Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów

Niedzielna Msza Święta z klasztoru Dominikanów we Wrocławiu [NA ŻYWO]

m
Wideo
od 16 lat
Transmisja Mszy Świętej z klasztoru Świętego Wojciecha prowadzonego przez Dominikanów z Wrocławia. Mszę online pokazaliśmy na żywo w niedzielę o godz. 12 na GazetaWroclawska.pl. W Archidiecezji Wrocławskiej wciąż obowiązuje dyspensa od udziału w mszach, udzielona przez arcybiskupa Józefa Kupnego. Zachęca on do udziału w nabożeństwach za pośrednictwem telewizji, radia i internetu.

MSZA Z KLASZTORU DOMINIKANÓW - TRANSMISJA W NIEDZIELĘ O GODZ. 12.00

Od dwóch tygodni klasztor św. Wojciecha jest otwarty dla wiernych - w mszy może jednak wziąć udział maksymalnie 85 osób. W niedzielnej Mszy Świętej u Dominikanów w pierwszej kolejności mogą uczestniczyć osoby, które zapiszą się w zakrystii lub telefonicznie. Zgodnie z decyzją ojca Wojciecha Delika OP, przeora Klasztoru Dominikanów, przez kolejne tygodnie niedzielne msze z kościoła świętego Wojciecha nadal będą transmitowane przez portal GazetaWroclawska.pl. - Ponieważ możliwości uczestnictwa w Eucharystii pozostają ograniczone i ciągle jesteśmy zachęcani do ograniczenia kontaktów, nadal będziemy transmitowali niedzielną mszę niedzielą o godz. 12 - ogłosił przeor.

Bezterminowo obowiązuje dyspensa udzielona wiernym Archidiecezji Wrocławskiej przez arcybiskupa Józefa Kupnego. Zwalnia ona wiernych z obowiązku uczestnictwa w mszach świętych podczas epidemii. Arcybiskup zachęca do korzystania z transmisji telewizyjnych, radiowych i internetowych.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska