Pokaż Talent! Znamy finalistów eliminacji wojewódzkich.

Anna Bijak
Anna Bijak
W czwartek, 14 maja zakończyły się wojewódzkie eliminacje w plebiscycie Pokaż Talent. Akcję rozpoczęliśmy jeszcze w lutym, szukając nominacji wśród wyjątkowych Dolnoślązaków. Poszukiwaliśmy muzyków, wokalistów, tancerzy, fotografików, których występy i prace prezentowaliśmy w naszym serwisie.

Od 12 marca można było głosować na artystów, ale i na instruktorów tańca oraz animatorów kultury, którzy na co dzień wspierają rozwój talentów swoich podopiecznych, nauczycieli, założycieli i opiekunów zespołów artystycznych.
Przed nami Wielka Gala, na której zaprezentują się finaliści regionalni. Będzie ona relacjonowana „na żywo” w serwisie gazetawroclawska.pl. O jej terminie będziemy informować po zniesieniu ograniczeń związanych z epidemią.
W finale regionalnym głosami publiczności spośród finalistów zostaną wybrane osoby i zespoły, które będą reprezentować nasze województwo w wielkim ogólnopolskim finale akcji i będą mieć szanse na zdobycie nagród głównych.
Poniżej prezentujemy laureatów w kategoriach Anioł Talentu i Instruktor Tańca oraz artystów, którzy awansowali do regionalnego finału akcji.
Plebiscyt „Pokaż Talent” wspierają Roman Potocki, starosta powiatu wrocławskiego oraz Adam Myrda, starosta powiatu lubińskiego.

____________________

Talent Fotograficzny - zobacz zdjęcia finalistów wojewódzkich

____________________

POKAŻ TALENT! Poznaj zwycięzców w kategorii talentów wokalny...

____________________

Rusza kanał TV dla seniorów, Antena HD

Wideo