3 z 16
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Polkowice...
fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press

Jest praca w KGHM. Ile można zarobić, jakie premie i bonusy oferuje zakład [OFERTY PRACY]

Referent ds. handlowych

Miejsce pracy: Polkowice
Komórka organizacyjna: Zespół Asortymentu Katalogowego
Zakres obowiązków:
1) Całościowe prowadzenie procesu obrotu towarowego z dostawcami krajowymi, m. in.:
- oferowanie,
- tworzenie zamówień,
- kontrola dostaw,
- raportowanie,
2) Prowadzenie postępowań ze strony wnioskodawcy.
3) Wystawianie dokumentów sprzedaży.

Firma oferuje:
1) Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
2) Stałe wynagrodzenie
3) Atrakcyjny pakiet socjalny (karty multisport, dofinansowanie wypoczynku dzieci, paczki mikołajkowe.
4) Pakiet medyczny,
5) Pracowniczy program emerytalny.
6) Przyjazną atmosferę w pracy.
7) Dofinansowanie kosztów dojazdu do pracy

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: średnie
Wymagany staż: 6 miesięcy
Dobra organizacja czasu pracy
Bardzo dobra znajomość programów Excel, Word.

Zobacz więcej na kolejnym slajdzie --->