Zamknij

GazetaWroclawska.pl - aktualności Wrocław, wiadomości Wrocław

Kto stracił, a kto zyskał na pandemii? Zobacz, ile zarabiają specjaliści

Pandemia wyraźnie odbiła się na płacach specjalistów. Raport płacowy Antal wskazuje, że średnie wynagrodzenie oferowane teraz specjalistom i menedżerom

pixabay

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/14] Następne

Kto stracił, a kto zyskał na pandemii? Zobacz, ile zarabiają specjaliści

Pandemia wyraźnie odbiła się na płacach specjalistów. Raport płacowy Antal wskazuje, że średnie wynagrodzenie oferowane teraz specjalistom i menedżerom wynosi 12 096 zł brutto miesięcznie co oznacza spadek o 4 proc. w stosunku do roku poprzedniego. Nie wszyscy jednak zarabiają mniej niż przed rokiem. Są branże w których zarobki wyraźnie poszły w górę.

Antal (międzynarodowa firma zajmująca się rekrutacją specjalistów i menedżerów oraz doradztwem HR) opublikował 10. edycję Raportu Płacowego, wskazującego poziom wynagrodzeń na stanowiskach specjalistycznych i menedżerskich. Raport przygotowano na podstawie wywiadów (2067) ze specjalistami i menedżerami z całego kraju, reprezentujących różne dyscypliny i branże.

Jak kształtują się płace w Polsce, a na jakie stawki będą mogli liczyć szukający posady w 2021 roku?

Na kolejnych stronach pokazujemy w których branżach z powodu kryzysu spowodowanego pandemią koronawirusa, zarabia się gorzej niż przed rokiem, a w których branżach płace poszły w górę.

Najnowsze wiadomości

reklama

Polecamy