Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
2 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Obowiązki:...
fot. Bartek Kosinski/Polska Press - zdjęcie ilustracyjne

Praca we Wrocławiu i okolicy. Aktualne oferty pracy z zarobkami od 5 tys. złotych na rękę. Sprawdź kogo szukają pracodawcy?

Praca we Wrocławiu - Główny menadżer

Obowiązki:
* zarządzanie procesami firmy (sprawy ogólne, księgowość, produkcja, jakość, logistyka),
* reprezentowanie firmy na zewnątrz,
* organizowanie i przydzielanie pracy,
* zarządzanie pracownikami.

Umiejętności/wymagania:
* angielski: w mowie i piśmie - A2 niższy średnio zaawansowany
* koreański: w mowie i piśmie - C2 biegły
* prawo jazdy kat. B
* MS OFFICE
* umiejętność prezentacji i negocjacji

Umowa: o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto: 23 000 PLN

Pracodawca: kontakt przez PUP

Szukasz pracy we Wrocławiu? Tu zarobisz ponad 5 tys. złotych "na rękę". Sprawdziliśmy oferty >>