MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Ruszył nabór na wrocławskim Trenerów Osiedlowych 2020. Jak wysłać CV?

jg
Wrocławski Szkolny Związek Sportowy kolejny raz prowadzi nabór osób, które od 25 marca do końca roku będą pracowały w mieście jako Trenerzy Osiedlowi. Do obsadzenia jest 47 miejsc.

Kandydaci muszą być pełnoletni, powinni posiadać podstawową wiedzę na temat organizacji zajęć sportowo-rekreacyjnych, mieć doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Ważne jest co najmniej średnie wykształcenie z uprawnieniami pedagogicznymi. Mile widziane są też uprawnienia instruktorskie lub trenerskie w najbardziej popularnych dyscyplinach. Oferta skierowana jest przede wszystkim do studentów i absolwentów Akademii Wychowania Fizycznego i uczelni, które prowadzą kierunki pedagogiczne.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4.03. W każdym zgłoszeniu musi znaleźć się podanie o przyjęcie do pracy, CV z opisem doświadczeń i osiągnięć w pracy z młodzieżą, odpis dokumentów potwierdzających posiadanie przydatnych uprawnień oraz pisemna wizja pracy w tym propozycja lokalizacji i boiska, na którym realizowany byłby program.

Dokumenty najlepiej dostarczyć mailem - [email protected] lub [email protected]. Pierwszym etapem rekrutacji będzie rozmowa kwalifikacyjna.

Więcej informacji można uzyskać także telefonicznie - 071 367 33 15, 602 304 950.

Organizatorzy założyli, że od 29 marca do 22 grudnia 2020 roku na wytypowanych 47 boiskach na terenie Wrocławia pracować będzie 47 Trenerów Osiedlowych w wymiarze 12 godzin tygodniowo (zajęcia w dni powszednie oraz soboty z możliwością prowadzenia niektórych zajęć także w niedziele). Zajęcia odbywałyby się także w okresie letnich wakacji.

Program od dawna cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród młodych wrocławian. Głównym jego celem jest zachęcenie jak największej liczby dzieci do aktywnego i zorganizowanego spędzania wolnego czasu.

Zdjęcia pięknych dam serc naszych skoczków narciarskich znajdziesz na kolejnych slajdach >>

Piękne żony i dziewczyny polskich skoczków narciarskich. Ewa...

emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

echodnia.eu Pożegnanie Pawła Paczkowskiego z Industrii Kielce

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska