Głosowanie zakończone
Plebiscyt: PLEBISCYT EDUKACYJNY 2023
Dyrektor Roku Placówki Edukacyjnej
Głosowanie będzie trwać do piątku, 8 grudnia 2023 r. do godz. 21:00. Informacji udziela Agnieszka Grzelka - tel. 502499776, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Mirosław Sakowski
Liceum Ogólnokształcące nr 2 im. Janusza Korczaka, Bolesławiec
1666głosów -
Robert Stępień
Zespół Szkół Specjalnych im. Ireny Komorowskiej, Oława
1604głosy -
Dorota Błażejowska
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Nowe Siodło
1404głosy -
Iwona Szydłowska
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy, Sobótka
515głosów -
Elżbieta Frankowska-Cyfra
Szkoła Podstawowa, Białołęka
213głosów -
Krystyna Korybska
Przedszkole Publiczne nr 2 Akademia Krasnoludków, Jawor
190głosów -
Paweł Minorowicz
Szkoła Podstawowa nr 29 im. Konstytucji 3 Maja, Wrocław
120głosów -
Paula Mistygacz
Przedszkole Wrocławskie Skauty I, Wrocław
93głosy -
Olimpia Kowal-Gadecka
Szkoła Podstawowa, Pisarzowice
74głosy -
Dorota Sztorc
Przedszkole nr 26 Sportowa Kraina, Wrocław
56głosów -
Renata Gibes
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8, Wałbrzych
54głosy -
Małgorzata Turkiewicz-Baczmańska
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Bolesława Chrobrego, Bogatynia
50głosów -
Laura Słocka
Powiatowy Zespół Szkół i Placówek Specjalnych, Bolesławiec
45głosów -
Sylwia Leśniak
Przedszkole Publiczne Leśne Zuchy, Wrocław
37głosów -
Agata Znojko
Przedszkole Elfiki, Wrocław
36głosów -
Dariusz Tomaszewski
Zespół Szkół Nr 1 im. prof. Bolesława Krupińskiego, Lubin
27głosów -
Beata Paszkowska
Przedszkole Niepubliczne Chatka Puchatka, Głogówko
25głosów -
Leonard Górski
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1, Wałbrzych
24głosy -
Maria Guszała
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Włodzimierza Puchalskiego, Jelenia Góra
24głosy -
Anna Nowak
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Janusza Korczaka, Świebodzice
22głosy -
Karolina Kempiszak
Technikum Terra Nova, Wrocław
20głosów -
Łukasz Kucemba
Szkoła Podstawowa Integracyjna im. Henryka Sienkiewicza, Świebodzice
17głosów -
Dagmara Drozd-Janas
Przedszkole Niepubliczne Akademia Leśnych Lisków, Wrocław
12głosów -
Sylwia Ziomek
Żłobek i Przedszkole Bliskości, Wrocław
11głosów -
Małgorzata Niemczyk
Przedszkole Publiczne Promyczek, Jelenia Góra
9głosów -
Urszula Rybakowska-Olszak
Przedszkole Publiczne nr 17, Głogów
9głosów -
Karina Salitra
Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi im. Marii Konopnickiej, Pławnica
8głosów -
Krzysztof Wiśniewski
Przedszkole Niepubliczne na Zielonym Wzgórzu, Wałbrzych
8głosów -
Michalina Grodzka
Przedszkole Niepubliczne We Wrocławskim Parku Technologicznym Technoludek, Wrocław
6głosów -
Joanna Krassowska
Przedszkole Zielone, Lubin
5głosów -
Jolanta Hejda-Pawlak
Przedszkole nr 141 im. Marii Kownackiej, Wrocław
5głosów -
Marek Łukasik
Zespół Szkół Ekonomiczno-Technicznych, Rakowice Wielkie
5głosów -
Angela Gajewska
Przedszkole Publiczne Bloom, Wrocław
3głosy -
Jadwiga Musiał
Przedszkole Miejskie nr 10 z Oddziałami Integracyjnymi, Lubin
3głosy -
Justyna Repka-Awdankiewicz
Zespół Szkół Politechnicznych Energetyk, Wałbrzych
3głosy -
Agnieszka Janik
Przedszkole Publiczne nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi, Głogów
2głosy -
Danuta Boroch
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Henryka Brodatego, Złotoryja
2głosy -
Izabela Jankiewicz
Przedszkole Publiczne Zielone Ogrody, Oleśnica
2głosy -
Elżbieta Dolny
Niepubliczne Przedszkole Promyczek, Trzebnica
2głosy -
Tadeusz Szarwaryn
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, Pszenno
2głosy -
Anna Dziewit
Gminny Zespół Szkolno-Przedszkolny, Czarny Bór
1głos -
Anna Wieczorek
Szkoła Podstawowa, Czatkowice
1głos -
Edyta Krajewska
Szkoła Podstawowa nr 32 im. 100-lecia Niepodległości Polski, Wrocław
1głos -
Ewa Bieleń
Przedszkole Miejskie nr 3, Lubin
1głos -
Grażyna Sztandera
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Mariusza Zaruskiego, Wrocław
1głos -
Lucyna Spes
Przedszkole Miejskie nr 1, Chojnów
1głos -
Małgorzata Sapun
Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 3, Brzeg Dolny
1głos -
Martyna Stawska
Niepubliczny Przedszkole Jagódka, Legnica
1głos -
O. Andrzej Łaniecki
Szkoła Podstawowa im. św. Franciszka z Asyżu, Legnica
1głos -
Renata Czuj
Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Adama Mickiewicza, Lubań
1głos -
Marlena Dzierka
Szkoła Podstawowa nr 5 im. Marii Skłodowskiej-Curie, Zgorzelec
1głos -
Agnieszka Ambroszko
Szkoła Podstawowa nr 1, Środa Śląska
— -
Agnieszka Cidyło
Przedszkole Gminne, Chobienia
— -
Agnieszka Dominiczak
Przedszkole Gminne Ocean Marzeń, Jaczów
— -
Agnieszka Konsewicz
Szkoła Podstawowa nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi im. Jana z Głogowa, Głogów
— -
Agnieszka Rajchel
Zespół Szkolno-Przedszkolny, Serby
— -
Andrzej Ryngwelski
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Szarych Szeregów, Lwówek Śląski
— -
Anna Goździk
Szkoła Podstawowa nr 3 im. Armii Krajowej, Bolesławiec
— -
Anna Janczak-Róg
Przedszkole Prywatne Tęcza, Międzyrzecze
— -
Anna Kijak
Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia, Wałbrzych
— -
Anna Kozok
Przedszkole Publiczne Elfiki, Wrocław
— -
Anna Pawłowska
Szkoła Podstawowa im. św. Jana Bosko, Karczyce
— -
Anna Romańska
Przedszkole nr 104 Na Misiowej Polanie, Wrocław
— -
Anna Sygut
Szkoła Podstawowa, Parowa
— -
Anna Szerlowska
Przedszkole nr 100, Wrocław
— -
Antonina Migacz
Przedszkole Zgromadzenia Sióstr św. Elżbiety, Wrocław
— -
Artur Nawrocki
Szkoła Podstawowa nr 6 im. Polskich Olimpijczyków, Oława
— -
Barbara Nowak
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy, Żarów
— -
Beata Furtak
Przedszkole nr 1 Chatka Puchatka, Wołów
— -
Beata Laskowska
Szkoła Podstawowa nr 4 im. Henryka Sienkiewicza, Świdnica
— -
Beata Rączka
Przedszkole Publiczne Columbus, Wrocław
— -
Beata Reus
Sportowa Szkoła Podstawowa nr 46 im. Polskich Olimpijczyków, Wrocław
— -
Bogdan Szczepanowski
Szkoła Podstawowa nr 10 im. Zofii Kossak, Legnica
— -
Bogumiła Lepieszo
Miejskie Przedszkole nr 10, Jelenia Góra
— -
Bogumiła Mandat
Liceum Ogólnokształcące nr 15 im. mjr Piotra Wysockiego, Wrocław
— -
Chrystian Halicz
Szkoła Podstawowa nr 8 im. Jana Wyżykowskiego, Lubin
— -
Danuta Cyganowska
Szkoła Podstawowa im. Piastów Śląskich, Bukowice
— -
Danuta Krysińska
Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II, Wojcieszyce
— -
Danuta Natanek
Przedszkole Niepubliczne Wesoła Piątka, Świdnica
— -
Dariusz Duszyński
Szkoła Podstawowa nr 2, Milicz
— -
Dariusz Lisowski
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstanców Wielkopolskich, Legnica
— -
Dorota Augustyniak
Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa ATUT Fundacji Edukacji Międzynarodowej, Wrocław
— -
Dorota Święcicka
Przedszkole Publiczne nr 2, Zgorzelec
— -
Dorota Zarzycka
Przedszkole Akacjowe Wzgórze, Łagiewniki
— -
Edyta Gajewska
Przedszkole nr 82, Wrocław
— -
Elwira Kozak
Zespół Szkół Ogólnokształcacych I Technicznych, Jelenia Góra
— -
Elżbieta Hałuszka
Szkoła Podstawowa nr 7 Im.Konstantego Ildefonsa Gałczynskiego, Legnica
— -
Elżbieta Mikicińska
Przedszkole Publiczne nr 4, Bogatynia
— -
Elżbieta Mysuna-Greń
Przedszkole Miejskie nr 4 im. Misia Uszatka, Polkowice
— -
Ewa Buholc
Zespół Szkół nr 7 im. Komisji Edukacji Narodowej, Wałbrzych
— -
Ewa Kulczyńska
Przedszkole nr 17, Wrocław
— -
Ewelina Kuźma
Przedszkole Publiczne Zielona Dolina, Żmigród
— -
Grzegorz Kempa
Przedszkole nr 106 im. Heleny Bechlerowej, Wrocław
— -
Halina Tamioła
Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Legnica
— -
Iwona Gorczyca
VII Liceum Ogólnokształcące, Legnica
— -
Iwona Hnatiuk
Zespół Szkół nr 5 im. Maksymiliana Tytusa Hubera, Wałbrzych
— -
Iwona Jakubowska
Przedszkole Jarzębinki, Głogów
— -
Iwona Sapryk
Przedszkole Publiczne nr 1, Pieńsk
— -
Iwona Szymanowicz
Szkoła Podstawowa nr 21 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 5, Wrocław
— -
Izabela Koziej
Liceum Ogólnokształcące nr IX im. Juliusza Słowackiego, Wrocław
—
- 1
- 2