MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 16
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Spawacz - praca w Legnicy (TP/PU)...
fot. Piotr Krzyzanowski/Polska Press

Jest praca w KGHM. Ile można zarobić, jakie premie i bonusy oferuje zakład [OFERTY PRACY]

Spawacz

Spawacz - praca w Legnicy (TP/PU)
Miejsce pracy: KGHM ZANAM S.A.

Komórka organizacyjna: Wydział Produkcji, Konstrukcji i Urządzeń (TP/PU)
Zakres obowiązków:

1. Sczepianie oraz spawanie na poziomie stanowiska.
2. Transportowanie ręczne oraz przy użyciu suwnic, wózków platformowych lub widłowych.
3. Dbanie o należyty stan maszyn, narzędzi i urządzeń oraz pozostałego wyposażenia stanowiskowego.

OFERUJEMY:

1. Stabilne zatrudnienie w dużej firmie.
2. Przejrzyste warunki zatrudnienia.
3. Atrakcyjny system premiowania.
4. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
5. Możliwość rozwoju oraz zdobycia dodatkowych kwalifikacji i uprawnień.
6. Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego.
7. Dofinansowanie do zorganizowanych dojazdów pracowniczych.
8. Dodatkowe wynagrodzenie tzw. „Barbórkowe”.
9. Preferencyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie.
10. Abonamentową opiekę medyczną (również dla rodziny).
11. Przyjazną atmosferę w pracy.
12. Bogaty pakiet socjalny m.in.:
- karty sportowo-rekreacyjne MultiSport,
- świadczenie wypoczynkowe tzw. „wczasy pod gruszą”,
- integracyjne imprezy sportowo-rekreacyjne,
- pożyczki na cele mieszkaniowe,
- dofinansowanie do wycieczek i kolonii dla dzieci.

Wymagania:
Minimalne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne.
Wymagany staż: 12 miesięcy
Uprawnienia spawalnicze MAG - 135.
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Dokładność, sumienność.
Dodatkowe:
Mile widziane uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu roboczego "0".

Zobacz więcej na kolejnym slajdzie --->