Sparingi. Zagłębie Lubin przegrało z Anży Machaczkała

Zagłębie Lubin S.A.
Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozegrali dziś kolejny sparing. Tym razem rywalem "Miedziowych" była rosyjska Anży Machaczkała. Rosjanie wygrali 3:0.

W drugim meczu kontrolnym na tureckiej ziemi podopieczni Mariusza Lewandowskiego ponieśli pierwszą tej zimy porażkę. Po ograniu w Lubinie Odry Opole oraz bułgarskiej Beroje Stara Zagora (już w Turcji) nadeszła pierwsza porażka.

Warto odnotować, że nieoficjalny debiut w miedziowych barwach zaliczył dziś bramkarz - Piotr Leciejewski. Trener Lewandowski na każdą z połów wystawił dwie zupełnie różne jedenastki. Co ciekawe, w pierwszych 45 min duet napastników stworzyli nominalni skrzydłowi - Arkadiusz Woźniak i Bartłomiej Pawłowski.

Kolejny sparing podczas obozu w Belek lubinianie rozegrają we wtorek. Tym razem staną naprzeciw szwajcarskiego Grasshopper-Club Zurych.

KGHM Zagłębie Lubin - Anży Machaczkała 0:3 (0:2)
Bramki: Khubulov 6, Poku 28, Prudnikov 53.
Zagłębie (I połowa): Leciejewski - Todorovski, Szota, Kopacz, Pietrzak - Matuszczyk, Janus, Pakulski, Janoszka - Pawłowski, Woźniak.
(II połowa): Forenc - Czerwiński, Jończy, Guldan, Balić, Kubicki, Slisz, Andrzejczak, Żyra, Moneta, Tuszyński, Bonecki.