1 z 18
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: O/ZG "Polkowice - Sieroszowice"...
fot. KGHM

Jest praca w KGHM. Firma ma 50 wolnych etatów w fabryce, magazynie, biurach [OFERTY]

GÓRNIK POD ZIEMIĄ - GS

Miejsce pracy: O/ZG "Polkowice - Sieroszowice"

Zakres obowiązków:
Budowa instalacji i obiektów infrastruktury niezbędnych do wykonywania robót strzałowych (linii strzałowych, stanowisk odpalania, wygrodzeń miejsc wykonywania robót strzałowych itp.).

Wymagania:
* Wykształcenie min. zawodowe;
* Minimalny staż pracy pod ziemią – 5 lat w tym 2 lata jako górnik w oddziale, w którym wykonywane są roboty strzałowe;
* Ukończony podstawowy kurs specjalistyczny techniki strzałowej w zakresie metod strzelania;

Mile widziane:
* Posiadanie kwalifikacji na stanowisko górnik strzałowy pod ziemią;
* Posiadanie wiedzy z zakresu techniki strzałowej i wykonywania robót strzałowych pod ziemią.