Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT SPORTOWY 2023
Sportowiec Roku Polski - Kobiety
- Głosowanie będzie trwać do piątku, 19 stycznia 2024 r. do godz. 21:00.
- Sportowiec, który zdobędzie najwięcej głosów otrzyma tytuł Sportowca Roku Polski 2023, dyplom wręczany podczas ogólnopolskiej gali sportu w Warszawie oraz nagrodę finansową w wysokości 5000 złotych
- Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Monika Kukla
ampfutbol, parakajakarstwo
2634głosy -
Julita Ilczyszyn
biegi extremalne, Dream and Do
931głosów -
Sabina Stenka
Lekkoatletyka, Start Szczecin
666głosów -
Nikola Sanocka
łucznictwo terenowe, Klub Sportowy Burza Borowa Wieś - Sekcja Łucznicza
530głosów -
Karolina Rzepa
bowling, KSN Łuczniczka
395głosów -
Tamara Czumer-Iwin
rugby, RC Legia Warszawa
305głosów -
Teresa Stach
nordic walking, Olsztyński Klub Sportowy Warmia i Mazury
300głosów -
Julia Gładysińska
akrobatyka powietrzna, Przestrzeń Lotu
161głosów -
Klaudia Marska
podnoszenie ciężarów, LKS ŻUŁAWY
160głosów -
Olga Kelm
Fitness, KS Harem Koszalin
117głosów -
Zofia Zając
karate, Sandomierski Klub Karate Shinkyokushin
93głosy -
Oliwia Skowrońska
judo, Pretorian Judo Team
66głosów -
Agata Groszewska
kolarstwo, Alks Stal Grudziądz
50głosów -
Laura Domka
piłka ręczna, Pre Zero APR Radom
50głosów -
Zuzanna Hendler
piłka siatkowa, Dargfil Tomaszów Mazowiecki
40głosów -
Agnieszka Gwiazdowska
hardstyle kettlebell, CKB Kraśnik
40głosów -
Paulina Hojka
kolarstwo, Klub Kolarski Ziemia Darłowska
32głosy -
Zuzanna Turzyńska
Taekwon-Do, Akademia Takewon-Do Lubin
27głosów -
Anna Kucharycz
piłka nożna, Akademia Piłkarska Kotwica Kołobrzeg
20głosów -
Aleksandra Cybulska
kick-boxing, Maku Gym Nowe Miasteczko
10głosów -
Emilia Kijok
tenis stołowy, ZKS Palmiarnia Zielona Góra
10głosów -
Oliwia Deręcz
taekwon-do, Panther Academy
— -
Kamila Lewandowska
piłka nożna, Forty Piątnica
— -
Julia Łochowska
zapasy, MLUKS Gwiazda Szczuczyn
— -
Justyna Wamke
alpinistka, Polski Związek Alpinizmu
— -
Dorota Ogonowska
fitness, Fenix Team
— -
Nadia Ratajczyk
hokej, Stoczniowiec GdańskUppsala Hockey
— -
Kornelia Marczak
badminton, UKS Plesbad Pszczyna
— -
Julia Kędzierska
piłka nożna, Naprzód Jędrzejów
— -
Anna Sobolewska Kucharska
kulturystyka, Centrum Rekreacji FORMA
— -
Wiktoria Bisaga
tricking, ScreamoTrickz
— -
Nela Kuchciak
brazylijskie jiu jitsu i mma, United Gym Poddębice
— -
Karolina Roman
piłka siatkowa, UKS Jagiellończyk Biała Podlaska
— -
Martyna Staworzyńska
piłka siatkowa, TKS Tomasovia Tomaszów Lubelski
— -
Karolina Loianich
zapasy, LKS Orzeł Namysłów
— -
Maja Peszkowska
taekwon-do, Klub Taekwon-do OKSW Mateusz Rojowski
— -
Alicja Kukuła
lekkoatletyka, LKS Victoria Olesno
— -
Monika Wojciechowska
tratlon, MLUKS Triathlon Koło
— -
Katarzyna Nowacka
bikini fitness, NPC POLAND
— -
Emilia Szudy
kickboxing k-1, UKS Fight Club Spartan Jasło
— -
Wioletta Szablan
biegi, Jarosławska Grupa Biegowa Sokół
— -
Joanna Świątek
pływanie, UKS Feniks Dębica
— -
Justyna Jasko
fitness
— -
Barbara Nalepka-Marek
kick-boxing, GKS Fighter Trzebnica
— -
Karolina Czyrniańska
kick-boxing, KSW Vataha
—