2 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Pracodawca: Dino Polska S.A....
fot. PPG

Jest praca we Wrocławiu! Najnowsze i najciekawsze oferty pracy

Kasjer w markecie Dino

Pracodawca: Dino Polska S.A.
Miejsce pracy: ul. Boguszowska, Wrocław.
Zakres obowiązków:
* obsługa kasy fiskalnej,
* obsługa działu mięsnego,
* dbanie o ekspozycję towaru,
* dbanie o porządek na sali sprzedaży.
Praca w godzinach: 6:15 - 14:15, 14:15 - 22:15.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 785 235 102.
Rodzaj umowy: umowa o pracę na okres próbny.
Zmianowość: dwie zmiany.
Wynagrodzenie brutto: od 2 800 zł + premie.
Wykształcenie: podstawowe.
Zawód: Kasjer handlowy.
Pozostałe wymagania.
Staż pracy: brak wymagań.

Zobacz na kolejnych slajdach aktualne oferty pracy z wrocławskiego PUP-u - posługuj się myszką, klawiszami strzałek na klawiaturze lub gestami