3 z 12
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 12 000 PLN podstawa plus...
fot. Pexels

Oferty pracy z Wrocławia. Na tych stanowiskach można zarobić ponad 10 tys. złotych. Kogo szukają pracodawcy?

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY W DZIALE HR

Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 12 000 PLN podstawa plus prowizja od sprzedaży

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Zakres obowiązków: Pozyskiwanie nowych klientów, przygotowywanie ofert sprzedaży, obsługa stałych klientów, dbałość o sprawny serwis posprzedażowy.

Wymagania:
- zawód - Przedstawiciel handlowy
- wykształcenie: minimum średnie,
- staż pracy: dwa lata na stanowisku przedstawiciel handlowy,
- umiejętność wnikliwej analizy potrzeb klienta i szybkie dostosowanie oferty do wymagań klienta,
- komunikatywność i pewność siebie,
- znajomość technik negocjacji i sprzedaży,
- sprawna organizacja czasu pracy,
- koncentracja na interesach, realnych zadaniach i problemach klienta,
- mile widziana znajomość branży usług agencji pracy.