2 z 12
Przesuń zdjęcie palcem
Zakres obowiązków:...
fot. pixabay.com

Praca Wrocław. Oto najnowsze oferty "premium". Zarobki od 10 tysięcy miesięcznie wzwyż

KIEROWNIK DS. OBSŁUGI PROCESU I

Zakres obowiązków:
Zarządzanie pracownikami w liczbie ok. 30+ rozlokowanych w różnych zespołach. Zarządzanie procesem dostarczania usług do Klientów; skomplikowanymi kwestiami z obszaru inżynierii oprogramowania. Odpowiedzialny za jakość dostarczanych do klienta usług od strony produkcji oprogramowania; za przygotowanie oraz wdrożenie kolejnego projektu dla danego
Klienta. Przygotowuje spójny plan dostarczania usług. Praca w środowisku i projekcie angielsko-języcznym.

Praca w godz. 9:00-17:00
Umowa o pracę na czas nieokreślony.

Wynagrodzenie brutto:
od 21 000 zł

Wymagania:
Umiejętności z obszaru zarządzania projektami, zwłaszcza projektami w obszarze projektów informatycznych; zarządzania ryzykiem. Znajomość ITIL. Umiejętność prowadzenia procesów rozwoju zgodnie z EngX, sterowania architekturą i rozwiązaniami technologicznymi. wykształcenie wyższe, min 5 lat dośw. z zakresu programowania, aktualna wiedza z zakresu projektowania rozwiązań z obszaru inżynierii, oprogramowania i wdrażania rozwiązań oraz ich rozmieszczenia w projekcie. Um. rozwiązywania skomplikowanych problemów z obszaru IT. Doskonałe umiejętności interpersonalne, zarządzania konfliktem, doskonałe umiejętności analityczne. Um. zarządzania kilkoma zespołami. język angielski B2 w mowie i piśmie.

Aplikować można za pośrednictwem PUP - 717701725.