Obrzydliwe! Tysiąc myszy w mieszkaniu we Wrocławiu. "Hodowla wymknęła się spod kontroli"

Marcin RybakZaktualizowano 

Wideo

Zobacz galerię (9 zdjęć)
Około tysiąca myszy w mieszkaniu przy ul. Szymanowskiego na wrocławskim Zalesiu odkryli aktywiści Ekostraży. Mieszkał z nimi od kilku miesięcy 30-letni hodowca tych zwierzaków. Ale stado rozmnażało się coraz szybciej i hodowla wymknęła się spod kontroli. Myszy były dosłownie wszędzie.

- Zaalarmowali nas właściciele mieszkania, którzy klika miesięcy temu wynajęli lokal temu mężczyźnie – mówi Dawid Karaś z Ekostraży. - Skontaktowali się z nimi sąsiedzi, że ze ścian wychodzą im myszy. Trzeba było wezwać policję, bo lokator nie chciał otworzyć drzwi. Kiedy już otworzył, zasłabł i trafił do szpitala na obserwację.

Tymczasem w środku… straszny fetor i wielkie stado myszy. Mieszkały wszędzie. W klatkach, w dużych komputerowych głośnikach, w materacach tapczanu. Wygryzały nawet dziury w ścianach – mówi Dawid Karaś. - Były w różnym stadium rozwoju. Od dopiero co urodzonych do starych. Były i martwe. Niektóre zniekształcone genetycznie. Mężczyzna mieszkał z nimi i kupował im karmę. Na filmach widać, że rozsypana jest wszędzie w mieszkaniu.

Wyłapywanie całego stada zajęło działaczom dwa dni. W tej chwili w Ekostraży jest kilkaset myszek czekających na hodowców, którzy chcieliby je adoptować. Są przebadane przez lekarza, kolorowe i oswojone. Właściciel stada zrzekł się go na rzecz organizacji.

Stał się cud! Ulica Hubska gotowa! Kiedy otwarcie?

Materiał oryginalny: Obrzydliwe! Tysiąc myszy w mieszkaniu we Wrocławiu. "Hodowla wymknęła się spod kontroli" - Gazeta Wrocławska

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych”i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Komentarze 90

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.
G
Gość

Na przykry zapach tylko ozonowanie! Polecam airozon.pl

zgłoś
G
Gość

Obrzydliwe?

Przede wszystkim bardzo smutne.

zgłoś
D
DUMNA DTR-ka
2019-05-21T08:01:08 02:00, Dumna DTR-ka:

Mariusz adoptujumy dwie myszonki😄😄😄😄blondynkę i brunecika😂😂😂😂rozmnożymy je a potem wypuścimy na wolność między bloki i kamienice niech się wrocławiaki pomęczą hahaha😄😄😄😄😙😙😙😙😙😙

2019-05-21T14:06:59 02:00, egon:

Durna DTR-ko bardziej męczą nas takie wsiury jak ty w zajechanych tdi-kach, obsrane na każdym większym skrzyżowaniu!

Egon durny to jesteś ty i do tego stary.

Idealnie!!!tak powinno być by połowę waszego wsiocławia zajmowały moje DTR- ki hahaha😁😁😁😁

zgłoś
e
egon
2019-05-21T08:01:08 02:00, Dumna DTR-ka:

Mariusz adoptujumy dwie myszonki😄😄😄😄blondynkę i brunecika😂😂😂😂rozmnożymy je a potem wypuścimy na wolność między bloki i kamienice niech się wrocławiaki pomęczą hahaha😄😄😄😄😙😙😙😙😙😙

Durna DTR-ko bardziej męczą nas takie wsiury jak ty w zajechanych tdi-kach, obsrane na każdym większym skrzyżowaniu!

zgłoś
E
Ewa
2019-05-21T08:23:02 02:00, Monika:

Patrzę na te wszystkie zdjęcia i nie widzę wielkiego kanalizacyjnego szczura lecz maniutką myszkę pipipi🐭🐹😙😙😙😙popatrzcie tylko na te małe oczka i odstające uszka😘😘😘😍😍😍te futerko pipipip😂😂aż się proszą by je przytulić😙😙😊😊😊

2019-05-21T08:49:16 02:00, wincyj kociar!:

a potem taka zaraza ze cie telepie 2tygodnie :P

salkmoneja to przy tym pikus

człowieku bez rozumu nie wiesz co piszesz naoglądałeś się filmów dla dorosłych Kinga i przez traume piszesz bzdury. Te myszy są hodowlane nie przenoszą takich chorób jak te uliczne

zgłoś
G
Gość

To teraz te myszki można przewieźć do zoo. Tam na pewno znajdą się zwierzaki, które chętnie je wciągną na śniadanie ;)

zgłoś
K
Koksu
2019-05-20T16:41:42 02:00, Gość:

Wynajeli gościowi mieszkanie i zdziwieni rozpierdolem w nim? Przecież to się nie stało w miesiąc. No ale jak się woli kasę na konto zamiast do ręki wraz z wizytą w mieszkaniu to tak jest.

2019-05-20T20:00:09 02:00, M.:

Proszę najpierw zapoznać się co mówi polskie prawo na takich kretynów... Koleś nie płacił za wynajem od kilku dobrych miesięcy, była wzywana do niego policja, straż pożarna (bo z mieszkania dochodził fetor), a ten nie chciał ich wpuścić do środka... Właściciele zgodnie z prawem nie mogli go wyrzucić, bo miał umowę (pomimo tego, że została mu już wypowiedziana). Polskie prawo niestety chroni takich psycholi... A ta sprawa dotyczy bliskich mi osób i dzięki bogu już się od niego uwolnili, teraz tylko niestety remont i to od podstaw :-(.

2019-05-20T21:15:51 02:00, Es:

Wymiana zamków w drzwiach. Zakręcić kurek z wodą, gazem odłączyć prąd. Sam wyjdzie. A wtedy użyć argument siły lub siłę argumentów.

2019-05-20T22:27:01 02:00, M.:

Też tak im doradzałam, ale niestety doradzać łatwo, trudniej to wykonać... Bo potem za psychola pójść siedzieć, albo conajmniej sprawę w sądzie mieć... Tak jak pisałam, polskie chore prawo jest na korzyść takich ludzi :-(. Właściciele stawali na głowie jak tą sprawę zakończyć i rozwiązać, wreszcie się udało... Teraz tylko grube pieniądze na remont pójdą!

2019-05-20T22:29:51 02:00, Gość:

masz racje. Ludzie, co mówią wez za wszarz i wyłącz prąd, są oderwanymi od rzeczywistosci ciemniakami. Spróbuj tak zrobić ,a się zdziwisz :)

Może bierze 150kg na klatę i nie boi się jakiś leszczy?

zgłoś
B
BLS

No to mamy prawie wrocławskiego Popiela 😄 Nadaje się koleś do teleekspresowej galerii ludzi pozytywnie zakręconych? 😉

zgłoś
M
M
2019-05-21T09:14:16 02:00, Monika:

W swoim 29letnim życiu miałam kota, 😊😊😊😊psy😘😘😘, szynszyle😙😙😙świnki morskie😍😍😘😘😘i myszkę Kacperka który spier.dolił mojemu zmarłemu tacie z dużego słoja hahaha😂😂😂😂ludzie jakie jaja były z tą mini myszką to nawet nie macie pojęcia😂😂😂 tata naeet zaczął robię słoikowo-pudełkowe zasadzki by ją złapać ale KACPERKU był za cwany na takie sztuczki😄😄😄😄zostawiał ślady w postaci mini bobków hahaha , moja mama aż szału dostawała,była strasznie wściekła😊😊😊ale w końcu dorwaliśmy małego uciekiniera który zdążył zostawić w spadku swoje mini ratolośle hahaha😂😂😂😂. Wszystkie dziady zostały wyłapane😊😊😊😊.

Ale hohlik- poprawiam-tata nawet zaczął robić ... ehhhh ma sa kra😁😌😌

zgłoś
M
Monika

W swoim 29letnim życiu miałam kota, 😊😊😊😊psy😘😘😘, szynszyle😙😙😙świnki morskie😍😍😘😘😘i myszkę Kacperka który spier.dolił mojemu zmarłemu tacie z dużego słoja hahaha😂😂😂😂ludzie jakie jaja były z tą mini myszką to nawet nie macie pojęcia😂😂😂 tata naeet zaczął robię słoikowo-pudełkowe zasadzki by ją złapać ale KACPERKU był za cwany na takie sztuczki😄😄😄😄zostawiał ślady w postaci mini bobków hahaha , moja mama aż szału dostawała,była strasznie wściekła😊😊😊ale w końcu dorwaliśmy małego uciekiniera który zdążył zostawić w spadku swoje mini ratolośle hahaha😂😂😂😂. Wszystkie dziady zostały wyłapane😊😊😊😊.

zgłoś
M
Monika
2019-05-21T08:23:02 02:00, Monika:

Patrzę na te wszystkie zdjęcia i nie widzę wielkiego kanalizacyjnego szczura lecz maniutką myszkę pipipi🐭🐹😙😙😙😙popatrzcie tylko na te małe oczka i odstające uszka😘😘😘😍😍😍te futerko pipipip😂😂aż się proszą by je przytulić😙😙😊😊😊