El Clasico:Barcelona umocniła swoją pozycję lidera. Ronaldo nie przeszkodził Dumie Katalonii (FILMY)

MH, TVN/X-news
Barcelona - Real. El Clasico. Gran Derbi 2015
Barcelona - Real. El Clasico. Gran Derbi 2015 Emilio Morenatti
Barcelona - Real. FC Barcelona zwyciężyła El Clasico! Cóż to był za mecz! Gran Derbi 2015 rozpaliło emocję kibiców Barcy i Królewskich. Już od pierwszych minut Barcelona wykazywała swoją przewagę w tym spotkaniu. Zawodnicy Barcy znacznie częściej byli bowiem w posiadaniu piłki. Katalończycy swoja pierwszą bramkę zdobyli w 19 minucie. Ronaldo wyrównał w 32., aczkolwiek wielu kibiców nie mogło odżałować jego strzału w poprzeczkę bramki. Luis Suarez co prawda nikogo nie pogryzł, ale ostro zabierał się do odbierania piłki przeciwnikom. Ostatecznie strzelił drugiego gola dla Barcelony w 56. minucie meczu. Wciąż nie milkną komentarze po Grand Derbi, czyli hiszpańskim El Clasico.

RELACJA Z MECZU FC BARCELONA - REAL MADRYT: BARCELONA - REAL 2:1 (1:1) NA ŻYWO, WYNIK MECZU. FC BARCELONA ZWYCIĘŻYŁA EL CLASICO

- Ten mecz mógł się zakończyć zarówno remisem, jak i zwycięstwem obu drużyn - stwierdził Leszek Orłowski, komentator ligi hiszpańskiej o 230. El Clasico. W niedzielę (22.03) na Camp Nou Barcelona pokonała Real Madryt 2:1. - Katalończycy pokazali całemu światu, że dla nich titi-taka już nie jest koniecznością, ale możliwością - ocenił Orłowski.

Barcelona zwyciężyła w 230. El Clasico. W ostatnim meczu 28. kolejki Primera Division „Duma Katalonii” pokonała na własnym stadionie Real Madryt 2:1. Triumf pozwolił drużynie Luisa Enrique umocnić się na prowadzeniu w tabeli. „Królewscy”, którzy zajmują drugie miejsce, tracą cztery punkty do lidera.

El Clasico dla Barcelony. "Duma Katalonii" umocniła się na pozycji lidera (FILM):