Prezydent Sutryk kazał wymyć wrocławski Rynek

M
Ekipy z myjkami ciśnieniowymi i szczotkami pojawiły się dziś skoro świt na wrocławskim Rynku. Używając specjalnych płynów, miejskie służby szorowały bruk. To polecenie prezydenta Jacka Sutryka. Podobne akcje mają być prowadzone regularnie. - Zdecydowałem, że poza myciem ulic, będziemy myć nasz wrocławski salon czyli Rynek - ogłosił w internecie prezydent. - Przy okazji, nie byłbym sobą, gdybym nie poprosił, abyśmy wszyscy dbali o porządek. Tak będzie łatwiej i taniej - dodał Sutryk.

‪Bawimy się i dobrze! Ale też czasami brudzimy😉. Zdecydowałem, że poza myciem ulic, będziemy myć nasz wrocławski salon czyli Rynek. Przy okazji, nie byłbym sobą, gdybym nie poprosił, abyśmy wszyscy dbali o porządek -tak będzie łatwiej i taniej. Zależy nam na pięknym Wrocławiu

https://www.instagram.com/p/BzkUS9ChbMG

Wzrost zakażeń. Będą szpitale tymczasowe

Wideo

Komentarze 87

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

P
POKOtofolksdojcze
2019-07-07T09:41:22 02:00, Gość:

"Prezydent Sutryk KAZAŁ" No no. Pan i wladca "kazal".

Jaki z niego prezydent.To marny urzędniczyna,marionetka dupkiewicza,koneser pewnej części rowerowej.

o
oło
2019-07-07T08:00:53 02:00, mela:

Nieważne, że codziennie tramwaje wypadają z torów a drogi to dziura na dziurze i koleiny, najważniejsze żeby Rynek był czysty. Gratulacje dla wyborców obecnego prezydenta!

2019-07-07T08:46:45 02:00, Gość:

To sloiki tak robia. Wazne zeby posprzatac to co na widoku, a resztę pozamiatac pod dywan przyklepac postawic paprotke i po klopocie. Jak za komuny kiedy malowano trawe i malowano elewacje jedynie na wysokosci widoku z okna limuzyny dygnitarza. Kiedyś to po calym miescie jezdzily polewaczki nie bylo jak teraz plagi szczurow karaluchow bo prezydenci dbali o wyglad miasta a teraz od lat to co zostalo po dawnej swietnosci. Zapchanie miasta biurowcami nie czyni z Wroclawia miasta europejskiego. Majtki trzeba zmieniac regularnie bo po dwoch dniach juz smierdza. Jak Wroclaw. Glowny zapach to smierdzace kebaby, ale najwazniejsze ze sa sciezki rowerowe. A rowerzysci i tak jezdza po chodnikach.

2019-07-07T21:43:19 02:00, Ric:

Człowieku idź do jakiegoś psychiatry, większych bredni dawno nie czytałem.

A od kiedy prawda jest brednią?

G
Gość

W KOŃCU! Brud rozdeptany po obu jarmarkach aż trzeba nos zatykać jak się przechodziło przez rynek! Czekam aż ktoś jeszcze na przystanku "Rynek" skąd odjeżdża 3, 33, 10 itd umyje bełta który straszy pod wiatą od miesiąca. Wstyd

R
Ric
2019-07-07T08:00:53 02:00, mela:

Nieważne, że codziennie tramwaje wypadają z torów a drogi to dziura na dziurze i koleiny, najważniejsze żeby Rynek był czysty. Gratulacje dla wyborców obecnego prezydenta!

2019-07-07T08:46:45 02:00, Gość:

To sloiki tak robia. Wazne zeby posprzatac to co na widoku, a resztę pozamiatac pod dywan przyklepac postawic paprotke i po klopocie. Jak za komuny kiedy malowano trawe i malowano elewacje jedynie na wysokosci widoku z okna limuzyny dygnitarza. Kiedyś to po calym miescie jezdzily polewaczki nie bylo jak teraz plagi szczurow karaluchow bo prezydenci dbali o wyglad miasta a teraz od lat to co zostalo po dawnej swietnosci. Zapchanie miasta biurowcami nie czyni z Wroclawia miasta europejskiego. Majtki trzeba zmieniac regularnie bo po dwoch dniach juz smierdza. Jak Wroclaw. Glowny zapach to smierdzace kebaby, ale najwazniejsze ze sa sciezki rowerowe. A rowerzysci i tak jezdza po chodnikach.

Człowieku idź do jakiegoś psychiatry, większych bredni dawno nie czytałem.

G
Gość

Kiedyś codziennie raniutko dozorca miotłą pozamiatał wszystkie śmiecie, deszcz popadał i zmył cały kurz, polewaczki jeździły nocą i Rynek ulice i były czyste. Patrole milicyjne pilnowały porządku. A na moim podwórku od rana do rana drą się, chleją wódę na ławkach, a policjanta czy straży miejskiej nie uświadczysz. Oni czekają aż mieszkańcy sami ich poinformują. A gdzie patrole???

O
Ot i tyle
2019-07-07T09:41:22 02:00, Gość:

"Prezydent Sutryk KAZAŁ" No no. Pan i wladca "kazal".

Cóż jak, Pan każe sługa musi.

G
Gość

"Prezydent Sutryk KAZAŁ" No no. Pan i wladca "kazal".

G
Gość

tramwaje,przystanki i wiele innych miejsc do ktorych mozna przykleic sie....NO ALE BYWALCY SALONU TAM NIE ZAGLADAJA...!!!!

P
POKODWON

Szczury łażą po ulicach Wrocławia a ten koleś każe myć Rynek?! Może powinien sobie uszy przemyć i oczy taką myjką wtedy zauważy prawdziwe provbemy tego miasta..

j
już nie oszczędzać?

Ile hektolitrów wody na to poszło?

G
Gościu

"wszyscy dbajmy o porzadek, tak bedzie latwiej i taniej" to zdejmowac buty przed wejsciem na rynek, czy moge chociaz w klapkach posmigac??

G
Gość
2019-07-07T08:00:53 02:00, mela:

Nieważne, że codziennie tramwaje wypadają z torów a drogi to dziura na dziurze i koleiny, najważniejsze żeby Rynek był czysty. Gratulacje dla wyborców obecnego prezydenta!

To sloiki tak robia. Wazne zeby posprzatac to co na widoku, a resztę pozamiatac pod dywan przyklepac postawic paprotke i po klopocie. Jak za komuny kiedy malowano trawe i malowano elewacje jedynie na wysokosci widoku z okna limuzyny dygnitarza. Kiedyś to po calym miescie jezdzily polewaczki nie bylo jak teraz plagi szczurow karaluchow bo prezydenci dbali o wyglad miasta a teraz od lat to co zostalo po dawnej swietnosci. Zapchanie miasta biurowcami nie czyni z Wroclawia miasta europejskiego. Majtki trzeba zmieniac regularnie bo po dwoch dniach juz smierdza. Jak Wroclaw. Glowny zapach to smierdzace kebaby, ale najwazniejsze ze sa sciezki rowerowe. A rowerzysci i tak jezdza po chodnikach.

G
Gość

Dlaczego USUNELISCIE lapki do glosowania i normalne komentowanie pod postem, a nie w jakims okienku

G
Gość
2019-07-06T22:18:15 02:00, Jgw:

Kur.a co by nie zrobić, to źle, co za naród.

A co ci się nie podoba w krytyce? Faktem jest że we Wrocławiu panuje bród i smród. Niech pan Sutryk sam przejdzie się po innych ulicach i zobaczy jak wyglądają budynki, stare kamienice podwórka. Nawet po tych dużych. Mycie rynku, a zostawienie zaniedbanej reszty to tak jak nosić garniturek od Armaniego, a majty brudne dwa tygodnie nie zmieniane. Sutryk rynek sprząta bo pokazują go w tv, bo turyści chodzą po rynku.

I jeszcze jedno. Skończcie z tym głupim nazywaniem WROCŁAWIA „Wrocław miasto spotkań”, czy „Wroclove”. Wrocław to miasto w którym żyją Wrocławianie i przede wszystkim o ich spokój, wygodę powinien martwić się dobry włodarz. A nie to co robi spółka Dutkiewicz

S
Stop ludzkiej głupocie!

Wody w Polsce zaczyna brakować, a we Wrocławiu "haj lajf", rynek myją, polewaczki w nocy leją wodę po ulicach jest dobrze, miasto wygląda już jak jedno wielkie rozwalone złomowisko, ale z umytym rynkie!!! Jest postęp i to dynamiczny ;-)

Dalej głosujcie na koty...

Dodaj ogłoszenie