Horoskop dzienny na dziś (24.09, piątek). Które znaki zodiaku będą miały szczęśliwy dzień?

Newsroom 360
Newsroom 360
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 24.09.2021
Co przewidziała wróżka Xandra dla wszystkich znaków zodiaku na 24.09.2021 KateDemianov/gettyimages.com
Przeczytaj horoskop na piątek dla wszystkich znaków zodiaku. Co gwiazdy przygotowały dla Twoich znajomych na dziś? Sprawdź, co zgodnie z horoskopem powinno się wydarzyć w piątek 24.09.2021. Czy zmobilizuje Cię to do działania? Sprawdź horoskop na dziś (piątek, 24.09.2021) dla wszystkich znaków zodiaku.

Horoskop na piątek dla Wodników

W sporach urzędowych Wodniki będą mieć rację. Ale nie mogą liczyć na gwiazdkę z nieba, co wyraźnie podkreśla kwadratura ich patrona z dobrodziejem Jowiszem. W najbliższym czasie Wodniki muszą trzymać język za zębami i nie wdawać się w spory. Warto wtedy odpuścić. Zyskają też wtedy na atrakcyjności, więc single śmiało mogą udać się na łowy. To jednak nie dotyczy Wodników w związkach, bo ich lekkomyślność właśnie wtedy szybko się zemści. To czas, gdy przez brawurę i nieuwagę wiele tajemnic może ujrzeć światło dzienne.

Porada z horoskopu na piątek dla Wodników:

Twój rozwój powinien być kompleksowy – nie rezygnuj z siebie dla innych.

Posłuchaj muzyki przy horoskopie

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Ryb

Gwiazdy przyniosą Rybom dobry humor, towarzyskość, radość życia. Zresztą Ryby są mistrzami w umiejętności dobrego relaksu. W życiu też raczej nie szukają pracy, w której panuje stres i dyscyplina. Nie chcą, żeby ktoś im rozkazywał, często uprawiają wolne zawody, zakładają własne firmy lub są artystami. Urok osobisty Ryb jeszcze wzrośnie. Dobre kontakty z ludźmi są dla Ryb bardzo ważne. Ryby zaangażują się w działalność społeczną czy polityczną, będą chciały wprowadzić idealistyczne zmiany. Próby nawrócenia otoczenia na fair play mogą się jednak nie udać. Lepiej wtedy, jak to potrafią Ryby, spojrzeć na świat z przenikliwą obiektywnością i zacisnąć zęby. Życie w harmonii ze światem służy Rybom, każdy konflikt źle wpływa na ich zdrowie. Otoczone miłością, przyjaźnią i podziwem, mało chorują. Najlepszym lekarstwem na samopoczucie Ryb będzie udane spotkanie towarzyskie. Ryby muszą uważać na nerki i higienę, bo są podatne na infekcje.

Porada z horoskopu na piątek dla Ryb:

Po każdym zakręcie wchodzisz na prostą drogę.

Chcesz, by pieniądze się Ciebie trzymały? Wybierz portfel

miejsce #1

Boss

Boss Duży Portfel Męski Truck214 50446709 Brązowy

549,00 zł219,00 zł-60%
miejsce #2

Mango

Mango Bilonówka Charming 87044775 Żółty

49,99 zł19,99 zł-60%
miejsce #3

Marella

Marella Mały Portfel Damski Bosco 671302112 Beżowy

519,00 zł289,00 zł-44%
miejsce #4

KARL LAGERFELD

KARL LAGERFELD Duży Portfel Damski 210W3226 Czarny

549,00 zł309,00 zł-44%
miejsce #6

Marella

Marella Duży Portfel Damski Ischia 67130111 Beżowy

579,00 zł409,00 zł-29%
miejsce #9

Big Star

BIG STAR Duży Portfel Damski HH674027 Czarny

129,00 zł109,00 zł-16%
miejsce #10

Tommy Hilfiger

Portfel skórzany Tommy Hilfiger 31TL22X063 200 - Brown, Brązowy

149,00 zł149,00 zł
Materiały promocyjne partnera

Horoskop na piątek dla Baranów

Nadchodzi trudny czas dla Baranów. W najbliższym czasie Barany mogą spodziewać się rozchwiania emocjonalnego, nerwowości, nawet depresję. Wyobraźnia podsuwa wtedy Baranów czarne scenariusze, podejrzliwie oceniają nawet pozytywne wydarzenia. Ale to tylko ułuda. Dlatego niedługo może być ciężko zrozumieć #Zodiaki_dopelniacz, gdyż same będą mieć z tym problemy. Tymczasem nie powinny mieć większych obaw. Zaplanowane przez Baranów przedsięwzięcia będą udane. Potrzebna będzie jednak wytrwałość, gdyż na sukces trzeba będzie poczekać.

Porada z horoskopu na piątek dla Baranów:

Podnieś to, co należy do Ciebie.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Byków

Przed Bykami to, co lubią najbardziej - spora dawka wyzwań i adrenaliny. Sytuacje, z którymi przyjdzie się zmierzyć w najbliższych tygodniach, będą wymagać elastyczności i silnej psychiki. Na wagę złota będzie również umiejętność podejmowania racjonalnych decyzji i zjednywania sobie ludzi. Dla niektórych Byków areną zmagań będzie praca, innym zaś da się we znaki fałszywy przyjaciel czy niewierny partner. Byki muszą pamięrać, żeby do każdej walki, którą trzeba będzie stoczyć, podejść z pełnym zaangażowaniem. W takim przypadku, nawet jeżeli zostaną poniesione obrażenia, nikt nie zabierze poczucia, że dało się z siebie wszystko.

Porada z horoskopu na dziś (24.09.2021) dla Byków:

Najcenniejsze lekcje to te lekcje.

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Bliźniąt

Bliźnięta zajmą się sprawami sercowymi i rodzinnymi. Sprzyjają im gwiazdy, śmiało więc mogą ruszać na różne podboje. Nawet ryzykowne przedsięwzięcia mają zielone światło. Bliźnięta będą cieszyć się ogólną sympatią. Po niedawnych burzach lepiej ułożą się Bliźniętom sprawy osobiste. Najbliższy czas przyniesie im niespodziewaną wiadomość, z której bardzo się ucieszą.

Porada z horoskopu na piątek dla Bliźniąt:

Bądź dumny ze swoich sukcesów, nie wstydź się zalet.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Raków

Do znaku Raków wejdzie Księżyc, pomyślą wtedy o rozrywkach. Raki zajmą się jednak swoją rodziną. Mogą wzmocnić się takie cechy jak wybuchowość czy mściwość, ale też wspaniałomyślność i dobra współpraca. Raki przede wszystkim są łaskawe dla tych, którzy je chwalą. Nie wszystkim to się spodoba. W tym okresie Raki będą musiały sobie poradzić z kłopotami, które same sobie napytały. Opozycja zmiennego Urana doradza im, żeby pod wpływem emocji nie dokonywały radykalnych zmian w życiu.

Porada z horoskopu na piątek dla Raków:

Nie czekaj na kryzys, działaj wcześniej.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Lwów

Lwy będą musiały odrobić zadanie z empatii. Osoby spod tego znaku zodiaku czeka niełatwy czas na polu relacji i życia uczuciowego. To jednak od ich postawy będzie zależeć to, czy wyjdą z niego obronną ręką. Lwy mogą czuć się osaczone przez nadmierne oczekiwania innych wobec nich. Pojawi się także poczucie niesprawiedliwości. Lwy mogą mieć też wrażenie, że bliscy oraz współpracownicy traktują je w sposób instrumentalny. By wyjść z impasu, konieczne będzie wyjście poza swoją perspektywę i próba postawienia się na miejscu innych osób. Spojrzenie na sytuację ich oczyma, da Lwom nową ocenę sytuacji i skłoni do rewizji swojego dotychczasowego postępowania. To zaś zaowocuje o wiele spokojniejszym czasem, w którym relacje z innymi ludźmi będą źródłem radości, zamiast frustracji.

Porada z horoskopu na piątek dla Lwów:

Skąpstwo odłóż na bok.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Panien

Wrażliwe Panny w nadchodzącym czasie czekają niełatwe czasy. Narastające zewsząd wymagania i oczekiwania sprawią, że w którymś momencie osoby spod tego znaku zodiaku poczują się tym wyczerpane i zupełnie obciążone psychicznie. Trzeba będzie zacisnąć zęby i przetrwać ten trudny okres – później sytuacja zacznie się poprawiać i będzie okazja na odrobinę odpoczynku. Warto wtedy zaplanować leniwy czas w gronie najbliższych, a pogoda będzie sprzyjała wypoczynkowi na świeżym powietrzu.

Porada z horoskopu na dziś (24.09.2021) dla Panien:

Szanuj miłość, którą dają Ci inni.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na piątek dla Wag

Dla Wag minął czas, w którym miały mało energii i biernie czekały na to, co przyniesie los. W najbliższym czasie dostaną kopa do przodu, czas szykować się na lepsze. Wenus w trygonie do ich patrona zapowiada, że Wagi będą teraz mile widziane w każdym towarzystwie. Będą zadowolone z propozycji zawodowych i osobistych, które z związku z tym nadejdą. Wzrośnie ich optymizm, atrakcyjność i poczucie wartości, co zostanie docenione także w pracy.

Porada z horoskopu na piątek dla Wag:

Twoja intuicja nigdy Cię nie zawiedzie.

XANDRA POLECA

Horoskop dzienny na piątek dla Skorpionów

Skorpiony będą mieć mniej czasu na życie towarzyskie i przyjemności. Skorpiony ujawnią takie miłe cechy jak pogoda ducha, zmysł artystyczny i poczucie taktu, ale również wady, w tym lenistwo, próżność i brak konsekwencji. Wenus znajdzie się w opozycji do Neptuna, co oznacza, że Skorpiony mogą zmarnować swoje szanse. Mają dużo talentu, ale brakuje im cierpliwości do wytrwałej pracy. W tym okresie mogą być przyłapane na lekceważeniu swoich obowiązków. Dobrą opinię łatwo stracić, odbudować wiarygodność jest o wiele trudniej.

Porada z horoskopu na piątek dla Skorpionów:

Musisz pogodzić się z tym, że nie wszystko możesz dostać, niektóre szanse mijają bezpowrotnie.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Strzelców

Mimo trudności, które w ostatnim czasie są chlebem powszednim niemal każdego z nas, gwiazdy dodadzą Strzelcom wiatru w żagle. Promienie słońca wpadające przez okno dodadzą energii na realizację tych spraw, które ciągle były odkładane na później. Kurs językowy online? Świetny pomysł! Stworzenie domowej mini-siłowni? Czemu nie. Zaopatrzenie biblioteczki o książki, które dotąd wydawały się zbyt "trudne", za grube i niezrozumiałe? To czas właśnie na podejmowanie takich kroków i zmianę sposobu myślenia. Zastrzyk energii pomoże przetrwać nie tylko trudne dni, ale w dodatku zostanie z Strzelcami na następne tygodnie, napędzając do kolejnych wyzwań i zmian - zarówno tych małych, jak i dużych.

Porada z horoskopu na dziś (24.09.2021) dla Strzelców:

Bądź najlepszą wersją siebie - nie nakładaj na swoje życie nierealnych ram.

XANDRA POLECA

Horoskop na dziś (24.09.2021) dla Koziorożców

Koziorożce będą miały dużą możliwość rozwoju. To szansa na stworzenie nowej jakości życia. Nie oznacza to jednak, że wszystko przyjdzie łatwo. Wręcz przeciwnie. Może się okazać, że stracona lekcja będzie prześladować Koziorożce. Jedno jest pewne - nie warto uchylać się od odpowiedzialności i trudnych decyzji.

Porada z horoskopu na piątek dla Koziorożców:

Szanuj szczerość.

XANDRA POLECA

Wjazd samochodem do centrum niemożliwy?

Wideo

Materiał oryginalny: Horoskop dzienny na dziś (24.09, piątek). Które znaki zodiaku będą miały szczęśliwy dzień? - Polska Times

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Dodaj ogłoszenie