Próba porwania dzieci w Miękini? Ostrzeżenia w internecie

JWZaktualizowano 
Na internetowej stronie Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Miękini pojawił się komunikat informujący o próbie porwania dwójki dzieci. Pracownicy apelują do rodziców o ostrożność i informowaniu policji o wszystkich podejrzanych sytuacjach.

W komunikacie, pracownicy GOPS w Miękini opisują sytuację w której kierowca granatowego samochodu marki BMW usiłował wciągnąć do środka dwoje dzieci. Wydarzenie miało mieć miejsce na terenie gminy Miękinia i zostało zgłoszone na policję.
Policja w Środzie Śląskiej przyznaje że otrzymała zgłoszenie o incydencie. Na miejsce gdzie miało dojść do niecodziennej sytuacji, udali się funkcjonariusze którzy nie potwierdzili żeby opisywana sytuacja miała miejsce.

polecane: Flesz - Co piąta transakcja będzie wymagać użycia PIN-u

Wideo

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 30

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Podaj powód zgłoszenia

583
2019-06-29T20:39:06 02:00, Jam jest Jerzyk:

Pedofile nie mają wakacji...

A policja jak chciała to potwierdzić ? Liczyli że ich też ktoś będzie próbował wciągnąć do auta? Czy że sprawca będzie tam grzecznie czekał.

Zapewne policja próbowała znaleźć tego, komu to się jakoby przytrafiło. Oczywiście nie było nikogo takiego, tylko debile, którzy słyszeli w kolejce w mięsnym, jak ktoś opowiadał. A inni debile święcie wierzą w takie plotki i jeszcze do tego są przekonani, że policja jest nieudolna, bo nie potrafi potwierdzić każdego zmyślonego g*wna.

J
JEDNOWŁADZTWO

To cechuje gminę Miękinia.

F
Fg
2019-06-29T22:49:43 02:00, Cela:

SPROSTOWANIE JAK I OSWIADCZENIE- to co czytamy od wczoraj na necie wiadomości z gazety jak i gops Miekinia-w tej sprawie byliśmy na komisariacie środa jak i na komisariacie Miekinia i w gazecie Roland w Srodzie ruszyliśmy sprawa o nie prawidlowosciach jak i kłamstwach które pojawiły się w artykułach,Pan Dzielnicowy który nas dziś odwiedził w domu poinformował nas że nie udzielał żadnych informacji do Gops ani gazety jak i nie przedstawiał takich wiadomości pani aspirant która wysłała maila do gazety Roland w tej sprawie będą podjęte kroki wyjaśniające czy to na pewno z Pani aspirant poczty było wysłane zostaliśmy poproszeni o sprostowanie gdyż całą sytuacja miała miejsce lecz opisany samochód jak i rzekome wciagniecie do auta nie miało miejsca działania poszukiwawcze samochodu są ciągłym ruchu i nabierają rozpadu policja obejrzała nagranie po czym zostały wszczęte kolejne kroki. Więc nie wierzcie w to co jest podawane w necie pilnujcie swoich pociech i bądźcie czujni na mężczyzn "CIEMNY BRUNET ZQCZESANY LEKKO DO GORY W PROSTOKATNYCH OKULARACH KOREKCYJNYCH DRUGI TO BLADYN SCIETY BARDZO KRUCIUTKO DURZEJ POSTURY CIALA. A samochód trudno do zweryfikowania ale możliwy VW POLO -GOLF I KOLOR COS W GRANAT Z DODATKIEM ZGNITA ZIELEN.

Polska język = trudna język

G
Gość
2019-06-29T22:49:43 02:00, Cela:

SPROSTOWANIE JAK I OSWIADCZENIE- to co czytamy od wczoraj na necie wiadomości z gazety jak i gops Miekinia-w tej sprawie byliśmy na komisariacie środa jak i na komisariacie Miekinia i w gazecie Roland w Srodzie ruszyliśmy sprawa o nie prawidlowosciach jak i kłamstwach które pojawiły się w artykułach,Pan Dzielnicowy który nas dziś odwiedził w domu poinformował nas że nie udzielał żadnych informacji do Gops ani gazety jak i nie przedstawiał takich wiadomości pani aspirant która wysłała maila do gazety Roland w tej sprawie będą podjęte kroki wyjaśniające czy to na pewno z Pani aspirant poczty było wysłane zostaliśmy poproszeni o sprostowanie gdyż całą sytuacja miała miejsce lecz opisany samochód jak i rzekome wciagniecie do auta nie miało miejsca działania poszukiwawcze samochodu są ciągłym ruchu i nabierają rozpadu policja obejrzała nagranie po czym zostały wszczęte kolejne kroki. Więc nie wierzcie w to co jest podawane w necie pilnujcie swoich pociech i bądźcie czujni na mężczyzn "CIEMNY BRUNET ZQCZESANY LEKKO DO GORY W PROSTOKATNYCH OKULARACH KOREKCYJNYCH DRUGI TO BLADYN SCIETY BARDZO KRUCIUTKO DURZEJ POSTURY CIALA. A samochód trudno do zweryfikowania ale możliwy VW POLO -GOLF I KOLOR COS W GRANAT Z DODATKIEM ZGNITA ZIELEN.

Ty chodziłem do szkoły.? To jakiś bełkot.

G
Gość
2019-06-29T18:56:31 02:00, Edek z utylizacji:

Taka bogata gmina, która wszystkich traktuje z buta z pewnością sobie poradzi. Ten sam wójt od chyba 30 lat. Masakra. Nieoficjalnie mówi się, że panuje tam straszny zamordyzm.

2019-06-29T20:08:53 02:00, Gość:

Nie wiem kto ci takich głupot nagadał. Wójt jest już dłuższy czas ale nie można mieć co do niego żadnych zastrzeżeń! Cały czas są nowe inwestycje.

2019-06-29T21:50:28 02:00, Gość:

gdzie te inwestycje?? chyba w miękini, a pozostałe miejscowości od wielu lat bykiem leżą nietknięte i zapomniane! głęboka wieś!

2019-06-30T00:28:48 02:00, Gość:

W jakiej Miękini? Wójt prowadzi jakiekolwiek inwestycje w okolicach swojej Miejscowości. Z niego taki wójt, że głowa mala!!! Gmina Miękinia jako jedyna nie ma połączenia z miastem powiatowym bo Panu G... Nie opłacało się przedłużyć umowy z firmą transportową. Więc niech dalej bronią i się cieszą nie wiadomo z czego mieszkańcy 😅😅

Jjg zatrudniony na stanowisku wójta inwestuje tylko w zurawincu, kokorzycach, krepicach, czyli tam gdzie posprzedawali z JJJW działki.

G
Gość
2019-06-29T18:56:31 02:00, Edek z utylizacji:

Taka bogata gmina, która wszystkich traktuje z buta z pewnością sobie poradzi. Ten sam wójt od chyba 30 lat. Masakra. Nieoficjalnie mówi się, że panuje tam straszny zamordyzm.

2019-06-29T20:08:53 02:00, Gość:

Nie wiem kto ci takich głupot nagadał. Wójt jest już dłuższy czas ale nie można mieć co do niego żadnych zastrzeżeń! Cały czas są nowe inwestycje.

2019-06-29T21:50:28 02:00, Gość:

gdzie te inwestycje?? chyba w miękini, a pozostałe miejscowości od wielu lat bykiem leżą nietknięte i zapomniane! głęboka wieś!

W jakiej Miękini? Wójt prowadzi jakiekolwiek inwestycje w okolicach swojej Miejscowości. Z niego taki wójt, że głowa mala!!! Gmina Miękinia jako jedyna nie ma połączenia z miastem powiatowym bo Panu G... Nie opłacało się przedłużyć umowy z firmą transportową. Więc niech dalej bronią i się cieszą nie wiadomo z czego mieszkańcy 😅😅

G
Gość
2019-06-29T20:39:06 02:00, Jam jest Jerzyk:

Pedofile nie mają wakacji...

A policja jak chciała to potwierdzić ? Liczyli że ich też ktoś będzie próbował wciągnąć do auta? Czy że sprawca będzie tam grzecznie czekał.

Też zwróciłem uwagę na ten fragment tekstu. Niezła lipa.

S
SOŁTYS

Czy to prawda, że w tej gminie wójt zlikwidował fundusz sołecki?

C
Cela

SPROSTOWANIE JAK I OSWIADCZENIE- to co czytamy od wczoraj na necie wiadomości z gazety jak i gops Miekinia-w tej sprawie byliśmy na komisariacie środa jak i na komisariacie Miekinia i w gazecie Roland w Srodzie ruszyliśmy sprawa o nie prawidlowosciach jak i kłamstwach które pojawiły się w artykułach,Pan Dzielnicowy który nas dziś odwiedził w domu poinformował nas że nie udzielał żadnych informacji do Gops ani gazety jak i nie przedstawiał takich wiadomości pani aspirant która wysłała maila do gazety Roland w tej sprawie będą podjęte kroki wyjaśniające czy to na pewno z Pani aspirant poczty było wysłane zostaliśmy poproszeni o sprostowanie gdyż całą sytuacja miała miejsce lecz opisany samochód jak i rzekome wciagniecie do auta nie miało miejsca działania poszukiwawcze samochodu są ciągłym ruchu i nabierają rozpadu policja obejrzała nagranie po czym zostały wszczęte kolejne kroki. Więc nie wierzcie w to co jest podawane w necie pilnujcie swoich pociech i bądźcie czujni na mężczyzn "CIEMNY BRUNET ZQCZESANY LEKKO DO GORY W PROSTOKATNYCH OKULARACH KOREKCYJNYCH DRUGI TO BLADYN SCIETY BARDZO KRUCIUTKO DURZEJ POSTURY CIALA. A samochód trudno do zweryfikowania ale możliwy VW POLO -GOLF I KOLOR COS W GRANAT Z DODATKIEM ZGNITA ZIELEN.

S
Solidarni 2019

Spokojnie to Mateusz Krzywousty kręcił się wczoraj we Wrocławiu i okolicy...

G
Gość
2019-06-29T18:56:31 02:00, Edek z utylizacji:

Taka bogata gmina, która wszystkich traktuje z buta z pewnością sobie poradzi. Ten sam wójt od chyba 30 lat. Masakra. Nieoficjalnie mówi się, że panuje tam straszny zamordyzm.

2019-06-29T20:08:53 02:00, Gość:

Nie wiem kto ci takich głupot nagadał. Wójt jest już dłuższy czas ale nie można mieć co do niego żadnych zastrzeżeń! Cały czas są nowe inwestycje.

gdzie te inwestycje?? chyba w miękini, a pozostałe miejscowości od wielu lat bykiem leżą nietknięte i zapomniane! głęboka wieś!

J
Jam jest Jerzyk

Pedofile nie mają wakacji...

A policja jak chciała to potwierdzić ? Liczyli że ich też ktoś będzie próbował wciągnąć do auta? Czy że sprawca będzie tam grzecznie czekał.

T
Tom
2019-06-29T17:21:00 02:00, Gość:

Podobna sytuacja miała miejsce 7 lat temu w Miękini. Nikt o tym nie mówił, tylko szybko zatuszowano wydarzenie. Pytam się dlaczego????

Nagminnie nieznani kierowcy zaczepiają nasze dzieci kiedy wracają lub idą do szkoły. Policja o tym wie, szkoła również. Pytam jakie podjęto kroki w tej dziedzinie? Czy tylko czekamy na nieszczęście?

2019-06-29T18:20:10 02:00, Gość:

Policja zajmuje się tym co zleci im tow. Zieliński czyli członkami właściwej partii.

2019-06-29T18:49:29 02:00, Znaczy kapitan:

Gdyby nie tow. Zieliński i właściwa partia to wasze dzieci z powodu biedy umarły by już głodu. No chyba, że jesteś towarzyszem z PO, która okradała Polaków na potęgę

Gdyby nie tow Zielinski byc moze mielibysmy policję, a tak mamy zasraną sluzbę ochrony miesiecznicy i innych zbiegowisk oraz sluzbe sypania konfetti

G
Gość
2019-06-29T18:56:31 02:00, Edek z utylizacji:

Taka bogata gmina, która wszystkich traktuje z buta z pewnością sobie poradzi. Ten sam wójt od chyba 30 lat. Masakra. Nieoficjalnie mówi się, że panuje tam straszny zamordyzm.

Nie wiem kto ci takich głupot nagadał. Wójt jest już dłuższy czas ale nie można mieć co do niego żadnych zastrzeżeń! Cały czas są nowe inwestycje.

W
Włościanka

Policja nie potwierdziła... No tak bo jak sprawca nie poczekał i nie poprosił o zatrzymanie to policja...

Dodaj ogłoszenie