąteczna Noc Nadodrza [PROGRAM]

Kinga Czernichowska
Kinga Czernichowska
Świąteczna Noc Nadodrza. Tak było w ubiegłym roku Marcin Biodrowski
Świąteczna Noc Nadodrza czeka nas 8 grudnia i wcale nie zacznie się dopiero wieczorem. Na pierwsze wydarzenia można wybrać się już około godz. 12.00. To okazja do poznania zakamarków "najbardziej artystycznego osiedla we Wrocławiu", jak też do kupienia (lub samodzielnego przygotowania) oryginalnych prezentów.

W Galerii Piecownia zorganizowany zostanie kiermasz artystyczno-rękodzielniczy oraz warsztaty twórcze. Podczas kiermaszu będzie można kupić: wyroby artystyczne z ceramiki i szkła, ozdoby na choinkę, kartki i stroiki świąteczne, przedmioty artystyczne wykonane innymi metodami np. tzw. techniką powertexu (powertex to przyjazdny dla środowiska utwardzacz tkanin na bazie wody), jak i kosmetyki naturalne. Chętni od godz. 12.00 do 22.00 wezmą udział w warsztatach: ceramicznych, zajęciach z powertexu, tworzenia szkła na gorąco w płomieniu palnika, malowania na szkle, tworzenia kartek świątecznych oraz
florystycznych.

- Kiermasze świąteczne staną także w fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci oraz w Cafe Równik, poza tym będzie można spróbować swoich sił w scrapbookingu - mówi Jacek Sterczewski z Łokietka 5-Infopunkt Nadodrze. - Natomiast Nasze Food Think Tank, miejsce zawsze kipiące energią, odwiedzą młodzi artyści z ASP, prezentując ceramikę użytkową, szklane ornamenty, notesy czy biżuterię.

Z kolei w Cafe Rozrusznik spróbujemy kawowych pierników, W Pizza Pany można zamówić pizzę i grzańca, a w Kot Cafe gorącą czekoladę belgijską. W Cindy Vintage miłośnicy winyli znajdą muzyczne perełki, a w Macondo wrocławianie wspólnie przygotują Drzewko Pomyślności, na którym zawieszą swoje życzenia na rok 2019. W Pierce of Cake będzie można wymienić się kolczykami, ubraniami i dodatkami, a w Słodkim Chłopaku dostaniemy przepis na najlepszy piernik.

Szczegółowy program wszystkich nadodrzańskich lokali, które wezmą udział w Świątecznej Nocy Nadodrza, sprawdzicie poniżej.

Świąteczna Noc Nadodrza. Program

Tacos Locos
ul. Cybulskiego 1
13:00–22:00 Zimowa herbata i słodka niespodzianka z meksykańską nutą za jedyne 10 zł

Pizza Pany
ul. Cybulskiego 1a
12:00–23:00 Specjalna grudniowa pizza i grzańce

cafe rozrusznik
ul. Cybulskiego 15
10:00–20:00 Kawowe pierniki

XY - pracownia Anki Mierzejewskiej
ul. Cybulskiego 35 parter domofon 10
13:00 – 20:00 Dla wielbicieli malarstwa dostępne będą tym razem małe obrazy; mniejszy format idealny na prezent dla ukochanej osoby. Będzie można, samemu, w nastroju świątecznym pobuszować wśród obrazów i znaleźć Ten Jedyny

MaluMika
ul. Jagiełły 3/5
10:00-22:00
Każdy, kto odwiedzi MaluMikę, ma szansę bawić się malowaniem własnej małej ozdóbki na choinkę za darmo! Chcesz malować drugą lub więcej? To tylko 5 zł za sztukę.
Zbierz + odbierz: 1 ozdoba ceramiczna za darmo

Przygotuj się na święta w MaluMice! Z okazji Nocy Nadodrza, każdy, kto nas odwiedzi, ma szansę malować własną małą ozdóbkę na choinkę za darmo! Chcesz malować drugą lub więcej? To tylko 5 zł za sztukę. Dołącz do nas na świateczną zabawę!

CRZ Krzywy Komin
ul. Dubois 33/35a
12:00–18:00 Sztuka i zielone – warsztaty „Sztuka pod choinkę” z Mantasem Poderysem i „Las w słoiku” z Agatą Łoś. Niekonwencjonalne prezenty i plecenie bożonarodzeniowych wieńców.

Będzie kreatywnie, artystycznie z nutką zielonego szaleństwa. Jeśli lubicie zaskakiwać swoich bliskich niekonwencjalnymi prezentami koniecznie wpadajcie do Krzywego Komina. Tego dnia Mantas Poderys zaprasza do wspólnego tworzenia "Sztuki pod choinkę", z Agatą Łoś stworzycie "Las w słoiku", wypleciemy bożonarodzeniowe wianki

Kot Cafe Wrocław
ul. Dubois 25
11:00-20:00 Specjalne czekoladowe menu, w ofercie gorąca czekolada belgijska i biała z pysznymi dodatkami. Spotkanie z przedstawicielem fundacji ratującej koty.
Zbierz + odbierz: -15% na zestaw: gorąca czekolada + ciacho

Specjalne czekoladowe menu, w ofercie gorąca czekolada belgijska i biała z pysznymi dodatkami. Spotkanie z przedstawicielem fundacji ratującej koty, który opowie o swojej pracy, prowadzeniu Domu Tymczasowego oraz opiece nad kotami.

Cindy Vintage
ul. Dubois 18
12:00-20:00 Kiermasz winyli, DJ sety, nowa kolekcja Bambino Vintage/pakowanie prezentów
Zbierz + odbierz: -20% na świąteczne karty podarunkowe

Nowa kolekcja ubrań i dodatków vintage dla dzieci Bambino Vintage/pakowanie prezentów

Komoda Second Hand & Vintage
ul. Dubois 19c
10:30-20:00 Do 15:00 przedświąteczna wymiana ubrań - odśwież swoją garderobę nie wydając przy tym ani złotówki! Od 15:00 - warsztaty makijażu na święta i sylwestra. Dla każdego klienta sklepu słodki poczęstunek oraz kawa i herbata.

1. 10:30-15:00 Przedświąteczna wymiana ubrań - odśwież swoją garderobę nie wydając przy tym ani złotówki. 2. 15:00-20:00 Warsztaty makijażu Świątecznego i Sylwestrowego. Dla każdego klienta naszego sklepu mały, słodki poczęstunek oraz kawa i herbata.

MDK Śródmieście
ul. Dubois 5
11:00–13:00 Zimowe warsztaty rodzinne w MDK Śródmieście. Wstęp: 15 zł od osoby Obowiązują zapisy, w miarę wolnych miejsc: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do plastycznej zabawy, podczas której powstaną piękne dekoracje na ten wyjątkowy, świąteczny czas. Może będzie to adwentowy wieniec, nietypowa ozdoba choinkowa lub bomb(k)a z życzeniami. Proponujemy też interaktywną akcję plastyczną z niespodzianką dla każdego, kto pozostawi na drzewku własnoręcznie wykonaną ozdobę. Ponadto w drugiej części spotkania - dla zainteresowanych - multimedialna wyprawa poprzez pory roku martwych natur kultowej pracowni plastycznej „Reja 17"

Pijna Sprawa
ul. Dubois 4
11:00–24:00 "Mikołajkowe obdarowywanie prezentami w Pijnej. Odbierz prezent za 13 zł, wybierz prezent dla kolejnej osoby, dopisz życzenia.
Zbierz + odbierz: grzane napoje za 10 zł

Pomiędzy
ul. Dubois 2
8:00-24:00 Wystawa kolaży Marty Rozy-art. Od 17:00 muzyczna niespodzianka

Green Bus
ul. Dubois 2/1a
12:00-21:00 Wystawa wszechstronnie uzdolnionej fotografki Marty Boskiej. Dodatkowo w menu specjalna pozycja w cenie 15 zł (ilość ograniczona) Zbierz + odbierz: frytki

Macondo
ul. Pomorska 19
12:00–24:00 W Macondo wspólnie stworzymy Drzewko Pomyślności, na którym będziemy zawieszać nasze życzenia na Nowy Rok!
Zbierz + odbierz: "Sto lat samotności" Gabriela Garcii Marqueza dla pierwszej osoby!

OGIEŃ
ul. Pomorska 39
12:00–24:00
Wasze ulubione specjały z gorącego Południa, autorskie rozgrzewające napoje, włoskie wina, rzemieślnicze piwa i inne kulinarne przyjemności.
Zbierz + odbierz: Przy dwóch zamówionych pizzach karafka wina za pół ceny.

Wroclov Bar
ul. Wąska 5
8:00-21:00 Degustacja piw browaru Nepomucen.

Drukarnia
Otwarta 12
12:00-24:00 Spróbuj „matki druku” – typografii! Zaprojektuj i wydrukuj kartki świąteczne swoim niepowtarzalnym stylem. Do tego książki autorów niezależnych i Barbórka.
Zbierz + odbierz: -20% na wszystkie zamówienia druku typograficznego.

W czasie grudniowej Nocy Nadodrza poznacie nie tylko "matkę druku" - typografię ale sami jej spróbujecie! Możecie sami zaprojektować i wydrukować kartki świąteczne swoim niepowtarzalnym stylem. Do akrtki będziecie mogli kupić i wesprzeć autorów niezależnych, korzystając z jedynej w swoim rodzaju księgarni ksiązki niezależnej. Poza tym 4 dni wcześniej, 4 grudnia obchodzimy Barbórkę - święto górników. Przygotujcie się więc na porcję informacji z tej branży. Zapraszam!

Decoki - ślub i kwiaty
Pl. Staszica 16
10:00-19:00 ✨Kwiaciarnia czynna do 14:00 i w tym czasie z przyjemnością spakujemy Wasze świąteczne podarunki. A od godziny 14:30 rozpoczynamy warsztaty z plecenia wianków świątecznych!
Zbierz + odbierz: -10% na artykuły świąteczne

Zapraszamy na Warsztaty na których upleciemy wianki bożonarodzeniowe. Wianki wykonamy z naturalnych gałązek i dodatków. Warsztaty odbędą się w dwóch turach w grupach 6 osobowych. Koszt warsztatów 100zł/ osoba. Obowiązują zapisy [email protected]

Miejsce przy Miejscu 12
Pl. Strzelecki 12 – 10:00-24:00 Warsztaty graficzne z Rafaelem Akahirą. Nocne zwiedzanie wystawy Rafaela Akahiry “Rollercoaster”, wraz z oprowadzaniem kuratorskim o godzinie 19.00.

Zapraszamy na warsztaty graficzne w technice "traconej płyty", które poprowadzi malarz i grafik Rafael Akahira. Ilość miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy. Szczegóły na www.opt-art.net. Po warsztatach o godzinie 19.00 zapraszamy na oprowadzanie kuratorskie po wystawie prac artysty pt. "Rollercoaster" . Zwiedzanie wystawy będzie możliwe do godziny 24.00.

Nikiel Gallery
ul. Łowiecka 9
19:00–22:00 Wernisaż wystawy obrazów Wojciecha Nikla pt. "Watch the gold".

Wernisaż wystawy obrazów Wojciecha Nikla pt. "Watch the gold". Pokazywane będą nowoczesne obrazy w dużych formatach i efektownych połączeniach kolorystycznych z użyciem złota.

Róża Rozpruwacz
ul. Jagiellończyka 2
18:00-24:00 18:00 - 22:00 Nocne warsztaty szycia Zero Waste. Zajrzyj do Rozpruwacza i zdobądź nasz Szyciowy Zestaw dla Początkujących w premierowej cenie!
Zbierz + odbierz: - 10% na wszelkie nasze zajęcia do końca stycznia 2019

18:00 - 22:00 Nocne warsztaty szycia Zero Waste, czyli uszyj świąteczny prezent z naszych resztek! Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc: [email protected] W trakcie Nocy zajrzyj do Rozpruwacza i zdobądź nasz Szyciowy Zestaw dla Początkujących w premierowej cenie!

Zakład Tapicerski ANATOL
ul. Jagiellończyka 7 - 12:00–20:00 Pokaz techniki mistrza roboty tapicerskiej.

4 sztuki Pracownia Ceramiki i Szkła
Kursy ceramiczne
Ul. Jagiellończyka 9/1
12:00-22:00 Świąteczny kiermasz ceramiki Zbierz + odbierz: rabat 20% na wszystkie produkty

W ramach kolejnej edycji Nocy Nadodrza, zapraszamy do naszej pracowni, gdzie znajdziecie unikatowe, ręcznie wykonywane, prezenty na każdą kieszeń i dla każdego. Znajdziecie u nas: filiżanki, kubki, wazony, misy,miski,talerze, patery, biżuterię, ozdoby świąteczne, które ubarwią Wasze otoczenie.

Kontury Kultury
ul. Jagiellończyka 10a
15:00–22:00
Wystawa Zuzanny Czajkowskiej "Biedaku, rób sztukę!" oraz przedświąteczne warsztaty rękodzieła artystycznego

1. ""BIEDAKU, RÓB SZTUKĘ!"" – wystawa Zuzanny Czajkowskiej - artystki, która na stałe mieszka i tworzy w Berlinie. W Konturach zostaną zaprezentowane obiekty rzeźbiarskie, malarstwo, rysunki i szkice, które poruszą m. in. takie kwestie jak kształtowanie się postawy artystycznej u młodego twórcy oraz dorastanie do roli artysty. 2. . „Choinkowe opowieści” / warsztaty rękodzieła artystycznego/16.00-18.00 Pięknie ubrana i oświetlona choinka to jeden z ważniejszych elementów wystroju wnętrza w okresie bożonarodzeniowym. Własnoręcznie wykonana choinka może stanowić ciekawą alternatywę dla tradycyjnego drzewka lub być pomysłem na świąteczny podarunek. Do stworzenia kompozycji użyjemy: bombki, laski cynamonu, szyszki, porosty, anyżowe gwiazdki. Koszt warsztatu: 40 zł Prowadzący: Aleksandra Niemiec

3. „Świątecznie na stole…” / warsztaty rękodzieła artystycznego/18.00-20.00 W okresie bożonarodzeniowym ważnym miejscem w naszych domach staje się stół, gdzie pośród przysmaków nie może zabraknąć miejsca na świąteczną dekorację. Podczas warsztatów stworzymy kompozycje łączące w sobie tradycję i nowoczesność, użyjemy materiałów takich jak: igliwie, cynamon, anyż, bombki, gwiazdki, orzechy. Koszt warsztatu: 40 zł Prowadzący: Aleksandra Niemiec

Centrum Reanimacji Kultury
Ul. Jagiellończyka 10c/d
19:30-04:00 Podwórkowa Samba Wrocław zaprasza na świętowanie swoich V urodzin! Bębnienie, jedzenie, fire show, radosna muzyka od DJ'ów!

Podwórkowa Samba Wrocław zaprasza na wspólne świętowanie swoich V urodzin! Otwieramy bramę o 19.30, bębnimy dla Was o 20.00 i 21.00, a o 21.30 zapraszamy na fire show. Na naszym podwórku loteria z super nagrodami, gra w piłkarzyki, jedzonko i disco-disco z taneczną crème de la crème aż do białego rana. Zwykle nie świętujemy publicznie, więc chodź i tańcz! Wstęp: 5zł

Towarzystwo Kultury Czynnej
ul. Paulińska 4-8
19:00–23:00 Warsztat teatralny z Jerzym Welterem "Być obecnym" (zapisy: [email protected]),
21:00 wystawa fotografii "Nic się nie zmieniło - wszystko się zmienia", pokaz filmów o Nadodrzu.

Bistro Narożnik
ul. Rydygiera 30
10:00–24:00 Zupełnie nowa karta win!!! Zapraszamy na degustację ze znanym już Wam, Darkiem Kopiczko - niesamowitym sommelierem, który o winach może opowiadać bez końca!
Zbierz + odbierz: butelka wina za połowę ceny z nowej karty win.

Pracownia nr 17
ul. Rydygiera 32
11:00–20:00 "Królowa balu" suknie świąteczne i sylwestrowe.
Zbierz + odbierz: darmowy makijaż
prezentacje sukienek wieczorowych i prezentów , darmowy makijaż

kolektyf.com
ul. Rydygiera 23
19:00-24:00 Wernisaż prac Biosme x Brocki pt."Where is Muto Land?"

Powoli
ul. Rydygiera 25/27
12:00–22:00 Aromatyczne dania typu "jeden garnek" i śledziowe przekąski. Spotkajmy się w świątecznym klimacie! Zbierz + odbierz: Rozgrzewający, pachnący świętami kompot GRATIS

Pierce of Cake
ul. Śrutowa 17/1
11:00-23:00 Piercing & more. Swap - wymiana kolczyków, ubrań i dodatków.
Zbierz + odbierz: 20% zniżki na zakupy w sklepie

Zapraszamy na wymianę, sprzedaż i zakupy kolczyków do piercingu, akcesoriów i ubrań. Pozbądź się z szafy lub pudełka z biżuterią rzeczy, które nie są Ci już potrzebne lub zrób okazyjne zakupy w miłej atmosferze.

Zerka Studio + Galeria
ul. Śrutowa 17/2
12:00–22:00 Wystawa fotografii Wrocławia: autorskie kadry architektury i streetphoto
Zbierz + odbierz: Zniżka 20% na zakup fotografii w oprawie.

Od zeszłej Nocy Nadodrza w naszej stałej ekspozycji fotografii Wrocławia pojawiło się wiele nowych autorskich kadrów architektury i streetphoto. Serdecznie wszystkich zapraszamy do oglądania i rozmowy. Na miejscu jest możliwość zakupu fotografii w formatach od 20x30 cm do 70x100cm w oprawie lub bez.

Pixelretroshop.pl
ul. Śrutowa 14
13:00–20:00 SPEEDRUN 3.0
po raz kolejny najlepsi speedrunerzy z całej Polski staną do zawodów w szybkim przechodzeniu gier. Impreza będzie streamowana.

Pracownia Food Think Tank
ul. Łokietka 6
11:00–24:00 Kiermasz Świąteczny: młodzi z ASP ceramika użytkowa, rękodzieło, szkło, grafika, notesy, kalendarze, biżuteria. Zestaw Nocy Nadodrza: Kawa mleczna lub masala + Deser 15 zł. Zbierz+odbierz: zestaw kawa/koktajl z ciastem w promocyjnej cenie 16 złotych, -10% na cały art i rzemiosło.

Kiemasz Świąteczny - młodych artystów z Akademi Sztuk Pięknych: ceramika uzytkowa, rękodzieła, szkło, grafika, notesy, kalendarze, bizuteria. Zestaw Nocy Nadodrza - Kawa mleczna lub masala + Deser 15 zł. 15% rabatu na zestawy prezentowe FTT ilość ograniczona (kubek ceramiczny tłoczony na kole + podstawka drewniana cena po rabacie 48 zł)

Łokietka 5 - Infopunkt Nadodrze
ul. Łokietka 5/1
12:00-24:00 Świąteczna Moda na Nadodrzu, czyli niezwykłości od wrocławskich projektantów. Wystawa kolaży Karoliny Rosockiej "Nierzeczywistość, chyba sen"
Zbierz + odbierz: Zniżka 20% na nadodrzańskie notesy.

Mr. Fox – Animal Concept Store
ul. Łokietka 7
10:00–20:00 Świąteczne, designerskie prezenty z myślą o psach, kotach i gryzoniach. Artystyczne pakowanie (przy zakupach w sklepie za darmo) i doradztwo w zakresie pielęgnacji domowych pupili.

Piecownia
ul. Łokietka 9
12:00–24:00 ŚWIĄTECZNE SZTUKI NADODRZA (w ramach projektu)
12:00-24:00 Kiermasz wyrobów artystycznych i rękodzieła
12:00-22:00 Warsztaty – m.in. ze szkła, ceramiki, scrapbookingu, florystyki, powertexu, kosmetyków naturalnych.
18:00 – Wystawa powarsztatowa „Twórcza Pani 3”.
19:30-20:00 „Jasełka doczesne” – SPEKTAKL-NIESPODZIANKA z muzyką na żywo.
Zbierz + odbierz: 10% zniżki na cały asortyment

A od godziny 18:00 zapraszamy na wystawę powarszatową w ramach prowadzonego przez Małgorzatę Jermakowicz projektu Pracownia Wędrująca. Natomiast między 19:30 a 20:00 mamy dla Was prawdziwy rarytas! Przy dźwiękach muzyki na żywo w wykonaniu Macieja Guta odbędzie się SPEKTAKL-NIESPODZIANKA pt.„Jasełka doczesne”.

Galeria NADO
pl. św. Macieja 10 – 13:00–20:00 Wystawa naczyń ceramicznych oraz biżuterii wykonywanych w pracowni.

Meblodzieło
pl. św. Macieja 11
12:00–24:00 Zapraszamy na warsztaty, podczas których własnoręcznie stworzymy świąteczne dekoracje.
Zbierz + odbierz: 10% zniżki na litrowe farby.

Kolejna Noc Nadodrza w pracowni Meblodzieło! Zapraszamy na warsztaty dekoracji świątecznych z zastosowaniem farb Chalk Paint® i innych produktów Annie Sloan. W ten wyjątkowy dzień stworzymy razem niepowtarzalne prezenty i dekoracje! Każdy uczestnik warsztatów będzie miał do wyboru drewniane pudełko, poszewkę na poduszkę, deseczkę lub bombki, które będzie ozdabiał za pomocą farby, wosków, szablonów i złoceń. W cenie warsztatów poczęstunek oraz wykorzystane produkty. Cena: 45zł. Godziny warsztatów: 13:00, 15:00, 18:00, 20:00. Czas trwania: około 1 h. *Na wszystkie warsztaty obowiązują wcześniejsze zapisy – piszcie na [email protected] lub dzwońcie pod numer 607 649 382.

Natura Rzeczy
ul. Jagiellończyka 24
12:00–24:00 Niezwykłe produkty do wnętrz od polskich twórców i Warsztaty Kreatywne.
Zbierz + odbierz: -30% na warsztaty kreatywne

Wilk Syty
ul. Trzebnicka 3
12:00–21:00 Specjalne menu niespodzianka i loteria charytatywna.
Zbierz + odbierz: Kawa piernikowa lub zimowy napar.

Tego dnia przygotujemy dla Was menu niespodziankę, obiecujemy pełne brzuszki i eksplozję smaków. Święta to również czas pomagania, więc można będzie zakupić los na loterii i wspomóc Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Gaju <3. Każdy los będzie wygrany, a fanty na loterii wyjątkowe liczba losów ograniczona a w sumie stawiamy sobie wysoko poprzeczkę bo chcemy uzbierać aż tysiaka! Wiemy, że potraficie pomagać i czekamy na Was.

CUB clothes
ul. Jedności Narodowej 96/1C
12:00-22:00 Nowe miejsce: pracownia i showroom wrocławskiej marki ubrań CUB. Ubrania z wilkiem teraz już we własnej przestrzeni. CUB i inni zaprzyjaźnieni artyści zapraszają na świąteczne zakupy w pop up store specjalnie na jedną noc! Będą ubrania, dodatki, biżuteria i rośliny.

Słodki Chłopak
ul. Kluczborska 25
10:00-22:00 Poradnia świątecznych wypieków - przepis na najlepszy piernik i rady dotyczące świątecznych słodkości.

Fundacja "Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci"
ul. Jedności Narodowej 47/47a/49a
15:00-20:00 Warsztaty scrapbooking’owe i kiermasz świąteczny.
Zbierz + odbierz: Nagroda – upominek.

Cafe Równik
ul. Jedności Narodowej 47
11:00-22:00 Kiermasz świąteczny: aniołki, stroiki, choinki, kartki świąteczne wszystko wykonane własnoręcznie. Pierniczki, aromatyczne pieczone jabłka z bakaliami

PANATO
ul. Jedności Narodowej 68A
14:00–22:00 Warsztaty z malowania bombek, kartek świątecznych oraz szycia etui na sztućce. Wieczorem małe Jam session.

Warsztaty skierowane do dzieci, rodziców ale także seniorów z pociechami z malowania bombek farbami akrylowymi, zdobienie brokatem itp. Będziemy robić kartki świąteczne z zastosowaniem rożnych technik plastycznych. Pokażemy także jak w łatwy sposób uszyć etui na sztuce na świąteczny stół. godz od 14.00 do 19.00. O 20.00 małe Jam session przy dobrej kawie, herbacie ze smacznym ciastkiem.

Ende
ul. Jedności Narodowej 42/44A
16:00–21:00 Prezentacja nowej kolekcji oraz wyprzedaż 20% na wybrane produkty
Zbierz+odbierz: 20% zniżki na nową kolekcję

Bema Café
ul. Drobnera 38
Aromatyczna kawa, zimne przekąski i gorąca atmosfera
Zbierz+odbierz 10% zniżki na kawę

Nadodrze - Cafe Resto Bar
ul. Drobnera 26A - 12:00–22:00
Dzień z rzemiosłem - serwujemy wyroby z domowej wędzarni na czele z Pastrami naszej produkcji. Promocje na wino i grzańce oraz cały dzień słuchamy polskiej muzyki alternatywnej

Jak z Obrazka Tatuaze
ul. Na Szańcach 10
11:30-20:00 Walk-in Day - tatuaże od ręki, bez umawiania się od całej naszej trójki. Autorskie printy od wrocławskich artystów i wegański poczęstunek.
Zbierz + odbierz: Voucher o wartości 100 zł na tatuaż od wybranego artysty z naszej trójki

Walk-in Day - tatuaże od ręki, bez umawiania się od całej naszej trójki. A dla wszystkich, którzy szukają już prezentów na święta, będzie można nabyć u nas autorskie printy od wrocławskich artystów. Aby umilić Wam czas oczekiwania, przygotujemy też wegański poczęstunek. Także wpadajcie!

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie