Poznajesz?
  Zobaczcie zdjęcia

  Wrocław z lotu ptaka sto lat temu

  Rozwiń
  Polska – Czechy NA ŻYWO TRANSMISJA TV, ONLINE [15.11.2018...

  Polska – Czechy NA ŻYWO TRANSMISJA TV, ONLINE [15.11.2018 GDZIE OGLĄDAĆ POLSKA – CZECHY W TELEWIZJI I INTERNECIE?]

  sz

  Gazeta Wrocławska

  Aktualizacja:

  Gazeta Wrocławska

  Polska – Czechy NA ŻYWO TRANSMISJA TV, ONLINE. Mecz towarzyski Polska - Czechy już dziś, w czwartek 15 listopada. Gdzie oglądać mecz biało-czerwonych
  1/9
  przejdź do galerii

  Polska – Czechy NA ŻYWO TRANSMISJA TV, ONLINE. Mecz towarzyski Polska - Czechy już dziś, w czwartek 15 listopada. Gdzie oglądać mecz biało-czerwonych z Czechami w telewizji oraz w internecie? O której godzinie rozpocznie się mecz Polska – Czechy? Sprawdź. ©Przemyslaw Swiderski

  Polska – Czechy NA ŻYWO TRANSMISJA TV, ONLINE. Mecz towarzyski Polska - Czechy już dziś, w czwartek 15 listopada 2018. Gdzie oglądać mecz biało-czerwonych z Czechami w telewizji oraz w internecie? O której godzinie rozpocznie się mecz Polska – Czechy? Sprawdź.

  POLSKA – CZECHY TRANSMISJA NA ŻYWO TV, ONLINE, STREAM  W czwartek 15 listopada w Gdańsku Polska zagra z Czechami. Jerzy Brzęczek wciąż czeka na pierwsze zwycięstwo w roli selekcjonera piłkarskiej reprezentacji Polski. Dotychczas kadra pod jego wodzą rozegrała 4 mecze, w których zanotowała 2 remisy i 2 porażki.

  - Każdy mecz jest dla nas bardzo ważny i w każdym chcemy odnieść zwycięstwo, to jest jasna kwestia. Jeżeli są zwycięstwa, wszystko jest ok. Jeżeli ich nie ma, wtedy szuka się jakichś innych rozwiązań - skomentował selekcjoner.


  Mecze reprezentacji pod wodzą Jerzego Brzęczka
  • Liga Narodów: Włochy – Polska 1:1
  • Towarzyski: Polska - Irlandia 1:1
  • Liga Narodów: Polska – Portugalia 2:3
  • Liga Narodów: Polska – Włochy 0:1
  • Towarzyski: Polska – Czechy – 15.11.2018
  • Liga Narodów: Portugalia - Polska – 20.11.2018


  POLSKA – CZECHY: GDZIE OGLĄDAĆ NA ŻYWO?  Nadal nie wiadomo, w jakim wymiarze czasu (i czy w ogóle) wystąpi w tym spotkaniu Robert Lewandowski, który co prawda trenował w środę z drużyną, ale na początku zgrupowania narzekał na uraz kolana. Nasi południowi sąsiedzi zapewniają jednak, że wcale nie liczą na nieobecność "Lewego". - To znakomity zawodnik, ale zawsze przygotowujemy się pod kątem drużyny, a nie konkretnego piłkarza - powiedzieli kapitan Bořek Dočkal i trener Jaroslav Šilhavý.

  Biało-czerwoni najpierw zmierzą się towarzysko z Czechami, a pięć dni później zagramy z Portugalią w ramach Ligi Narodów.  POLSKA – CZECHY TRANSMISJA NA ŻYWO W TELEWIZJI  Mecz Polska - Czechy, w czwartek 15 listopada. Początek meczu o godzinie 18. Jak obejrzeć mecz na żywo? Transmisja meczu Polska - Czechy w telewizji będzie dostępna zupełnie za darmo na antenie publicznej telewizji TVP 1. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 17.50.

  Spotkanie Polska - Czechy będzie można oglądać również na antenie TVP Sport. Tutaj przedmeczowe studio rozpocznie się już o godzinie 16.

  Mecz pokaże również Polsat Sport.

  MECZ POLSKA – CZECHY ONLINE, STREAM LIVE  Mecz Polska - Czechy można oglądać również w internecie. Relacja online – legalny streaming – na stronie sport.tvp. Ponadto mecz będzie można obejrzeć na stronie ipla.tv  POLSKA – CZECHY WYNIK NA ŻYWO

  Czytaj treści premium w Gazecie Wrocławskiej Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Najczęściej czytane

  Polecane

  Wideo