POLSKA - WŁOCHY: wynik na żywo 2:3 WYNIK Relacja punkt po punkcie 28.09.2018 POLSKA W PÓŁFINALE mistrzostw świata w siatkówce 2018

red.
Polska - Włochy transmisja na żywo. Wystarczy jeden wygrany set by półfinał Mistrzostw świata w siatkówce 2018 był nasz fot. Sylwia Dąbrowa
Polska - Włochy transmisja na żywo 2:3. WYNIK Wyniki meczu Polska - Włochy punkt po punkcie. To ostatni mecz polskiej reprezentacji w III fazie mistrzostw świata w siatkówce 2018. Tym razem Polacy grają z Włochami. Mecz Polska - Włochy zadecyduje o tym, kto zagra w półfinale. Początek meczu w piątek, 28.09.2018 o godzinie 21.15. Gdzie oglądać mecz siatkówki w TV i online? Śledź mecz na żywo akcja po akcji.

Polska - Włochy WYNIK i relacja na żywo

Włochy – Polska 3:2 (14:25, 25:21, 18:25, 25:17, 15:11)

Włochy: Zaytsev (16), Juantorena (11), Giannelli (7), Lanza (6), Anzani (6), Mazzone (1), Colaci (libero) oraz Candellaro (12), Randazzo (8), Maruotti (5) i Baranowicz (1)
Polska: Bieniek (12), Kubiak (7), Kurek (5), Nowakowski (3), Szalpuk (2), Drzyzga, Zatorski (libero) oraz Kochanowski (9), Śliwka (8), Kwolek (7), Schulz (6), Konarski (5), Łomacz (1) i Wojtaszek (libero)

Polska - Włochy 7:6

Polska - Włochy 2:2 (25:14, 21:25, 25:18, 17:25)

Polska - Włochy 17:25 Kończy Zaytsew. Czeka nas tie-break

Polska - Włochy 14:20 Nie myli się tym razem Zaytsew

Polska - Włochy 13:18 Wygląd na to, że jeszcze powalczymy w tym spotkaniu.

Polska - Włochy 12:15 Włosi walczą o to, by doprowadzić do piątego seta.

Polska - Włochy 8:8

Polska - Włochy 3:4 Kochanowski zagrywa w aut

Polska - Włochy 2:3 Zaytsev na pojedynczym bloku

Polska - Włochy 1:2

Polska - Włochy 2:1 (25:14, 21:25, 25:18)

Polska - Włochy 25:18 BLOK BLOK BLOK! Prowadzimy w meczu 2:1

Polska - Włochy 24:18 Pojedynczy blok Konarskiego

Polska - Włochy 23:18 Włosi już zaczynają mieć pretensje sami do siebie

Polska - Włochy 18:15 Konarski był w trudnej pozycji i został zablokowany. Wcześniej świetnie bronił Śliwka.

Polska - Włochy 16:13 Zaytsew się myli!

Polska - Włochy 15:13 Lanza kolejny raz zablokowany

Polska - Włochy 10:8 Zdobywamy cztery punkty z rzędu

Polska - Włochy 6:8 Schulz zablokowany. Przerwa techniczna. Odrobiliśmy część strat

Polska - Włochy 0:4 Trzeciego seta zaczynamy fatalnie.

Polska - Włochy 1:1 (25:14, 21:25)

Polska - Włochy 21:25 Włosi wygrywają drugiego seta.

Polska - Włochy 20:24 Lanza na lewym ataku

Polska - Włochy 20:23 Kurek blokiem i już jesteśmy blisko...

Polska - Włochy 17:22 Dobra zagrywka Śliwki i w efekcie mamy szansę na atak, który kończymy.

Polska - Włochy 14:21 Teraz sprytnie na siatce rozgrywający Włochów

Polska - Włochy 14:20 Schulz spokojnie obok bloku

Polska - Włochy 13:20 dobre rozegranie i Śliwka kończy

Polska - Włochy 10:17 Kolejny punkt dla rywali

Polska - Włochy 10:16 Wyraźnie teraz odstajemy

Polska - Włochy 9:12 Damian Schulz efektownie atakuje ze skrzydła. Brawo!

Polska - Włochy 8:12 Z naszych siatkarzy zeszło chyba powietrze.

Polska - Włochy 6:9 Juantorena pewnie ze skrzydła.

Polska - Włochy 5:8 Rezerwowi nie radzą sobie tak dobrze jak pierwsza szóstka.

Polska - Włochy 4:4 Początek drugiego seta wyrównany.

Polska - Włochy. Na drugiego seta trener Vital Heynen wpuszcza drugą szóstkę.

Polska - Włochy 1:0 (25:14)

Polska - Włochy 25:14 Pojedynczy blok Nowakowskiego! KONIEC! WŁOSI W SZOKU! JESTEŚMY W PÓŁFINALE MISTRZOSTW ŚWIATA!

Polska - Włochy 24:14 Bieniek! Pierwsza piłka setowa!

Polska - Włochy 23:14 Zaytsew zablokowany! Nikt nam tego nie zabierze!

Polska - Włochy 22:14Juantorena w aut. Jesteśmy już blisko.

Polska - Włochy 21:13 Kubiak! Kolejny kapitalny kontratak Polaków!

Polska - Włochy 20:13 Włosi też popełniają błąd zagrywki.

Polska - Włochy 19:13Teraz niestety zagrywka w siatkę.

Polska - Włochy 19:12 Szalpuk atakuje wysoko, ale jeszcze zahaczył palce rywala.

Polska - Włochy 18:10 Włosi kompletnie rozbici, nie istnieją w tym meczu.

Polska - Włochy 17:10 Niewiele brakowało, by Nowakowskiemu udał się blok.

Polska - Włochy 16:9 Na drugiej przerwie technicznej mamy aż siedem punktów przewagi. Półfinał coraz bliżej.

Polska - Włochy 14:9

Polska - Włochy 14:8 Efektowny blok na Zaytsewie

Polska - Włochy 13:8 Włosi kompletnie pogubieni. Druga przerwa dla ich trenera.

Polska - Włochy 12:8 Michał Kubiak jest nie do zatrzymania.

Polska - Włochy 10:8 Sprytnie Kubiak

Polska - Włochy 9:8 Zaytsev nie do zatrzymania na skrzydle/

Polska - Włochy 9:7 Teraz Kubiak się rehabilituje atakując po palcach.

Polska - Włochy 8:7 Kubiak zablokowany. Naszą przewaga maleje.

Polska - Włochy 8:4 Prowadzimy wyraźnie na pierwszej przerwie technicznej.

Polska - Włochy 7:4 Kolejny punktowy serwis Kurka! Przerwa dla włoskiego trenera.

Polska - Włochy 6:3 Kurek, potężna zagrywka! Ponad 120 km/h.

Polska - Włochy 5:3 W aut atakuje Lanza!

Polska - Włochy 4:3 Znów gramy świetnie blokiem!

• Paweł Zatorski (L)

Mecz Polska - Włochy rozpocznie się za kilka minut.

Polska - Włochy Hala w Turynie wypełniona właściwie do ostatniego miejsca. Na trybunach ok. 14 tys. osób. Czas na hymny narodowe.

Polska - Włochy - decydujący mecz Polaków w walce o strefę medalową Mistrzostw świata w siatkóce 2018

Polska - Włochy zagrają ze sobą po raz pierwszy na tych Mistrzostwach świata w siatkówce 2018. W grze pozostało w tej chwili sześć drużyn, a ten mecz zadecyduje, kto awansuje do półfinału. W grupie J oprócz Polski i Włochów jest jeszcze Serbia, która ma już pewny awans.

Wystarczy, że mecz Polska - Włochy zakończy się nawet wynikiem 1:3, a i tak awansujemy do półfinału. Awans może dać nam nawet wynik 0:3, jeśli zdobędziemy odpowiednią liczbę małych punktów. Polska - Włochy na żywo od 21.15.

Polska - Włochy na żywo w TV

Wszyscy kibice siatkówki w kraju będą oglądać to spotkanie. Jedna z tych drużyn nie zagra w półfinale Mistrzostw świata 2018. Transmisja meczu Polska - Włochy na antenie:

• 21:05 TVP Sport, TVP1
  • 21:05 Super Polsat
  • 20:05 Polsat Sport

Polska - Włochy: oglądaj live stream online w Internecie

Spotkanie Polska - Włochy będzie można oglądać również online w Internecie. Oficjalna transmisja na platformie Ipla. Inne streamy i linki w internecie są nielegalne.
Ipla TV. Mecz Polska - Włochy rozpocznie się 28.09.2018, o godz. 21:15.

SIATKÓWKA. MISTRZOSTWA ŚWIATA. Trzecia runda mistrzostw świata, w której rywalizuje najlepsze sześć drużyn w turnieju, rozgrywana jest w Turynie. O ile w Warnie hala była wypełniona kibicami z Polski, to we Włoszech jest ich garstka. Mimo to są, a wśród nich dwukrotny medalista olimpijski w podnoszeniu ciężarów Szymon Kołecki i napastnik reprezentacji Polski i Sampdorii Genua Dawid Kownacki.

Mistrzostwa świata siatkarzy 2018. Nie tylko kibice na meczu...