Sokół Marcinkowice - Ślęza Wrocław 1:0 [ZDJĘCIA]. Wrocławski puchar został w Marcinkowicach!

jg
W finale okręgu wrocławskiego Pucharu Polski Sokół Marcinkowice pokonał na własnym boisku Ślęzę Wrocław 1:0. Jedyną bramkę meczu strzelił tuz przed przerwą Kacper Rokicki. Zwycięska drużyna z rąk prezesa DZPN Andrzeja Padewskiego otrzymała czek na 5 tys. zł. Tym samym znamy już wszystkich zwycięzców w dolnośląskich podregionach. Wiemy już też, jak będą wyglądały półfinałowe pary: Sudety Giebułtów zagrają z Sokołem, a Lechia Dzierżoniów z KS Polkowice. Mecze zaplanowano na 25 kwietnia. fot. Paweł Relikowski