JAPETY kto to widział? Set wiosenny - KONKURS! Wygraj zaproszenie!

nnb
JAPETY -pyskujące lalki. Głośne, bezczelne i bezwstydne, do bólu szczere i prawdziwe. Nie są już tylko słodkimi, pluszowymi lalkami. Dzięki komedii improwizowanej dostały szansę, by wreszcie zabrać głos, skomentować i uwypuklić absurdy codziennego życia.

Ich stosunek do rzeczywistości jest bezkompromisowy. Ich sposób na przetrwanie w ludzkim świecie to dystans.
Ale to od Was zależy, co wydarzy się na scenie !

Japety zapraszają na wiosenne spotkanie komediowe!
Tym razem przed Państwem wiosenny set komedii improwizowanej dla dorosłych. Kwiaty i pszczoły, kichanie, alergia? - tematy jak zawsze zależą tylko od Was!

W każdym spektaklu bierze udział dwóch aktorów WTL-u oraz trzech improwizatorów, muzyk grający na żywo oraz kilkanaście lalek typu muppet – tytułowych Japetów. Przedstawienie ma charakter improwizowanego show – aktorzy na poczekaniu tworzą sceny w oparciu o sugestie publiczności. Widzowie są proszeni przez japety o podanie skojarzeń z tematem danego odcinka. Wybrane słowa rzucane przez publiczność stają się inspiracją do lalkowych monologów, te z kolei uruchamiają szereg niepowiązanych ze sobą, improwizowanych, komediowych skeczy.

Pokazy:
13.03 | 19:00
14.03 | 19:00
15.03 | 19:00

Bilety online: https://bilety.teatrlalek.wroclaw.pl/

REZERWACJA BILETÓW:
Biuro Obsługi Widza
t: 71 335 49 11 /12 /49
e: widownia@teatrlalek.wroclaw.pl

KONKURS!

Do wygrania trzy podwójne zaproszenia na Japety na wszystkie spektakle! Odpowiedz na pytanie kogo zabrałbyś ze sobą na spektakl i dlaczego?
Odpowiedzi można wysyłać do 11.03 do 11:00 na natalia.niedzielska-burdzy@polskapress.pl. O wygranej będziemy informować drogą emailową.

Dla kogo brytyjskie Oscary?

Wideo