MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Firma ecommerce zatrudni magazyniera do swojego magazynu...
fot. Polska Press

Praca dla studenta we Wrocławiu. Ile można zarobić z legitymacją? Są oferty do 9 tysięcy złotych!

Magazynier w sklepie internetowym

Firma ecommerce zatrudni magazyniera do swojego magazynu przy ul. Giełdowej we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:
· Obsługa magazynu sklepu internetowego,
· Przyjmowanie zwrotów przesyłek,
· Przyjmowanie dostaw,
· Realizacja zamówień towarów na podstawie zapotrzebowania,
· Zapewnianie terminowości dostaw,
· Współpraca z pozostałymi działami w firmie,
· Raportowanie o wynikach pracy.

Wymagania:
· Dyspozycyjność i zaangażowanie,
· Dobra organizacja pracy, terminowość oraz dokładność.

Pracodawca oferuje:
· Umowę o pracę po okresie próbnym,
· Szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
· Możliwość skorzystania z karty Multisport,
· Udział w budowaniu i rozwoju spółki,
· Parking.

Zarobki: 3 700 zł - 4 500 zł / mies. brutto