Polska - Armenia 2:1! Lewandowski ratuje nas w 95 minucie! WYNIK, SKŁADY, TRANSMISJA, ZDJĘCIA

JU, Gol24.pl
Polska - Armenia! Tak Robert Lewandowski cieszył się po bramce strzelonej w ostatnich sekundach doliczonego czasu! Sylwia Dąbrowa/Polska Press Grupa
Polska - Armenia za nami! W 3. kolejce spotkań eliminacji do MŚ w Rosji reprezentacja Polski po dramatycznym spotkaniu wygrała w Warszawie z Armenią 2:1. Dwie bramki strzelili reprezentanci Armenii, jedną - w ostatnich sekundach doliczonego czasu - Robert Lewandowski! Dośrodkowywał Kuba Błaszczykowski. To 40 gol Lewego w reprezentacji.

POLSKA - ARMENIA PGE NARODOWY 11.10.2016, GODZ. 20:45, WYNIK NA ŻYWO, RELACJA LIVE, GDZIE W TV TRANSMISJA ONLINE, O KTÓREJ GODZINIE RELACJA LIVE, STREAM, ZDJĘCIA

Polska - Armenia, czyli horror na Stadionie Narodowym w Warszawie. Polacy grali słabo, niemal prosili się o przegraną, pomimo gry w przewadze. Mimo że Armenia od 30 minuty Armenia grała w dziesiątkę (Gael Andonian w 28 minucie dostał pierwszą żółtą kartkę, w 30 zobaczył kolejną - obie za faule na Teodorczyku), Polakom nie udało się złamać obrony przeciwników. Gorąco pod bramka biało-czerwonych było w 40 minucie - piłkarze Armenii wypracowali ładną kontrę, podczas której Vahagn Minasyan, strzelający z pola karnego, pomylił się o metr-półtora - piłka przeleciała obok prawego słupka! W odpowiedzi Robert Lewandowski huknął z kilkunastu metrów tuż nad poprzeczką! Żółtą kartkę - za spóźnione wejście - zobaczył też niestety Thiago Cionek. Nie zagra więc z Rumunią! Pierwsza połowa bezbramkowa.

Polska - Armenia - samobójcza bramka Mkoyana
Na początku drugiej połowy 44 876 widzów zgromadzonych na Stadionie Narodowym zobaczyło dwie bramki - obie strzelili piłkarze Armenii. Pierwszą Hrayr Mkoyan w 48 minucie - szczęśliwie dla nas - posłał piłkę do własnej bramki. Chwilę później (51') Marcos Pizzelli trafił już do bramki Fabiańskiego.

Lewandowski bohaterem. Polska po dramatycznym spotkaniu wygrywa z Armenią 2:1

W 79 minucie niewiele dzieliło nas od gola. Piotr Zieliński wszedł w pole karne i dostał świetne podanie zwrotne od Roberta Lewandowskiego! Ale huknął wprost w rękawice bramkarza Armenii! Sędzia do podstawowego czasu doliczył cztery minuty. W 91' Robert Lewandowski zyskał rzut rożny, po którym poszła szybka kontra! Na szczęście Łukasz Fabiański wyjaśnił sytuację, wybiegając na około 30 metrów od własnej bramki i wybijając piłkę. Polacy męczyli się pod bramką Armenii. Mecz uratował nam jak zwykle niezawodny Robert Lewandowski. W ostatnich sekundach doliczonego czasu Lewy wykorzystał rzut wolny, dzięki czemu mecz zakończył się wynikiem 2:1. Dośrodkowywał Kuba Błaszczykowski a „Lewy” strzałem głową zapewnił naszej drużynie niezwykle cenne trzy punkty.

SPRAWDŹ SIĘ! JESTEŚ PRAWDZIWYM KIBICEM REPREZENTACJI? KLIKNIJ I ROZWIĄŻ TEST!

Relacja na żywo z meczu Polska - Armenia akcja po akcji na gol24.pl. Wynik również na gazetawroclawska.pl

TAK ZAPOWIADALIŚMY MECZ POLSKA - ARMENIA

Adam Nawałka na mecz z Armenią jest nastawiony optymistycznie: Chcemy zapewnić sobie awans na MŚ poprzez naszą grę

- W każdym meczu chcemy zwyciężać. Gramy w naszym domu, który jest twierdzą i myślę, że wszyscy będą zadowoleni. Podchodzimy do spotkania z Armenią z optymizmem, jesteśmy dobrze nastawieni. To ważny mecz, który chcemy zwyciężyć, bo Chcemy zapewnić sobie awans poprzez naszą grę - powiedział na konferencji prasowej przed meczem Polska - Armenia Adam Nawałka.

POLSKA - ARMENIA, 11.10.2016 - SKŁADY:
Skład reprezentacji Polski na mecz z Armenią: Łukasz Fabiański – Jakub Błaszczykowski, Kamil Glik, Thiago Cionek, Artur Jędrzejczyk – Kamil Grosicki, Grzegorz Krychowiak, Piotr Zieliński, Maciej Rybus – Łukasz Teodorczyk, Robert Lewandowski.

Ławka rezerwowych: Wojciech Szczęsny, Artur Boruc, Igor Lewczuk, Paweł Dawidowicz, Tomasz Jodłowiec, Karol Linetty, Krzysztof Mączyński, Damian Dąbrowski, Paweł Wszołek, Sławomir Peszko, Bartosz Kapustka, Kamil Wilczek.

Skład Armenii na mecz z Polską:
Arsen Beglaryan, Vahagn Minasyan, Varazdat Haroyan, Hrayr Mkoyan, Gael Andonian, Levon Hayrapetyan, Kamo Hovhannisyan, Karen Muradyan, Artak Grigoryan, David Manoyan, Marcos Pizelli.

POLSKA ARMENIA MECZ EL. MŚ 2018 - gdzie w TV [TRANSMISJA W TV, WYNIK]
Mecz Polska - Armenia już dziś, we wtorek - 11 października, na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Gdzie i o której transmisja spotkania w TV? Gdzie oglądać mecz Polska - Armenia? Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45. Transmisja meczu w telewizji Polsat i Polsat Sport. Studio na żywo w Polsacie od godz. 20:05.

POLSKA ARMENIA MŚ 2018 NA ŻYWO ONLINE LEGALNY STREAM
Mecz Polska Armenia 11.10.2016 r. rozpocznie się o godzinie 20:45. Legalny stream tylko na ipla.tv.

POLSKA ARMENIA ELIMINACJE MŚ 2018 - WYNIK NA ŻYWO, RELACJA ONLINE
Relacja na żywo z meczu Polska - Armenia także na gol24.pl. Wynik również na gazetawroclawska.pl