Radwańska wygrała finał w Tiencin. Teraz WTA Finals! (WYNIK)

JU, TVN/X-News
Radwańska - Kovinić finał w Tiencin 18.10.2015 WYNIK NA ŻYWO, GDZIE W TV, TRANSMISJA ONLINE Foto Olimpik/x-news
Agnieszka Radwańska wygrała finał w Tiencin. Polka pokonała Dankę Kovinić 6:1, 6:2 i przypieczętowała udział w kończącym sezon turnieju WTA Finals (początek - 25 października). W Tiencin Radwańska nie straciła ani jednego seta. RADWAŃSKA KOVNIĆ, 18.10.2015, GODZ. 8 (czasu polskiego), TRANSMISJA NA ŻYWO, LIVE, STREAM, ONLINE, GDZIE W TV, RELACJA LIVE

WTA FINALS 2015 - MECZ RADWANSKIEJ - LIVE, ONLINE, LIVE STREAM

68 minut zajęło Agnieszce Radwańskiej pokonanie Karoliny Pliskovej w półfinale turnieju w Tiencin. Polka wygrała 6:3, 6:1. Finał trwał jeszcze krócej - niespełna godzinę. Danka Kovnić wygrała zaledwie trzy gemy. Radwańska wygrała 6:1, 6:2 i przypieczętowała swój udział w kończącym sezon turnieju WTA Finals w Singapurze, który rozpocznie się 25 października. Weźmie w nim udział osiem najlepszych rakiet świata.

Radwańska - Kovnić - finał WTA w Tiencin
Agnieszka Radwańska po raz trzeci w tym sezonie awansowała do finału imprezy rangi WTA. W nim zmierzyła się z niespełna 21-letnią reprezentantką Czarnogóry Danką Kovinić (75. w rankingu WTA), dla której był to najlepszy turniej w karierze. Dla krakowianki stawką tego meczu był nie tylko 16 tytuł w karierze, ale również prawo gry w kończących sezon zawodach WTA Finals. i udało się!

Agneiszka Radwańska w finale turnieju w Tiencin. Udział w WTA Finals na wyciągnięcie ręki

Radwańska - Kovinić - finał turnieju w Tiencin - godz. 8 czasu polskiego

Radwańska - Kovinić finał WTA Tiencin - gdzie w TV
Finał Radwańska - Kovinić odbył się 18.10.2015 r. Mecz Agnieszki Radwańskiej rozpoczął się o godz. 8 czasu polskiego. Spotkanie na żywo można było obejrzeć w telewizji Polsat Sport.