Klasa okręgowa Wałbrzych, klasa A i B Wałbrzych - wyniki 1-2.09.2018

PG, jg
zdjęcie ilustracyjne
zdjęcie ilustracyjne fot. pixabay
Klasa okręgowa Wałbrzych, klasa A i B Wałbrzych - wyniki 1-2.09.2018. Komplet wyników wałbrzyskich małych lig.

Wałbrzych – klasa okręgowa

MKS Szczawno-Zdrój – Piławianka Piława Górna 2:1, Zdrój Jedlina-Zdrój – Grom Witków 3:3, Zamek Kamieniec Ząbkowicki – Sparta Ziębice 5:1, Pogoń Pieszyce – Górnik Boguszów-Gorce 4:0, Skałki Stolec – Victoria Tuszyn 2:2, Kryształ Stronie Śląskie – Wenus Nowice 3:1, Włókniarz Kudowa-Zdrój – Karolina Jaworzyna Śląska 4:3, LKS Bystrzyca Górna – Granit Roztoka 0:0.

1. Pogoń Pieszyce___4___12___13-2
2. Zamek Kamieniec Ząbkowicki______4___10___13-4
3. Włókniarz Kudowa-Zdrój___4___10___10-5
4. LKS Bystrzyca Górna___4___8___9-4
5. Kryształ Stronie Śląskie______4___8___8-3
6. Granit Roztoka___4___7___5-4
7. Grom Witków___4___7___12-14
8. Skałki Stolec___4___5___5-4
9. Victoria Tuszyn___4___5___6-6
10. Zdrój Jedlina-Zdrój___4___5___7-7
11. Piławianka Piława Górna___4___4___5-6
12. MKS Szczawno-Zdrój___4___3___6-11
13. Karolina Jaworzyna-Śląska___4___1___5-11
14. Sparta Ziębice___4___1___3-9
15. Wenus Nowice___4___1___2-10
16. Górnik Boguszów-Gorce___4___0___3-12

Następna kolejka (8-9.09): Jaworzyna Śląska – Szczawno-Zdrój, Nowice – Kudowa-Zdrój, Tuszyn – Stronie Śląskie, Boguszów-Gorce – Stolec, Ziębice – Pieszyce, Bystrzyca Górna – Kamieniec Ząbkowicki, Witków – Roztoka, Piława Górna – Jedlina-Zdrój.

Wałbrzych – klasa A

Grupa I

Podgórze Wałbrzych – Orzeł Lubawka 1:3, Zagłębie Wałbrzych – Błękitni Słotwina 2:2, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) – Górnik II Wałbrzych 2:0, Górnik Nowe Miasto Wałbrzych – Herbapol Stanowice 2:0, KS Walim – Darbor Bolesławice 2:2, Iskra Witków Śląski – Sudety Dziećmorowice 4:4, Victoria Świebodzice – Czarni Wałbrzych 3:2, Unia Jaroszów – Włókniarz Głuszyca 3:2.

1. Górnik Nowe Miasto Wałbrzych______4___12___19-4
2. Orzeł Lubawka___4___9___13-6
3. Podgórze Wałbrzych___4___7___10-6
4. Unia Bogaczowice___4___7___8-7
5. Herbapol Stanowice______4___6___7-5
6. Górnik II Wałbrzych___4___6___8-7
7. Victoria Świebodzice___4___6___6-7
8. Włókniarz Głuszyca___4___5___9-9
9. KS Walim___4___5___6-6
10. Zagłębie Wałbrzych______4___5___6-8
11. Iskra Witków Śląski______4___4___9-9
12. Czarni Wałbrzych___4___4___7-7
13. Unia Jaroszów___4___4___4-8
14. Darbor Bolesławice______4___3___6-11
15. Błękitni Słotwina___4___2___5-11
16. Sudety Dziećmorowice___4___1___8-20

Następna kolejka (8-9.09): Głuszyca – Podgórze Wałbrzych, Czarni Wałbrzych – Jaroszów, Dziećmorowice – Świebodzice, Bolesławice – Witków Śląski, Stanowice – Walim, Górnik II Wałbrzych – Górnik Nowe Miasto Wałbrzych, Słotwina – Stare Bogaczowice, Lubawka – Zagłębie Wałbrzych.

Grupa II

Ślęża Ciepłowody – Delta Słupice 2:0, Czarni Sieniawka – LKS Gilów 1:7, Polonia Ząbkowice Śląskie – Cukrownik Pszenno 2:3, DGPNZ Roztocznik – Koliber Uciechów 4:0, Boxmet Piskorzów – STEP Tąpadła/Wiry 1:0, Wierzbianka Wierzbna – Unia Złoty Stok 0:2, Płomień Makowice – LKS Wiśniowa 2:1, Bielawianka II Bielawa – Zieloni Łagiewniki 0:2.

1. Ślęża Ciepłowody______4___12___16-5
2. Cukrownik Pszenno___4___12___14-3
3. Unia Złoty Stok___4___10___11-3
4. Płomień Makowice___4___9___9-3
5. Boxmet Piskorzów___4___7___6-7
6. STEP Tąpadła/Wiry___4___6___16-9
7. Bielawianka II Bielawa___4___6___9-6
8. Polonia Ząbkowice Śląskie___4___6___9-10
9. DGPNZ Roztocznik___4___6___6-9
10. Zieloni Łagiewniki___4___5___6-7
11. Koliber Uciechów___4___4___3-7
12. Delta Słupice___4___3___3-9
13. LKS Wiśniowa___4___3___8-16
14. LKS Gilów___4___3___11-10
15. Wierzbianka Wierzbna___4___1___5-13
16. Czarni Sieniawka___4___0___5-20

Następna kolejka (8-9.09): Złoty Stok – Ciepłowody, Bielawa – Wierzbna, Tąpadła/Wiry – Łagiewniki, Uciechów – Piskorzów, Pszenno – Roztocznik, Gilów – Ząbkowice Śląskie, Makowice – Sieniawka, Słupice – Wiśniowa.

Grupa III

ATS Wojbórz – Orlęta Krosnowice 1:2, Odrodzenie Szalejów Dolny – Zjednoczeni Ścinawka Średnia 3:2, Łomniczanka Stara Łomnica – KS Polanica-Zdrój 6:2, LKS Bierkowice – Polonia Bystrzyca Kłodzka 0:6, Iskra Jaszkowa Dolna – Słowianin Wolibórz 0:5, Inter Ożary – Sudety Międzylesie 2:2, Pogoń Duszniki-Zdrój – Śnieżnik Domaszków 1:1, Zamek Gorzanów – Trojan Lądek-Zdrój 3:1.

1. Słowianin Wolibórz___4___12___20-2
2. Orlęta Krosnowice___4___12___18-3
3. Zamek Gorzanów___4___12___14-5
4. Śnieżnik Domaszków___4___10___14-5
5. Polonia Bystrzyca Kłodzka___4___9___20-9
6. Trojan Lądek-Zdrój___4___9___17-7
7. Sudety Międzylesie___4___7___9-9
8. ATS Wojbórz___4___4___7-7
9. Łomniczanka Stara Łomnica___4___3___9-15
10. Zjednoczeni Ścinawka Średnia___4___3___6-12
11. Odrodzenie Szalejów Dolny___4___3___6-20
12. KS Polanica-Zdrój___4___3___7-16
13. LKS Bierkowice___4___3___10-14
14. Pogoń Duszniki-Zdrój___4___2___6-9
15. Inter Ożary___4___1___6-17
16. Iskra Jaszkowa Dolna___4___0___0-19

Następna kolejka (8-9.09): Lądek-Zdrój – Wojbórz, Domaszków – Gorzanów, Międzylesie – Duszniki-Zdrój, Wolibórz – Ożary, Bystrzyca Kłodzka – Jaszkowa Dolna, Polanica-Zdrój – Bierkowice, Ścinawka Średnia – Stara Łomnica, Krosnowice – Szalejów Dolny.

Wałbrzych – KLASA B

Grupa I

AKS II Strzegom – MKS II Szczawno-Zdrój 0:4, Zieloni Mokrzeszów – Nysa Kłaczyna 0:4, Zieloni Mrowiny – Płomień Dobromierz 4:3, Zryw Łażany – Sokół Kostrza 3:2, Grom Panków – Tęcza Bolesławice 4:1, Błyskawica Kalno – LKS Piotrowice Świdnickie 1:6, Huragan Olszany – LKS Marcinowice 0:4.

1. LKS Piotrowice Świdnickie___2___6___8-2
2. LKS Marcinowice___2___6___6-1
3. Zieloni Mrowiny___2___6___7-4
4. Nysa Kłaczyna___1___3___4-0
MKS II Szczawno-Zdrój___1___3___4-0
6. Grom Panków___2___3___5-3
7. Tęcza Bolesławice___2___3___4-4
8. Zryw Łażany___2___3___3-5
9. AKS II Strzegom___2___3___4-4
10. Zieloni Mokrzeszów___2___3___2-5
11. Płomień Dobromierz___2___0___4-6
12. Sokół Kostrza___2___0___3-6
13. Błyskawica Kalno___2___0___2-8
14. Huragan Olszany___2___0___0-8

Następna kolejka (8-9.09): Marcinowice – Strzegom, Piotrowice Świdnickie – Olszany, Bolesławice – Kalno, Kostrza – Panków, Dobromierz – Łażany, Kłaczyna – Mrowiny, Szczawno-Zdrój – Mokrzeszów.

Grupa II

Dąb Mościsko – Kłos Lutomia 0:4, Zryw Gola Świdnicka – Orzeł Witoszów 3:1, Sparta Oleszna – Płomień Sokolniki 4:2, Sparta Przełom Pastuchów – STEP II Tąpadła/Wiry 4:2, Gryf Burkatów – LKS II Bystrzyca Górna 1:4, Zgoda Grodziszcze – Sudety Kątki 1:2.

1. LKS II Bystrzyca Górna___2___6___12-1
2. Kłos Lutomia___2___6___7-0
3. Sudety Kątki___2___6___8-2
4. Zryw Gola Świdnicka___2___6___6-3
5. Sparta Oleszna___2___4___4-2
6. Sparta Przełom Pastuchów___2___3___4-10
7. Zgoda Grodziszcze___2___1___3-4
8. Dąb Mościsko___2___1___2-6
9. STEP II Tąpadła/Wiry___2___1___2-4
10. Płomień Sokolniki___2___0___4-7
11. Gryf Burkatów___1___0___1-4
12. Orzeł Witoszów___2___0___1-6
LKS Dobrocin___1___0___1-6

Następna kolejka (8-9.09): Kątki – Mościsko, Bystrzyca Górna – Dobrocin, Tąpadła/Wiry – Burkatów, Sokolniki – Przełom Pastuchów, Witoszów – Oleszna, Lutomia – Gola Świdnicka.

Grupa III

GLKS Kamiennik – Błękitni Niedźwiedź 1:1, Cis Brzeźnica – Przedborowianka Przedborowa 3:1, Znicz Lubnów – Zamek II Kamieniec Ząbkowicki 1:3, Błękitni Owiesno – Victoria Dębowiec 3:0, Niemczanka Niemcza – Wieża Rudnica 0:6, Harnaś Starczówek – Spartakus Byczeń 5:1.

1. Wieża Rudnica___2___6___12-4
2. Zamek II Kamieniec Ząbkowicki___2___4___5-3
Cis Brzeźnica___2___4___5-3
4. GLKS Kamiennik___2___4___4-2
5. Henrykowianka Henryków___1___3___5-0
6. Harnaś Starczówek___1___3___5-1
7. Błękitni Owiesno___2___3___7-6
8. Niemczanka Niemcza___2___3___4-9
9. Znicz Lubnów___2___1___5-7
10. Victoria Dębowiec___2___1___4-7
11. Błękitni Niedźwiedź___2___1___1-6
12. Przedborowianka Przedborowa___2___0___2-6
13. Spartakus Byczeń___2___0___4-9

Następna kolejka (8-9.09): Rudnica – Starczówek, Dębowiec – Niemcza, Kamieniec Ząbkowicki – Owiesno, Przedborowa – Lubnów, Niedźwiedź – Brzeźnica, Henryków – Kamiennik.

Grupa IV

Zrzeszeni Niwa – Czarni Braszowice 1:7, Czermna Kudowa-Zdrój – Unia II Złoty Stok 8:1, LKS Wambierzyce – Granica Tłumaczów 0:3, Sparta Stary Waliszów – Piasek Potworów 3:0, Igliczna Wilkanów – Orzeł Mąkolno (nie odbył się), Perła Płonica – Hutnik Szczytna 3:1.

1. Czermna Kudowa-Zdrój___1___3___8-1
2. Czarni Braszowice___1___3___7-1
3. Sparta Stary Waliszów___1___3___3-0
Granica Tłumaczów___1___3___3-0
5. Perła Płonica___1___3___3-1
6. Igliczna Wilkanów___0___0___0-0
Orzeł Mąkolno___0___0___0-0
8. Hutnik Szczytna___1___0___1-3
9. LKS Wambierzyce___1___0___0-3
Piasek Potworów___1___0___0-3
11. Zrzeszeni Niwa___1___0___1-7
12. Unia II Złoty Stok___1___0___1-8

Następna kolejka (8-9.09): Braszowice – Mąkolno, Płonica – Wilkanów, Potworów – Szczytna, Tłumaczów – Stary Waliszów, Złoty Stok – Wambierzyce, Niwa – Kudowa-Zdrój.

Wideo

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie