Levy: Presja spadła. Ojrzyński: Dwie czerwone kartki dla Śląska

JG
Tomasz Hołod
- W pierwszej połowie była na nas ewidentna presja po ostatnich nieudanych występach, a po pierwszej bramce ta presja z nas spadła. Zwycięstwo cieszy, ale musimy myśleć o kolejnym spotkaniu. Jedziemy do Gdańska, a tam będzie jeszcze trudniej niż dzisiaj - powiedział trener Śląska Wrocław Stanislav Levy po wygranej z Podbeskidziem. Szkoleniowiec rywali Leszek Ojrzyński stwierdził tymczasem, że Kelemen i Grodzicki powinni zobaczyć czerwone kartki.

LESZEK OJRZYŃSKI, trener Podbeskidzia

Ciężko cokolwiek mówić, bo przegrana 0:4 bardzo boli. Uważam, że nie powinniśmy przegrać tego spotkania. Na początku czerwoną kartkę powinien zobaczyć bramkarz Śląska. Mieliśmy swoje sytuacje, ale ich nie wykorzystaliśmy. Gdyby Fabian Pawela po rzucie wolnym strzelił gola, byłoby 1:0 i łatwiej by nam się grało. W przerwie mówiliśmy sobie, że musimy grać tak samo, na zero z tyłu i uważać na lewą stronę, która działa bardzo dobrze. Z tej strony padły dwie bramki.

Potem wydaje mi się, że Rafał Grodzicki też powinien opuścić boisko. Gospodarze graliby w dziewiątkę i byłoby zupełnie inaczej. Wszystko było przeciwko nam. Szkoda, bo można było wycisnąć z tego meczu bardzo dużo.