Teatr Polski we Wrocławiu jeszcze w czerwcu i lipcu zagra przed publicznością! WYGRAJ ZAPROSZENIA

JDD
Już w czerwcu Teatr Polski we Wrocławiu zaprasza na spektakle, które odbędą się na Dużej Scenie im. J. Grzegorzewskiego.

Radosny powrót!

Już w czerwcu Teatr Polski we Wrocławiu zaprasza na spektakle, które odbędą się na Dużej Scenie im. J. Grzegorzewskiego. Pragniemy poczuć ponownie wspólnotę widzów i artystów i dzielić się wzajemną radością, dlatego nasza propozycja na przywitanie Widzów w teatrze po kilkumiesięcznej przerwie to spektakle komediowe, dobrane tak, by wizyta w teatrze przyniosła chwile wytchnienia i dobrej zabawy – mówi Sławomir Olejniczak, dramaturg w Teatrze Polskim. – Wierzymy, że Państwo także czekają na to, żeby znów zasiąść na widowni i oderwać się od codzienności – dodaje.

MAYDAY

reż. Wojciech Pokora
26 i 27 czerwca, godz. 19:00
Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego, ul. Zapolskiej 3

Jedna z najlepszych na świecie komedii, napisana przez Ray’a Cooney’a, wyreżyserowana na Scenie Kameralnej Teatru Polskiego przez Wojciecha Pokorę. Historia londyńskiego taksówkarza bigamisty, któremu przez lata udaje się bezkolizyjnie lawirować między dwiema kochającymi go żonami, od dwudziestu ośmiu lat grana przy pełnej widowni, bawiąca do łez. Bilety w cenie: 50 zł(n), 40 zł (u) – sprzedaż biletów on-line na stronie Teatru.

OKNO NA PARLAMENT

reż. Wojciech Pokora
3 i 4 lipca, godz. 19:00
Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego, ul. Zapolskiej 3

Kolejna farsa Ray’a Cooney’a w reżyserii Wojciecha Pokory o angielskiej polityce sprzed lat, także szczelnie wypełnia salę Teatru Polskiego. Recepta na to jak rozbawić widza? Na przykład tak: wziąć polityka wysokiego szczebla i uwikłać go w romans z sekretarką lidera opozycji, połączyć to dowcipnymi dialogami i zabawnymi gagami.
Bilety w cenie: 50 zł(n), 40 zł (u) – sprzedaż biletów on-line na stronie Teatru.

OŻENIĆ SIĘ NIE MOGĘ

reż. Grzegorz Kempinsky
10 i 11 lipca, godz. 19:00
Duża Scena im. Jerzego Grzegorzewskiego, ul. Zapolskiej 3

Komedia Aleksandra Fredry opowiedziana współcześnie. Przeniesiona w dzisiejszy świat celebrytów i uganiających się za nimi dziennikarzy. Lans na ściankach, plotkarskie magazyny, gwiazdy, skandale, szantaże – na tym tle poznamy przedziwną siatkę intryg, w które wplątani są bohaterowie komedii Fredry.
Bilety w cenie: 50 zł(n), 40 zł (u) – sprzedaż biletów on-line na stronie Teatru.

W trosce o bezpieczeństwo Widzów Teatr Polski jest w kontakcie z państwowym inspektorem sanitarnym i organizuje każdą wizytę w zalecanym reżimie sanitarnym. Szczegółowe informacje znajdują się w [b]Regulaminie sprzedaży biletów oraz uczestnictwa Widzów w wydarzeniach Teatru Polskiego we Wrocławiu, prezentowanych w trakcie epidemii SARS–CoV–2 (COVID-19) w Polsce, dostępnym na stronie internetowej Teatru.

Na oficjalnym profilu na Facebooku, w ramach cyklu Teatr Polski online, pojawiać się będą kolejne projekty. Obecnie przygotowywana jest „Kronika wypadków miłosnych” Tadeusza Konwickiego, fragmenty „Pana Tadeusza” Adama Mickiewicza, współczesny tekst Stanisława Srokowskiego „Miłość na torach” oraz monodramy „Daisy” i „10 przykazań dla Kaliny”.
Do zobaczenia w Teatrze!

KONKURS!

Do wygrania podwójne zaproszenie na każdy ze spektakli! Odpowiedz na pytanie na który spektakl chciałbyś się wybrać i dlaczego oraz kogo ze sobą zabierzesz?
Odpowiedzi można wysyłać do 25.06.2020 r. do 13:00 na natalia.niedzielska-burdz[email protected]. O wygranej będziemy informować drogą emailową.
Odwiedzający teatr będą zobowiązani do podpisania zgody na przestrzeganie regulaminu obowiązującego w teatrze na czas epidemii.

iPolitycznie - Szynkowski o zaangażowaniu filmu Holland w kampanię

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska