MKTG SR - pasek na kartach artykułów
2 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: 21 416 zł...
fot. unsplash

Dobrze płatna praca we Wrocławiu? Tu zarobisz najwięcej [AKTUALNE OFERTY]

Motion Designer Animator / Grafik

Wynagrodzenie brutto: 21 416 zł

Miejsce pracy: pl. Teatralny 8, Wrocław

Umowa o pracę na czas określony. Praca w godzinach 8-16,
zatrudnienie na okres do 3 lat.

Zakres obowiązków:
* analizowanie założeń i optymalizowanie projektu grafiki multimedialnej;
* przygotowywanie wstępnych wariantów projektu grafiki multimedialnej;
* konsultowanie i precyzowanie wybranego wariantu projektu grafiki multimedialnej;
* dobieranie środków i narzędzi potrzebnych do realizacji założeń projektu grafiki multimedialnej;
* realizowanie założeń projektu grafiki multimedialnej;
* weryfikowanie projektu grafiki multimedialnej pod kątem zgodności z założeniami na poszczególnych etapach jego tworzenia;
* wprowadzanie korekt do projektu grafiki multimedialnej;
* przygotowywanie projektu grafiki multimedialnej do opublikowania w wymaganych kanałach publikacji;
* organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP;
* obsługa programów: QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator.

Wymagania: Wykształcenie wyższe, staż pracy 8 lat, biegła obsługa komputera z obsługą internetu, jęz. angielski C2 w mowie i piśmie, organizowanie stanowiska pracy z uwzględnieniem przepisów BHP, obsługa programów: QuarkXpress, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator.

Pracodawca: Opera Software International, kontakt: [email protected]

Zobacz aktualne oferty z Powiatowego Urzędu Pracy we Wrocławiu na kolejnych slajdach - posługuj się gestami na smartfonie, strzałkami lub myszką