Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
4 z 12
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 11 833 PLN...
fot. Pexels

Oferty pracy z Wrocławia. Na tych stanowiskach można zarobić ponad 10 tys. złotych. Kogo szukają pracodawcy?

STARSZY ANALITYK DS. PLANOWANIA STRATEGICZNEGO I ROZWOJU BIZNESU

Wynagrodzenie brutto: 11 833 PLN

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Zakres obowiązków: Współprzewodzenie priorytetowym inicjatywom strategicznym, szczególnie w konkursach o dużej interdyscyplinarności. Wspieranie tworzenia Regionalnej Agendy Strategicznej zgodnie z Regionalnymi priorytetami biznesowymi. Przekładanie wizji i priorytetów strategicznych na jasne komunikaty, które można łatwo przekazać całej organizacji. Analizowanie dużych zbiorów danych, dostarczanie spostrzeżeń i identyfikacja trendów, aby formułować rekomendacje biznesowe i podejmować strategiczne decyzje. Wspieranie podejmowania decyzji na najwyższych poziomach organizacji poprzez ustanowienie procesów zarządzania i KPI. Zapewnienie ducha zespołowego, negocjowanie konfliktów, komunikacja indywidualna i grupowa. Umożliwienie odpowiedniego poziomu współpracy pomiędzy funkcjami. Godziny pracy 9:00 - 17:00

Wymagania: wykształcenie wyższe, 3 lata i 2 miesiace doświadczenia na stanowisku związanym z planowaniem biznesowym, jęz. angielski B2 w mowie i piśmie, planowanie strategiczne, biegła znajomość pakietu Office, samodzielność oraz inicjatywa w działaniu, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia, analityczny umysł.