FBSerwis wspiera walkę z Covid-19 w Środzie Śląskiej

materiał informacyjny
Od lewej: Adam Ruciński – Burmistrz Środy Śląskiej, Sebastian Howański – Wiceprezes FBSerwis Wrocław, Radosław Jakubowski – Dyrektor ds. operacyjnych FBSerwis Wrocław
Od lewej: Adam Ruciński – Burmistrz Środy Śląskiej, Sebastian Howański – Wiceprezes FBSerwis Wrocław, Radosław Jakubowski – Dyrektor ds. operacyjnych FBSerwis Wrocław Materiały prasowe FBSerwis
FBSerwis Wrocław, firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu gospodarki odpadami i utrzymania czystości w województwie dolnośląskim, przekazała gminie Środa Śląska darowiznę na walkę z koronawirusem w wysokości 50 tys. złotych.

Do oficjalnego spotkania w sprawie darowizny doszło 5 czerwca br. w Urzędzie Miejskim w Środzie Śląskiej. Wiceprezes Zarządu FBSerwis Wrocław – Sebastian Howański oraz Dyrektor ds. operacyjnych FBSerwis Wrocław – Radosław Jakubowski podpisali z Burmistrzem – Adamem Rucińskim umowę darowizny.

Funkcjonowanie w realiach epidemii koronawirusa wymaga od nas wszystkich przestrzegania podwyższonych standardów sanitarnych. Udzielanie wsparcia gminom, na obszarach, gdzie prowadzimy naszą działalność, traktujemy priorytetowo. Jestem przekonany, że środki przekazane Środzie Śląskiej zostaną wykorzystane na zaspokojenie realnych potrzeb jej mieszkańców i przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa nas wszystkich –komentuje Sebastian Howański, Wiceprezes FBSerwis Wrocław.

FBSerwis Wrocław zajmuje się odbiorem odpadów we Wrocławiu, Gminie Środa Śląska, Mieście Oława oraz Mieście i Gminie Brzeg Dolny, a także całorocznym utrzymaniem czystości i porządku w dzielnicach Stare Miasto i Krzyki we Wrocławiu oraz oczyszczaniem ulic, chodników, placów i parkingów w Środzie Śląskiej. Spółka jest także właścicielem i zarządzającym instalacją komunalną zlokalizowaną w Krynicznie w gminie Środa Śląska.

Do tej pory, w związku z epidemią koronawirusa, Grupa FBSerwis, do której należy FBSerwis Wrocław, wsparła w województwie dolnośląskim: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny we Wrocławiu, Gminę Radków oraz Fundację Ermed we Wrocławiu.

iPolitycznie - 300 milionów Putina by skorumpować Świat

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera
Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska
Dodaj ogłoszenie