4 z 20
Przesuń zdjęcie palcem
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 zł...
fot. Mariusz Kapala / Polska Press / zdjęcie ilustracyjne

Dam pracę we Wrocławiu. Najświeższe oferty pracy z podanymi, konkretnymi zarobkami

SPECJALISTA W SEKCJI KOSZTÓW

Wynagrodzenie brutto: od 3 600 zł

Umowa o pracę na okres próbny

Miejsce pracy: Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław

Zakres obowiązków:
1) śledzenie zmian w treści dokumentów normatywnych dotyczących działalności finansowej Uczelni i ich aktualizowanie;
2) znajomość obowiązujących przepisów prawnych związanych z windykacją należności z tytułu zwrotu kosztów nauki od byłych podchorążych i żołnierzy pełniących zawodową służbę wojskową, którzy zakończyli służbę wojskową przed upływem okresu dwa razy dłuższego niż czas trwania nauki w Uczelni;
3) sporządzanie wezwań do zapłaty, ugód pozasądowych i innych pism w toku postępowania polubownego ze zwolnionymi kandydatami na żołnierzy zawodowych, ze zwolnionymi żołnierzami zawodowymi w trakcie kształcenia oraz żołnierzami zawodowymi, którzy zostali zwolnieni z zawodowej służby wojskowej w okresie dwa razy dłuższym od czasu trwania nauki;
4) sporządzanie umów dotyczących zwolnienia z obowiązku zwrotu kosztów poniesionych z utrzymaniem i nauką;
5) sporządzanie pism informujących o zawieszeniu spłaty zobowiązania w przypadku powołania zwolnionego podchorążego do pełnienia zawodowej służby wojskowej, terytorialnej służby wojskowej lub służby aktywnej w rezerwie przez okres liczony w dniach dwa razy dłuższy od okresu nauki w AWL;
6) prowadzenie rejestru roszczeń z tytułu zwrotu kosztów nauki oraz sprawdzanie i porównywanie miesięcznych stanów zapisów w tym rejestrze ze stanami na kontach Księgi Głównej;
7) przygotowanie i przekazywanie dokumentacji niezbędnej do podejmowania czynności windykacyjnych przez Radców Prawnych Uczelni na drodze postępowania sądowego i egzekucji komorniczej;
8) przygotowywanie umów określających warunki zwrotu kosztów poniesionych na utrzymanie i naukę w AWL zawieranych z żołnierzami zawodowymi w okresie kształcenia, po uzgodnieniu wysokości kosztów z odpowiednimi organami wojskowymi;
9) sporządzanie i dekretacja w module Zobowiązania dokumentów PK dotyczących ewidencji należności z tytułu zwrotu kosztów nauki i kształcenia;
10) archiwizacja dokumentów.

Benefity:
pakiet socjalny - w tym dofinansowanie do wypoczynku;
niskooprocentowane pożyczki remontowe;
możliwość korzystania z Pracowniczej Kasy Zapomogowo- Pożyczkowej;
dofinansowanie do zakupu okularów do pracy przy komputerze;
możliwość podnoszenia kwalifikacji na koszt pracodawcy;
możliwość wykupienia ubezpieczenia pracowniczego.

Termin składania dokumentów: do dnia 03.04.2023 r.
Miejsce składania dokumentów: Kancelaria Akademii Wojsk Lądowych imienia generała Tadeusza Kościuszki ul. Piotra Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław osobiście lub na adres mailowy: [email protected] (z dopiskiem nazwy stanowiska).
Praca w godzinach 7.30-15.30

Wymagania:
[Umiejętność 2] lub wykształcenie średnie ekonomiczne - doświadczenie w dziale rozliczeń, księgowości min. 4 lata. [Umiejętność 1]: wykształcenie magisterskie z obszaru nauk ekonomicznych (ekonomia, finanse i rachunkowość, rachunkowość i controling. [Inne] : Kandydat, który został wybrany w procesie rekrutacji, składa oświadczenie, że w trakcie zatrudnienia zobowiązuje się informować pisemnie pracodawcę każdorazowo o: - zamiarze wyjazdu i pobytu za granicą, - nazwie pracodawcy, u którego wykonuje pracę zarobkową, i adresie jego siedziby.

Kontakt: Akademia Wojsk Lądowych imienia Generała Tadeusza Kościuszki, Czajkowskiego 109, 51-147 Wrocław, mail: [email protected], CV, list motywacyjny, kopie dokumentów potwierdzające wykształcenie, staż pracy, ukończone kursy i szkolenia oraz inne dokumenty potwierdzające kwalifikacje. Pracodawca prosi o dopisanie następującej klauzuli: „Zapoznałem (-am.) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania moich danych osobowych oraz przysługującym mi prawach”.