Nasza Loteria SR - pasek na kartach artykułów
3 z 18
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Wrocław....
fot. Jaroslaw Jakubczak / Polskapresse

Jest praca we Wrocławiu! Najnowsze i najciekawsze oferty pracy

Hostessa

Miejsce pracy: Wrocław.
Zakres obowiązków: promowanie produktu.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług.
Praca w dniu 17 lipca.
Wynagrodzenie brutto: 120 zł / (20 zł / godzina)
Inne wymagania: wymagana książeczka sanitarno-epidemiologiczna.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP Młodzieżowe Biuro Pracy Wrocław Wybrzeże Słowackiego 9, Wrocław.

Zobacz na kolejnych slajdach aktualne oferty pracy z wrocławskiego PUP-u - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami