Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Aktorski i Recytatorski Talent Roku 2023 - finał coraz bliżej!
- Laureaci pierwszych trzech miejsc awansują do wielkiego finału, w którym nagrodą jest 10 000 złotych, otrzymają dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której wystąpią na scenie i odbiorą statuetkę.
- Pięć osób, które otrzyma najwięcej głosów, zdobędzie dyplom, prezentację w specjalnym dodatku „POKAŻ TALENT!” oraz nagrodę finansową: 2000 złotych za pierwsze miejsce, 1500 złotych za miejsce drugie, 1000 złotych za miejsce trzecie oraz 500 złotych za miejsca czwarte lub piąte.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
Zwycięzcy:
-
Ola Krzyżaniak
Warszawa
1928głosów -
Nikola Niedziela
Kozienice
1548głosów -
Piotr Cieślinski
Chojnice
1307głosów -
Klaudia Senska
Święta
1144głosy -
Damian Jackowiak
Pobiedziska
693głosy
Pozostali:
-
Robert Delekta
Nisko
591głosów -
Jagoda Bieszczad
Lipka
287głosów -
Dorota Przybysz
Warszawa
186głosów -
Maria Pizon
Sidłowo, Szczecin
145głosów -
Wiktoria Urbaniec
Kryry
95głosów -
Laura Stelmaszczyk
Łódź
89głosów -
Natalia Lewandowska
Aleksandrów Kujawski
86głosów -
Aleksandra Sadza
Wrocław
66głosów -
Jakub Gryboś
Jędrzejów
65głosów -
Wiktoria Grześkiewicz
Zielona Góra
57głosów -
Teatr Po Godzinach
Zduńska Wola
50głosów -
Oskar Zachara
Bydgoszcz
46głosów -
Małgorzata Pelak
Wrocław
44głosy -
Amelia Chrząszcz
Radom
42głosy -
Weronika Bondel
Dąbrowa Górnicza
41głosów -
Maja Ragajsin
Jurkowice
39głosów -
Martyna Cierzuch
Rumia
36głosów -
Sebastian Jakubczyk
Haczów
36głosów -
Marlena Burian
Warszawa
35głosów -
Angelika Bachciak
Bolesławiec, Szczecin
32głosy -
Teatr Pod Zrytym Beretem
Wolimierz
28głosów -
Sylwia Błaszkiewicz-Hyska
Krzyżowice
27głosów -
Marlena Ługowska
Warszawa
25głosów -
Bartłomiej Przybysz
Przedecz
23głosy -
Olga Mularz
Dąbrowa Górnicza
23głosy -
Julia Patok
Żarnowiec
18głosów -
Katarzyna Ciesielska
Szczecin
18głosów -
Daniel Przybycień
Poniatowa
18głosów -
Martyna Zawitkowska
Police
16głosów -
Amelia Skrodzka
Zawidów
14głosów -
Nikola Łuszczyńska
Warszawa
13głosów -
Iwona Gołębiowska
Gdańsk
12głosów -
Sylwia Ogonowska i Krzysztof Szlufik
Wrocław
12głosów -
Julia Płaczek
Kiełczów
10głosów -
Wiktoria Tokarczyk
Gdańsk
10głosów -
Julia Tudela
Białystok
10głosów -
Grupa dla Dorosłych
Warszawa
10głosów -
Michalina Błach
Tychy
7głosów -
Łukasz Faustmann
Dąbrowa Górnicza
5głosów -
Mateusz Sobolewski
Czapury
4głosy -
Aleksandra Groszek
Wrocław
3głosy -
Zuzanna Podolak
Mikołów
3głosy -
Piotr Pękala
Wrocław
3głosy -
Julia Jurgielewicz
Siedlce
3głosy -
Hubert Czarnocki
Warszawa
2głosy -
Zuzanna Wiatr
Wrocław
2głosy -
Nina Klara Marcinowicz
Białystok
2głosy -
Patrycja Burzawa
Łęg Tarnowski
1głos -
Halina Chrzanowska
Sierpc
1głos -
Hanna Kędzior
Władysławowo
1głos -
Damian Włodarczyk
Warka
1głos -
Krzysztof Pokora
Poznań
1głos -
Katarzyna Jabłońska
Mońki
1głos -
Cezary Strugliński
Dobrosołowo
1głos -
Agnieszka Karlak-Bartkowska
Szyszków
1głos -
Patrycja Locman
Białystok
1głos -
Róża Kubasiewicz
Łódź
— -
Jan Żmudziński
Bydgoszcz
— -
Beata Bartkowiak
Dybawka
— -
Patryk Klimek
Gliwice
— -
Eryka Kozłowska
Wrocław
— -
Wiktoria Witecka
Elbląg
— -
Anna Janicka
Wrocław
— -
Łukasz Stryczek
Sosnowiec
— -
Miłosz Dutkiewicz
Gniezno
— -
Patrycja Wytrzyszczewska
Świdnik
— -
Łukasz Góras
Grudziądz
— -
Patrycja Korwek
Nowogród
— -
Maria Rożek
Kraków
— -
Adam Bukowski
Kielce
— -
Wiktoria Grala i Judyta Wrzaskowska
Starkowiec Piątkowski i Dominowo
— -
Regina Chodyko
Gdańsk
— -
Martyna Głażewska
Głażewo-Święszki
— -
Magdalena Gryguć
Zabłudów
— -
Julia Andrychowska
Piaseczno
— -
Magdalena Czekaj
Kraków
— -
Dominik Lachowicz
Strzelce Opolskie
— -
Dominika Kisała
Oleszyce
— -
Bogdan Niedbałka
Rumia
— -
Julita Sałagacka
Okup Wielki
— -
Aleksandra Goździk
Skarżysko-Kamienna
— -
Natalia Stańczak
Leśce
— -
Amelia Lemańska
Będzin
— -
Ksawery Franciszek Peszkowski
Józefów
— -
Karolina Andrejczuk
Rzepin
— -
Wiktoria Kurowska
Wrocław
— -
Roksana Grabda
Mirów Stary
— -
Julia Musialik
Myszków
— -
Waldemar Bartkowski
Szyszków
— -
Filip Denicki
Pruszków
— -
Monika Kurza
Białystok
— -
Milena Kluczyńska
Wrocław
— -
Teatr Tym RAZEM
Wołomin
— -
Natalia Nowikow
Radom
— -
Weronika Kłujszo
—
- 1
- 2