Miejskie stypendia dla uczniów z Wrocławia (NAZWISKA)

MAL
Stypendia od miasta Wrocław. Od 150 do 300 złotych będą dostawali co miesiąc najzdolniejsi uczniowie z Wrocławia
Stypendia od miasta Wrocław. Od 150 do 300 złotych będą dostawali co miesiąc najzdolniejsi uczniowie z Wrocławia pixabay.com
Od 150 do 300 złotych będą dostawali co miesiąc najzdolniejsi uczniowie z Wrocławia. Miasto przyznało im właśnie swoje stypendia. Trafią do 256 osób.

Do programu zgłoszonych zostało ponad 500 kandydatów. Po weryfikacji zgłoszeń, przyznano stypendium 256 uczniom wrocławskich szkół (100 uczniom szkół podstawowych, 100 uczniom gimnazjów, 53 uczniom szkół ponadgimnazjalnych oraz 3 olimpijczykom). Od września do czerwca 2017 roku uczniowie szkół podstawowych będą otrzymywać co miesiąc po 150 zł. Gimnazjaliści dostaną miesięcznie 200 zł, uczniowie szkół ponadgimnazjalnych - 250, a olimpijczycy - 300 zł.

Lista wrocławskich stypendystów:

Szkoły podstawowe:

  • Drobińska Hanna Szkoła Podstawowa nr 1
  • Durkalec Maciej Szkoła Podstawowa nr 1
  • Majewska Weronika Szkoła Podstawowa nr 1
  • Telążka Martyna Szkoła Podstawowa nr 2
  • Kubiak Anna Szkoła Podstawowa nr 3
  • Omelaniuk Maja Szkoła Podstawowa nr 3
  • Szatan Cyryl Szkoła Podstawowa nr 3
  • Tatarynowicz Łucja Szkoła Podstawowa nr 9
  • Olszewska Ida Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
  • Płóciniczak Marta Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
  • Skica Maksymilian Szkoła Podstawowa nr 10 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3
  • Kübler Maja Szkoła Podstawowa nr 12
  • Szymański Krzysztof Szkoła Podstawowa nr 12
  • Wojaczyńska Maria Szkoła Podstawowa nr 12
  • Słychań Dawid Szkoła Podstawowa nr 15 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 9
  • Biel Zofia Szkoła Podstawowa nr 16
  • Gołębiowski Mateusz Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17
  • Mateusiak Patryk Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17
  • Zieliński Wojciech Szkoła Podstawowa nr 17 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 17
  • Borowiec Karolina Szkoła Podstawowa nr 18
  • Pluta Martyna Szkoła Podstawowa nr 19 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7
  • Gajda Izabela Szkoła Podstawowa nr 20
  • Jaśnikowska Urszula Szkoła Podstawowa nr 20
  • Ludwina Jan Szkoła Podstawowa nr 20
  • Szubińska Paulina Szkoła Podstawowa nr 20
  • Górska Julia Szkoła Podstawowa nr 23
  • Pietryga Matylda Szkoła Podstawowa nr 23
  • Sobiński Wojciech Szkoła Podstawowa nr 23
  • Kaczmarek Bartosz Szkoła Podstawowa nr 24 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 14
  • Zagrajek Natalia Szkoła Podstawowa nr 24 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 14
  • Malatyński Damian Szkoła Podstawowa nr 27
  • Naskrent Julia Szkoła Podstawowa nr 27
  • Pokojska Anna Szkoła Podstawowa nr 28
  • Sikora Dorota Szkoła Podstawowa nr 28
  • Hanisz Alicja Szkoła Podstawowa nr 34
  • Jędrejko Gloria Szkoła Podstawowa nr 36
  • Kolowrotkiewicz Jowana Szkoła Podstawowa nr 36
  • Sudoł Hanna Szkoła Podstawowa nr 36
  • Gułaj Błażej Szkoła Podstawowa nr 40
  • Zdobylak Rafał Szkoła Podstawowa nr 40
  • Janeczko Jakub Szkoła Podstawowa nr 42
  • Kopacz Amelia Szkoła Podstawowa nr 42
  • Cieplucha Grzegorz Szkoła Podstawowa nr 44
  • Głuszko Julia Szkoła Podstawowa nr 44
  • Ślęczka Julia Szkoła Podstawowa nr 44
  • Kmiecik Julia Szkoła Podstawowa nr 46
  • Napiórkowska Lena Szkoła Podstawowa nr 46
  • Twardowska Natalia Szkoła Podstawowa nr 46
  • Harasym Igor Szkoła Podstawowa nr 47
  • Chwalibóg Dominika Szkoła Podstawowa nr 50
  • Januszewska Kalina Szkoła Podstawowa nr 50
  • Jarosz Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 50
  • Kwak Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 50
  • Zarzecka Lena Szkoła Podstawowa nr 50
  • Abramczyk-Hreczuch Karolina Szkoła Podstawowa nr 53
  • Biernacka Gabriela Szkoła Podstawowa nr 53
  • Kwaśny Amelia Szkoła Podstawowa nr 53
  • Harasimów Monika Szkoła Podstawowa nr 58
  • Biegański Michał Szkoła Podstawowa nr 61
  • Hajdasz Dominika Szkoła Podstawowa nr 61
  • Koralewicz Marta Szkoła Podstawowa nr 61
  • Witkowska Katarzyna Szkoła Podstawowa nr 61
  • Piórkowski Michał Szkoła Podstawowa nr 63
  • Białek Kalina Szkoła Podstawowa nr 64
  • Ceglarek Marianna Szkoła Podstawowa nr 64
  • Bajkowska Malwina Szkoła Podstawowa nr 67
  • Jagodziński Michał Szkoła Podstawowa nr 67
  • Sawicka Sandra Szkoła Podstawowa nr 71
  • Terczyński Tymon Szkoła Podstawowa nr 71
  • Jóźków Magdalena Szkoła Podstawowa nr 7 2
  • Sikorska Oliwia Szkoła Podstawowa nr 72
  • Wardęga Weronika Szkoła Podstawowa nr 72
  • Michalewicz Antonina Szkoła Podstawowa nr 76
  • Pietrzyk Milena Szkoła Podstawowa nr 76
  • Minor Jakub Szkoła Podstawowa nr 82
  • Banasiak Joanna Szkoła Podstawowa nr 83
  • Staszak Ewa Szkoła Podstawowa nr 83
  • Szajer Paulina Szkoła Podstawowa nr 83
  • Borkowska Pola Szkoła Podstawowa nr 84
  • Jacaszek Paweł Szkoła Podstawowa nr 84
  • Głowacki Paweł Szkoła Podstawowa nr 91
  • Kulik Maciej Szkoła Podstawowa nr 91
  • Sujka Dominika Szkoła Podstawowa nr 93
  • Targosz Patrycja Szkoła Podstawowa nr 96
  • Bałvs Aleksandra Szkoła Podstawowa nr 97
  • Grzesica Alicja Szkoła Podstawowa nr 98
  • Poźniak Oliwia Szkoła Podstawowa nr 107 .
  • Walada Wiktoria Szkoła Podstawowa nr 107
  • Komadowski Adrian Szkoła Podstawowa nr 113
  • Kapłon Martyna Szkoła Podstawowa nr 118
  • Rojewska Nina Szkoła Podstawowa nr 118
  • Słowik Bartosz Szkoła Podstawowa nr 118
  • Wróbel Marta Szkoła Podstawowa nr 118
  • Cieślak Agnieszka Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I
  • Kołat Antoni Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I
  • Leniart Julia Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I
  • Pohl Natalia Szkoła Podstawowa nr 45
  • Buśko Stanisław Społeczna Szkoła Podstawowa OPTIMUM
  • Świerczewska Zofia Leonardo Da Vinci Niepubliczna Szkoła Podstawowa
  • Kachel Marta Polsko-Niemiecka Szkoła Podstawowa

CZYTAJ DALEJ: DLA KOGO STYPENDIA W GIMNAZJUM + STYPENDIA DLA LICEALISTÓW I OLIMPIJCZYKÓW

Gimnazja:

  • Bochniak Julia Gimnazjum nr 1
  • Kolanek Przemysław Gimnazjum nr 1
  • Matuszak Patrycja Gimnazjum nr 1
  • Morawski Adam Gimnazium nr 1
  • Piznal Jakub Gimnazjum nr 1
  • Skinderowicz Patryk Gimnazjum nr 1
  • Wacławik Aleksandra Gimnazium nr 1
  • Wróbel Michał Gimnazium nr 1
  • Hyży Katarzyna Gimnazjum nr 5 w Zespole Szkól nr 7
  • Kowvnia Aleksandra Gimnazium nr 5 w Zesoole Szkól nr 7
  • Szczurowska Julia Gimnazium nr 5 w Zesoole Szkół nr 7
  • Krowicki Jan Gimnazjum nr 7
  • Ortyl Dominik Gimnazjum nr 7
  • Grześkowiak Olga Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Jonkisz Szymon Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Kiewisz Weronika Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Wilczyński Bartosz Gimnazjum nr 10 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Kazubska Agata Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkół nr 10
  • Samek Hanna Gimnazjum nr 11 w Zespole Szkól nr 10
  • Svitana Yan Gimnazium nr 12
  • Bączkiewicz Wiktoria Gimnazjum nr 13
  • Kalinowska Karolina Gimnazium nr 13
  • Kiedos Gabriela Gimnazjum nr 13
  • Klarman Marika Gimnazjum nr 13
  • Kozłowski Antoni Gimnazjum nr 13
  • Pytel Jakub Gimnazium nr 13
  • Sawicka Jaana Gimnazium nr 13
  • Sekuła Karolina Gimnazium nr 13
  • Tchórzewski Grzegorz Gimnazjum nr 13
  • Burak Julia Gimnazjum nr 14
  • Frankowski Dominik Gimnazjum nr 14
  • Kandybo Mateusz Gimnazium nr 14
  • Kapusta Mateusz Gimnazium nr 14
  • Protaś Dagmara Gimnazjum nr 14
  • Sovt Adrianna Gimnazjum nr 14
  • Zboiński Jan Gimnazium nr 14
  • Czaikowski Makary Gimnazium nr 16
  • Korbiel Maia Gimnazium nr 16
  • Walkowiak Bartosz Gimnazium nr 16
  • Walkowiak Paweł Gimnazium nr 16
  • Burakiewicz Kacoer Gimnazium nr 18
  • Dabrowski Piotr Gimnazium nr 18
  • Krawczvk Roch Gimnazium nr 18
  • Mitman Marek Gimnazjum nr 18
  • Niedorvs Krzysztof Gimnazium nr 18
  • Sienkiewicz Iaa Gimnazium nr 18
  • Tyszka Tomasz Gimnazium nr 19
  • Bialik Krzysztof Gimnazium nr 23
  • Branjonneau Emma Gimnazjum nr 23
  • Friedeck Julia Gimnazjum nr 23
  • Janeczko Julia Gimnazium nr 23
  • Jedrzeiewski Karol Gimnazium nr 23
  • Smereka Michał Gimnazium nr 23
  • Swieraoń Marek Gimnazium nr 23
  • Piasecki Przemvslaw Gimnazjum nr 25
  • Frejtag Maja Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 5
  • Jeleń Maria Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 5
  • Kuśmierska Aleksandra Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5
  • Lipińska Julia Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5
  • Opala Mateusz Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 5
  • Szewczyk Karolina Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 5
  • Żygadło Kamila Gimnazjum Dwujęzyczne nr 26 w Zespole Szkól Ogólnokształcących nr 5
  • Jaworska Aleksandra Gimnazjum nr 27
  • Ryqiel Anita Gimnazjum nr 27
  • Bobik Dominika Gimnazjum nr 28
  • Kaniak Oliwia Gimnazjum nr 28
  • Piskorek Aleksandra Gimnazjum nr 28
  • Faber Jacek Gimnazjum nr 29
  • Hu nianhao Gimnazium nr 29
  • Sobków Jan Gimnazjum nr 29
  • Urban Michał Gimnazium nr 29
  • Czech Grzegorz Gimnazium nr 30
  • Czerniewicz Judyta Gimnazium nr 30
  • Zieliński Michał Gimnazium nr 30
  • Buk Aleksandra Gimnazium nr 37 w Zesoole Szkół nr 18
  • Dutkowiak Wojciech Gimnazjum nr 38 w Zespole Szkół nr 4
  • Aftowicz Dawid Gimnazium nr 39
  • Gora Maia Gimnazjum nr 39
  • Stasiak Dominika Gimnazjum nr 39
  • Pawlak Marcelina Gimnazium nr 40
  • Biegańska Oliwia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Brzoza Martyna Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Dłużniewska Olga Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Komisarczyk Ziemowit Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Pukało Zofia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Rogowicz Garay Natalia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Sadłek Michał Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Śmidoda Antoni Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Wajda Zofia Gimnazjum nr 49 z Oddziałami Dwujęzycznymi w Zespole Szkół nr 14
  • Giersz Katarzyna Gimnazjum Integracyjne nr 50 w Zespole Szkół nr 11
  • Suwała Monika Gimnazjum Integracyjne nr 50 w Zespole Szkół nr 11
  • Woźniak Piotr Gimnazjum Integracyjne nr 50 w Zespole Szkół nr 11
  • Terejlis Jakub Gimnazjum Integracyjne nr 54 w Zespole Szkół nr 6
  • Sikorska Zuzanna Gimnazjum Akademickie Politechniki Wrocławskiej
  • Ogorzałek Olivia Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego Junior we Wrocławiu
  • Węgrzynowska Aleksandra Gimnazjum Sportowe "Gimbasket"
  • Dobrzański Michał Prvwatne Gimnazium Jezvkowe PARNAS
  • Homziuk Łukasz Prywatne Gimnazjum Salezjańskie
  • Grosek Piotr Społeczne Gimnazjum "OPTIMUM"
  • Frej Zofia Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II stopnia

Szkoły licealne i olimpijczycy

  • Duda Zuzanna Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Zespole Szkół nr 4
  • Filipek Jagoda Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Zespole Szkół nr 4
  • Kamieniarz Weronika Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Zespole Szkół nr 4
  • Nogaj Paulina Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Zespole Szkół nr 4
  • Rzońca Patrycja Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Zespole Szkół nr 4
  • Sadowska Klaudia Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego nr 1 w Zespole Szkół nr 4
  • Pancewicz Karolina Liceum Ogólnokształcące nr II w Zespole Szkół nr 22
  • Wołoszyn Magdalena Liceum Ogólnokształcące nr II w Zespole Szkół nr 22
  • Knapiński Karol Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Maciejewska Małgorzata Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Piątek Wojciech Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Pięta Janusz Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Sękowska Helena Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Sokołowski Jakub Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Wach Aleksandra Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Zięba Barbara Liceum Ogólnokształcące nr III
  • Kaniak Aleksandra Liceum Ogólnokształcące nr VII
  • Kes Agata Liceum Ogólnokształcące nr VII
  • Szawerna Maria Liceum Ogólnokształcące nr VII
  • Wolniewski Filip Liceum Ogólnokształcące nr VII
  • Świątkowski Piotr Liceum Ogólnokształcące nr VIII
  • Olbińska Hanna Liceum Ogólnokształcące nr IX w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Wasielewska Barbara Liceum Ogólnokształcące nr IX w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Wiatrowska Anna Liceum Ogólnokształcące nr IX w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 3
  • Brzastowski Krzysztof Liceum Ogólnokształcące nr XII
  • Huczyńska Agnieszka Liceum Ogólnokształcące nr XII
  • Michalak Julia Liceum Ogólnokształcące nr XII
  • Wąsiel Arkadiusz Liceum Oaólnokształcace nr XII
  • Wieczorek Nina Liceum Oqólnokształcące nr XII
  • Krysta Joanna Liceum Ogólnokształcące nr XIII w Zespole Szkół nr 5
  • Wiewiór Jonasz Liceum Ogólnokształcące nr XIII w Zespole Szkół nr 5
  • Bzdęga Stanisław Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Chaszczewicz Alicja Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Gołaszewski Wojciech Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Kozdra Arkadiusz Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Majkowska Julia Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Motyl Daria Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Olejnik Oskar Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Rudzki Bartosz Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Stawski Wojciech Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Szubiński Kamil Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14
  • Łakomski Adrian Liceum Ogólnokształcące nr XXIV w Zespole Szkół nr 4
  • Szczvoiński Paweł Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 18
  • Szkudlarek Paweł Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 18
  • Zaiąc Tomasz Technikum nr 4 w Zespole Szkół nr 4
  • Czopek Jagoda Technikum nr 6 w Lotniczych Zakładach Naukowych
  • Młynek Wiktoria Technikum nr 7 w Zespole Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych
  • Wójcik Sylwia Technikum nr 9 w Zespole Szkół Gastronomicznych
  • Grzebielucha Wiktoria Technikum nr 13 w Zespole Szkół Ekonomiczno-Administracyjnych
  • Stanisławska Hanna Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Plastycznych
  • Wójcik Wiktoria Liceum Plastyczne w Zespole Szkół Plastycznych
  • Wyrostek Piotr Akademickie Liceum Ogólnokształcące Politechniki Wrocławskiej
  • Biełło Viktoria Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i lI stopnia
  • Bańkowski Tomasz Liceum Ogólnokształcące nr VII
  • Firgolska Anna Liceum Ogólnokształcące nr XIII w Zespole Szkół nr 5
  • Góral Szymon - Liceum Ogólnokształcące nr XIV w Zespole Szkół nr 14

Wideo

Komentarze 4

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

A
Aga

Powinni dostawać stypendium przez okrągły rok. Ciężko pracują więc powinni mieć parę zł ekstra na wakacje. Gratuluję.

w
w-w

lojalność? Może coś więcej dałoby się napisać.

r
rodzic ucznia

tylko we Wrocławiu...

F
Fifi

Gratuluję sukcesów i stypendium :)

Dodaj ogłoszenie