Imprezy dziś we Wrocławiu. Jak spędzić dzisiejszy dzień? Co zobaczyć, gdzie się pobawić? [17.03.2020]

N360
N360
Co dziś dzieje się we Wrocławiu? Jakie imprezy Wrocław oferuje swoim mieszkańcom i turystom? Listę wrocławskich imprez znajdziesz w artykule. CC0
Nie wiesz jeszcze, co dziś będziesz robił we Wrocławiu? Mamy dla Ciebie kilka propozycji rozrywek, które Wrocław ma dziś do zaoferowania. 17.03 są we Wrocławiu imprezy, nie ma miejsca na nudę! Kaligrafia – warsztaty pięknego pisania. Pismo Copperplate czy Udając ofiarę? A może jeszcze inny wrocławski event?

Imprezy dziś we Wrocławiu

Zastanawiasz się, jak spędzić dzisiejszy dzień? Wrocław to miasto, w którym nie da się nudzić. Wrocławskie instytucje kultury, kluby i centra rozrywki działają tak prężnie, że nie znajdziesz czasu na nudę. Szukasz inspiracji na to, co ciekawego porobić albo gdzie spotkać się ze swoją paczką? Znaleźliśmy dziś 18 imprez, które odbywają się we Wrocławiu 17 marca. Zobacz naszą listę!


MECZ ODWOŁANY. EBL: WKS Śląsk Wrocław vs. Anwil Włocławek

📍 Hala Sportowo-Widowiskowa Orbita, Wejherowska 34, Wrocław
⏰ 17.03.2020 20:30

Mecz został odwołany ze względu na zawieszenie rozgrywek Energa Basket Ligi do 25 marca.


Nadchodzi mecz, na który we Wrocławiu czeka się cały sezon! Święta Wojna z Anwilem Włocławek wciąż rozbudza wyjątkowe emocje wśród kibiców obu drużyn i przywołuje wspomnienia z legendarnej rywalizacji. Teraz, po trzech latach przerwy, obie drużyny znów zagrają przeciwko sobie w hali Orbita.
Choć w tabeli to Anwil jest kilka pozycji wyżej, lepsze nastroje mimo wszystko chyba panują w Śląsku. Forma drużyny Olivera Vidina niezmiennie rośnie, co Trójkolorowi pokazali, efektownie pokonując Spójnię Stargard 85:65. Z kolei we Włocławku muszą mierzyć się z kilkoma kontuzjami, a w ostatni weekend podopieczni Igora Milicicia wysoko przegrali ważny mecz ze Stelmetem na własnym parkiecie.
W takich meczach punkty, pozycja w tabeli i wszystko inne schodzi jednak na dalszy plan. Liczy się tylko to, by dać z siebie absolutnie wszystko i pokonać odwiecznego rywala. Świętej wojnie towarzyszyć będą występy Cheerleaders Śląsk Wrocław i strefa gastronomiczna. W przerwie do wygrania będzie 1000 złotych w konkursie rzutu z połowy, nie zabraknie również krótkich konkursów pomiędzy kwartami.
Początek spotkania we wtorek, 17 marca, o godz. 20.30.


„Irlandia” – widowisko taneczno-muzyczne na Dzień św. Patryka

📍 Klub Muzyczny Stary Klasztor, Purkyniego 1, Wrocław
⏰ 17.03.2020 20:00

Irlandia, kraj pogodnych, otwartych ludzi, bogatej kultury i wspaniałych krajobrazów. Widowisko Irlandia to barwna podróż przez kulturę muzyczną i taneczną zielonej wyspy, od zamierzchłej tradycji po współczesną tradycje tworzoną przez młode pokolenie Irlandczyków.
Najpopularniejsza muzyka i taniec ludowy świata w mistrzowskim wykonaniu sprawi że utrzymanie stóp w miejscu będzie nie lada wyzwaniem. Gościem specjalnym będzie Ruth McKenna gwiazda tańca irlandzkiego widowiska Riverdance.
Towarzyszyć jej będą Mateusz Wójcik - twórca widowiska Usłyszeć Taniec, tancerze szkoły tańca irlandzkiego Irish Spin oraz irlandzki zespół Macalla Trio.
Bilety:

 • Miejsca siedzące: 60 zł przedsprzedaż, 70 zł w dniu koncertu

 • miejsca stojące/tańczące: 40 zł przedsprzedaż, 50 zł w dniu koncertu.


Wydarzenie odwołane. Hotel Breslau

📍 Centrum Sztuk Performatywnych / Piekarnia, Księcia Witolda 62–70, Wrocław
⏰ 17.03.2020 19:00
💰 od 20,00 zł

Wydarzenie odwołane.
Hotel Breslau jest niezwykły, jedyny z swoim rodzaju. Gdy tylko przekroczysz próg tego eleganckiego miejsca, od razu przeniesiesz się w czasie, prosto do międzywojennego Wrocławia. Będziesz miał okazję zrelaksować się w restauracji hotelowej, podsłuchać rozmów gości i personelu. Idealny nastrój zostanie przerwany nagłą wiadomością o wizycie szczególnego gościa. Od tego momentu cały hotel zostanie wywrócony do góry nogami. Inspirująca, historyczna podróż, ekscentryczny personel, klimatyczna muzyka na żywo, scenografia oddająca urok tamtych lat, a przede wszystkim zwroty akcji, które rozbawią Cię do łez. Każdy z tych elementów składa się na całość magicznego, a chwilami również zaskakująco tajemniczego Hotelu.


Rozrywka dziś we Wrocławiu

To nie koniec listy przyjemności, które na Ciebie czekają. Masz czas na więcej? Pomożemy Ci odkrywać ofertę rozrywkową Wrocławia i świetnie się bawić.

Wydarzenie odwołane. Tochman pyta Wrocław

📍 Klub PROZA, Przejście Garncarskie 2, Wrocław
⏰ 17.03.2020 19:00
🤑 ZA DARMO

Wydarzenie odwołane.
Podczas ubiegłorocznego spotkania z Wojciech Tochman. Reporter., kiedy to Irek Grin rozmawiał z nim o książce Pianie kogutów, płacz psów (Wydawnictwo Literackie), organizatorzy umówili się z gościem, że podczas jego następnej wizyty role zostaną odwrócone.
Tym razem to nie on będzie przepytywany, lecz sam będzie zadawał pytania publiczności. A jako że we Wrocławskim Domu Literatury nie rzucamy słów na wiatr, we wtorek 17 marca zapraszamy wszystkich odważnych i odważne do Klubu PROZA.
W trakcie spotkanie będziecie mogli kupić książki Wojciecha Tochmana, o co zadba krainaksiazek.pl.
Czas: wtorek 17 marca, godz. 19.00
Wstęp wolny.
O autorze:
Wojciech Tochman urodził się w 1969 r. w Krakowie. Jeszcze jako licealista debiutował w tygodniku Na Przełaj (1987) reportażem o szkolnej szatni. Do pracy w dziale reportażu Gazety Wyborczej zaprosiła go Hanna Krall (1990). Wraz z Lidią Ostałowską, Beatą Pawlak, Mariuszem Szczygłem, Jackiem Hugo-Baderem i kilkoma innymi znakomitymi autorami pod kierunkiem Małgorzaty Szejnert, która przejęła od Krall reportaż w Gazecie tworzył jedną z najbardziej wyrazistych grup reporterskich w historii polskiej prasy. W tym czasie, na zaproszenie Ryszarda Kapuścińskiego, uczestniczył w międzynarodowych warsztatach Mistrza, zorganizowanych przez Open Society Institute (1997-1998).
Podczas pracy w Gazecie Wyborczej wydał dwie książki: Schodów się nie pali (2000) i Jakbyś kamień jadła (2002). Po formalnym odejściu z Gazety (2004) opublikował kolejno następujące pozycje: Córeńka (2005), Wściekły pies (2007), Bóg zapłać (2010), Dzisiaj narysujemy śmierć (2010), Eli, Eli (2013), (wspólnie z Katarzyną Boni) Kontener (2014) oraz (wspólnie z Mariuszem Szczygłem) Krall (2015).
Dwukrotny finalista Nagroda Literacka Nike, finalista prestiżowej francuskiej Prix RFI Tmoin du Monde oraz Literacka Nagroda Europy Środkowej Angelus. Laureat Premio Kapuściński przyznawanej w Rzymie. Jego utwory zdobyły uznanie za granicą i doczekały się przekładów na kilkanaście języków, m.in. angielski, francuski, włoski, hiszpański, niderlandzki, rosyjski, słowacki i czeski.


Spektakl „Hotel Breslau” Teatru Ekstrawersja

📍 Centrum Sztuk Performatywnych / Piekarnia, Księcia Witolda 62–70, Wrocław
⏰ 17.03.2020 19:00
💰 od 20,00 zł

Organizatorzy zapraszają na wieczór przepełniony magią, splendorem i muzyką na żywo. Przeniesiemy się kilkadziesiąt lat wstecz do międzywojennego Breslau.
W restauracji hotelowej będziecie mieli okazję skosztować wyśmienitych trunków, posłuchać romantycznych utworów i chłonąć niepowtarzalną atmosferę miejsca. Oprócz tego, wraz z obsługą hotelową weźmiecie udział w przygotowaniach do przyjazdu pewnego tajemniczego gościa.
Będzie nastrojowo, czasami nostalgicznie, ale przede wszystkim zabawnie. Z każdą minutą poznawać będziecie coraz to bardziej zawiłe losy bohaterów.
Oprócz tego, wraz z obsługą hotelową weźmiecie udział w przygotowaniach do przyjazdu pewnego tajemniczego gościa. Będzie nastrojowo, czasami nostalgicznie, ale przede wszystkim zabawnie.
Z każdą minutą poznawać będziecie coraz to bardziej zawiłe losy bohaterów:
Czas spektaklu: 1,5 godz.
Bilety w cenie 20 zł do kupienia nastronie.oraz na pół godziny przed spektaklem w Piekarni.


Wernisaż: Narysowane – Andrzej Tylkowski

📍 IdeaPlace, Pl. Solny 15, Wrocław
⏰ 17.03.2020 18:30
🤑 ZA DARMO

Andrzej Tylkowski pierwsze próby rysowania podejmował już w przedszkolu, jednak Panie odradzały mu to, zarzucając permanentne wychodzenie za linię. Wszystko odmieniła jego żona Katarzyna Majewska. To właśnie ona doceniła zabawne, ciepłe rysunki Andrzeja i wpadła na pomysł początkowej sprzedaży ich w formie pocztówek.
Wernisażowi będzie towarzyszyć koncert w wykonaniu Renaty Leny Zagórskiej. Towarzyszyć jej będzie znakomity wrocławski pianista jazzowy Dominik Mąkosa.
Wystawa organizowana jest w ramach akcji SZTUKA W BIURZE / ART IN THE OFFCIE. Jest to projekt poświęcony promocji artystów i sztuk wizualnych w przestrzeniach biurowych we Wrocławiu. Do tej pory udało nam się zorganizować 15 wystaw w tym m.in.:

 • Odbicie - Wystawa fotografii i malarstwa Barbary Lubczańskiej;
 • Archeo II; - Wystawa Marka Kuliga;

 • Horyzont zdarzeń - Wystawa Sebastiana Łubińskiego;

 • Wystawa KORPO! Wojciech Pukocz.
  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie obowiązują na nie żadne zapisy. W trakcie wernisażu do zdobycia będą pocztówki, na których będzie mógł znaleźć się autograf artysty!


Blender – blok ekspresowy

📍 CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35a, Wrocław
⏰ 17.03.2020 18:00
💰 od 390,00 zł

Celem warsztatów jest zdobycie pełnej wiedzy o potencjale i sposobach pracy w programie Blender, który jest bezpłatnym i open source programem do kreacji 3D. Zapewnia on w pełni narzędzia do modelowania, animowania, symulacji, renderowania, kompozytowania i animowania, a nawet do edycji video i tworzenia interaktywnych gier. Uczestnik warsztatów otrzyma pełną wiedzę potrzebną do rozpoczęcia profesjonalnej pracy w Blenderze w temacie tworzenia obiektów 3D.
Zostaną przedstawione wszystkie aspekty modelowania tkwiące w potencjale Blendera. Szkolenie przeznaczone jest dla osób rozpoczynających swoją przygodę z modelowaniem i drukiem 3D. Uczymy praktycznego wykorzystania poszczególnych funkcji programu, aby sprawnie tworzyć obiekty otaczającego nas świata w wirtualnej przestrzeni.
Kurs jest bardzo dobrym wstępem jeśli chodzi o modelowanie i tworzenie wizualizacji obiektów oraz przygotowanie projektu pod drukarkę 3D. Szkolenie przekazuje wiedzę w sposób bardzo uporządkowany. Uczymy zawsze na najnowszej wersji.
Oprogramowanie jest całkowicie bezpłatne, co zwiększa jego atrakcyjność. Więcej informacji i zapisy na stronie.


Wydarzenie odwołane. Lekcje sztuki w Recepcji

📍 Recepcja (Strefa Kultury Wrocław), Ruska 46 C, Wrocław
⏰ 17.03.2020 18:00
🤑 ZA DARMO

Wydarzenie odwołane.
Lekcje Sztukito cykl inspirującychwykładów prowadzonych przez przedstawicieli środowisk artystycznych, kreatywnych i akademickichz całej Polski. Program skierowany jest do pasjonatów kultury, mediów i sztuki, którzy chcą być na bieżąco z istotnymi zmianami w tworzeniu, dystrybucji i odbiorze kultury w Polsce.
Cykl wrocławski rozpocznie sięwe wtorek,3 marca, o godz. 18:00spotkaniem zEmiko, czyli Emilią Gumańskąartystką wizualną, scenarzystką, producentką wideo, operatorką i nagradzaną VJ-ką. Emiko jest laureatką konkursów za klipy Deadly Queen dla Joy Pop oraz Take Me dla projektu MANOID. Współpracowała z Polskim Radiem, miksując w czasie rzeczywistym wizualizacje w projekcie telewizyjnym Czwórka na Wizji.
Z kolei we wtorek,10 marca, o sztuce generatywnej opowiePaweł Janicki niezależny artysta medialny i producent, twórca audiowizualnych systemów interaktywnych, instalacji i performansów.
Ostatnią lekcję sztuki w marcupoprowadziMichał Brzeziński jeden z najważniejszych polskich twórców i teoretyków wideo-artu; prekursor i jedyny aktywny dotychczas na scenie polskiej przedstawiciel bio-artu, zainteresowany sztuką afektywną i kategorią afektu (affective interaction) jako nowym zjawiskiem estetycznym.
Spotkania tłumaczone na Polski Język Migowy, wstęp wolny

 • 3.03 Emilia Gumańska / VJ Emiko VJ: gdzie dźwięk spotyka się z obrazem

 • 10.03 Paweł Janicki Sztuka generatywna

 • 17.03 Michał Brzeziński Bio-art: o komunikacji transgatunkowej


Udając ofiarę

📍 Akademia Sztuk Teatralnych im. St. Wyspiańskiego w Krakowie Filia we Wrocławiu, Braniborska 59, Wrocław
⏰ 17.03.2020 18:00
💰 od 12,00 zł do 20,00 zł.

Spektakl dyplomowy studentów IV roku Wydziału Aktorskiego. Na podstawie książki Olega i Wladimira Presniakow Grupa wiekowa: 16+ Sala Studio Teatru AST.
Czas trwania: ok. 90 minut


Wydarzenie odwołane. Kuchnia gruzińska – warsztaty kulinarne

📍 CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35a, Wrocław
⏰ 17.03.2020 17:00
💰 od 125,00 zł

Wydarzenie odwołane.
Kuchnia gruzińska przyciąga coraz więcej uwagi wśród Polaków. Pojawia się więcej i więcej miejsc, gdzie serwowane są dania wyłącznie rodem z Gruzji.
Potrawy te charakteryzuje różnorodność i aromat smaków. Będziesz miał/a okazję poczuć czar gruzińskiej uczty. Pięć pysznych sycących dań, których przepisów się nauczysz, dopełnionych lampką pysznego wina to coś czego powinieneś/aś spróbować.
Więcej informacji i zapisy na stronie.


Kaligrafia – warsztaty pięknego pisania. Pismo Copperplate

📍 CRZ Krzywy Komin, Dubois 33-35a, Wrocław
⏰ 17.03.2020 17:00
💰 od 45,00 zł

Organizatorzy zapraszają na warsztaty kaligrafii poświęcone sztuce pięknego pisania. Zajęcia pozwolą uczestnikom wypróbować swoich sił w posługiwaniu się stalówką umieszczoną na obsadce i maczanej w atramencie. Będziemy odkrywać tajemnice pisma copperplate.
Warsztaty przeznaczone są dla osób dorosłych, zarówno tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z kaligrafią artystyczną jak i dla osób które już pisały.
Wszystkie materiały zapewnia prowadząca. Uczestnicy proszeni są o zabranie jedynie teczki na swoją pracę.


Malowanie paluszkami – dotknij wiosny! Warsztaty dla dzieci

📍 MaluMika, ul. Wladyslawa Jagielly 3/5, Wroclaw
⏰ 17.03.2020 17:00
💰 od 36,00 zł

Świetna zabawa sensoryczna dla dzieciaków, czyli malowanie paluszkami! Taki rodzaj malowania stymuluje wyobraźnię i pobudza kreatywność.
Pozostawione przez dzieci odciski paluszków, za pomocą dorysowanych detali, stworzą kwiatki, drzewka i zwierzątka - wszystko to, co będzie się kojarzyć z początkiem wiosny. Poprowadzimy Was przez kolejne etapy tworzenia tych niepowtarzalnych dzieł.
Warsztaty dedykowane są dzieciom w wieku od 3 do 103 lat (starsze też przyjmiemy. Organizatorzy proszą żeby najmłodsi goście byli pod stałą opieką rodziców proponujemy stworzyć w trakcie warsztatów rodzinny projekt. Cena warsztatów zależy od wybranej formy np. kubki od 36 zł, talerze od 39 zł.


Wydarzenie odwołane. Saint Patrick's Day – w American Corner

📍 Dolnośląska Biblioteka Publiczna im. T. Mikulskiego, Rynek 58, Wrocław
⏰ 17.03.2020 12:00

Wydarzenie odwołane.
Dzień świętego Patryka obchodzi się zawsze 17 marca. Dlaczego akurat w ten dzień? Kim był św. Patryk i czy Irlandia jest rzeczywiście zielona?
Wszystkiego dowiemy się na zajęciach. Dzieci poprzez taniec, film oraz muzykę poznają kulturę irlandzką. Obowiązkowym kolorem tego dnia będzie zielony!
Zapisy: tel. 71 33 52 215.


Wydarzenie odwołane. Och, Emil!

📍 Wrocławski Teatr Lalek - Duża Scena, Pl. Teatralny 4, Wrocław
⏰ 17.03.2020 10:00
💰 od 22,00 zł do 25,00 zł.

Wydarzenie odwołane.
Zabawny spektakl na motywach uwielbianej przez dzieci powieści Astrid Lindgren Emil ze Smalandii.Tytułowy bohater, energiczny i nieco niesforny mały chłopiec, nieustannie zaskakuje rodziców swoimi pomysłami. Chciałby zostać chlubą rodziny, kimś najważniejszym na świecie, ale nie jest jeszcze pewien, kim: żołnierzem, szybkobiegaczem, wszystkozjadaczem... a może lekarzem? Na szczęście sprytni rodzice potrafią odpowiednio wykorzystać niespożytą energię malca, tłumacząc mu, że każda wielka kariera zaczyna się w szkole.
Dla dzieci powyżej 4 roku życia
Czas trwania 60 minut.
Bilety 25 zł normalny. 20 zł ulgowy.


Otwarcie roku Sympozjum Wrocław 70/20

📍 Muzeum Architektury we Wrocławiu, Bernardyńska 5, Wrocław
⏰ 17.03.2020 00:00
🤑 ZA DARMO

Zaczyna się we Wrocławiu a może tak naprawdę nigdy się nie skończyło? 50 lat temu odbyły się obrady Sympozjum Plastycznego Wrocław 70 niezwykłe spotkanie artystów, krytyków i teoretyków sztuki, przestrzeń wymiany myśli i wykuwania nowych kierunków w polskiej sztuce. Wydarzenie, które obrosło legendarną sławą i do dziś prowokuje do dyskusji.
Sympozjum Wrocław 70/20 to oddolna i społeczna inicjatywa, którą tworzy lokalne grono artystyczne: kuratorzy i krytyczki, artystki i edukatorzy, akademicy i animatorki, aktywistki i menedżerowie kultury reprezentujący rozmaite formy działalności: są związani z muzeami, galeriami i instytucjami kultury o długoletniej tradycji, ale też z młodymi organizacjami pozarządowymi czy niezależnymi kolektywami artystycznymi.
Każdy wnosi do dyskusji swoje własne spojrzenie na spotkanie z początku lat 70.; każdego porusza inny jego aspekt, inspiruje inny temat podejmowany podczas sympozjalnych obrad i inna propozycja artystyczna zgłoszona w ich wyniku.

 1. rocznica wrocławskiego zjazdu jest okazją, by przyjrzeć mu się z nowej perspektywy, przeanalizować jego spuściznę, dać się zainspirować jego historią i... zbudować nową.
  Program:
  12.00
  Konferencja programowa zapraszamy reprezentacje wrocławskich mediów na spotkanie z grupą organizacyjną oraz otwarcie prezentacji Wietrzenie magazynów: Sympozjum Plastyczne Wrocław 70 w Muzeum Architektury we Wrocławiu;
  14.00
  Oprowadzanie po wystawie stałej w Pawilon Czterech Kopuł. Muzeum Sztuki Współczesnej śladami Włodzimierza Borowskiego, Zbigniewa Gostomskiego i Jerzego Rosołowicza artystów, którzy brali udział w największej wówczas w Polsce manifestacji sztuki pojęciowej.
  18.00
  Pokaz filmu Sympozjum Plastyczne Wrocław 70 w reżyserii Antoniego Dzieduszyckiego to jeden z niewielu archiwalnych zapisów ukazujących Sympozjum z 1970 roku. W unikatowych zdjęciach możemy zaobserwować zarówno ówczesną tkankę miejską Wrocławia, jak również kadry z otwarcia wystawy nadesłanych projektów w Muzeum Architektury.
  Wykład dr Magdaleny Ziółkowskiej Odnowienie czegoś żywego. Sympozjum Plastyczne Wrocław 70 i koncepcja Muzeum Sztuki Aktualnej zastanowimy się, w jaki sposób na Sympozjum zaistniała koncepcja Muzeum Sztuki Aktualnej i inne idee instytucji dedykowanych najnowszym zjawiskom artystycznym.
  21.00
  Urodziny Sympozjum w Czuła jest noc zapraszamy na okolicznościowy tort i wspólne świętowanie obchodów 50. rocznicy Sympozjum Plastycznego Wrocław 70 oraz startu nowej idei 70/20. 🎼 Selekcję muzyki, charakterystycznej dla lat 70. i współczesnych brzmień lat 20. zaprezentują DJ-e związani z kolektywem artystycznym regime.
  Wstęp wolny.

Pisanki i palmy wielkanocne

📍 Muzeum Etnograficzne Oddział Muzeum Narodowego we Wrocławiu, Romualda Traugutta 111/113, Wrocław
⏰ 17.03.2020 00:00

Na corocznej wystawie wielkanocnej w Muzeum Etnograficznym pokazane zostaną współczesne atrybuty świąt: pisanki, palmy, stroiki, kartki świąteczne, baranki zciasta igliny, papierowe kwiaty, drewniane iceramiczne ptaki ozdoby wykonane tradycyjnymi iwspółczesnymi technikami przez twórców działających na Dolnym Śląsku iOpolszczyźnie.
Zwiedzający będą mogli zobaczyć pisanki zdobione różnymi technikami, np.: batikową, rytowniczą iaplikacyjną. Będą jajka oklejane miniaturowymi wycinankami, rdzeniem sitowia, opolskie kroszonki oraz te wykonane według wzorów huculskich, suwalskich czy rzeszowskich. Wystawa pozwoli również przyjrzeć się rozwojowi technik wykonywania świątecznych ozdób ich zmianom, kierunkom imodom artystycznym, którym niewątpliwie podlegają.
Kuratorka wystawy: Agnieszka Szepetiuk-Barańska
4 kwietnia, godz. 10.00-16.00. Kiermasz wielkanocny


Wernisaż: Narysowane – Andrzej Tylkowski

📍 IdeaPlace, Pl. Solny 15, Wrocław
⏰ 17.03.2020 00:00
🤑 ZA DARMO

Andrzej Tylkowski pierwsze próby rysowania podejmował już w przedszkolu, jednak Panie odradzały mu to, zarzucając permanentne wychodzenie za linię. Wszystko odmieniła jego żona Katarzyna Majewska. To właśnie ona doceniła zabawne, ciepłe rysunki Andrzeja i wpadła na pomysł początkowej sprzedaży ich w formie pocztówek.
Wernisażowi będzie towarzyszyć koncert w wykonaniu Renaty Leny Zagórskiej. Towarzyszyć jej będzie znakomity wrocławski pianista jazzowy Dominik Mąkosa.
Wystawa organizowana jest w ramach akcji SZTUKA W BIURZE / ART IN THE OFFCIE. Jest to projekt poświęcony promocji artystów i sztuk wizualnych w przestrzeniach biurowych we Wrocławiu. Do tej pory udało nam się zorganizować 15 wystaw w tym m.in.:

 • Odbicie - Wystawa fotografii i malarstwa Barbary Lubczańskiej;
 • Archeo II; - Wystawa Marka Kuliga;

 • Horyzont zdarzeń - Wystawa Sebastiana Łubińskiego;

 • Wystawa KORPO! Wojciech Pukocz.
  Udział w wydarzeniu jest bezpłatny i nie obowiązują na nie żadne zapisy. W trakcie wernisażu do zdobycia będą pocztówki, na których będzie mógł znaleźć się autograf artysty!


Masz tu coś dla siebie? O której ruszasz w miasto? Kogo zabierasz ze sobą?
Baw się dobrze!

Dla kogo brytyjskie Oscary?

Wideo

Komentarze 7

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

G
Gość

Pogrzało was naprawdę już totalnie w tej gazecie, bo od kilku dni co chwilę trafiam na ten tytuł.. "Imprezy we Wrocławiu, Wrocław pełen imprez, co zrobic żeby nie nudzić się w domu".. WTF???!!

G
Gość
13 marca, 21:51, Gość:

Czy wy jesteście zdrowi na umyśle, żeby to teraz publikować? Czy nie słyszeliście, co mówi prezydent Sutryk??????

to samo chciałam napisać. patologia, a nie powazna gazeta. Wieczorze Wrocławia i Słowo Polskie wróćcie...

G
Gość

Czy wy jesteście zdrowi na umyśle, żeby to teraz publikować? Czy nie słyszeliście, co mówi prezydent Sutryk??????

G
Gość

Tak Ci co będą uczestniczyć w czasie kwarantanny w takich imprezach powinni zejśc z tego świata jako nierozumne stworzenia. Niestety nie tylko ONI będą ponosić konsekwencje swej bezmyślności. Zamiast zatrzymać pandemię durnie będą ją podtrzymywać nie myśląc że przyjdzie im za to słono zapłacić

G
Gość

GW to jednak dno. Odwołano wszystkie imprezy, zamknięto szkoły z powodu epidemii a oni nadal zapraszają na imprezy...

e
errrrr

I po co zamykac szkoły uczelnie... jak bydło będzie i tak łaziło po mieście

G
Gość

Wrocław jest COOL!

Dodaj ogłoszenie