Czesi się z nas śmieją! Zobacz najlepsze MEMY po meczu Polska-Czechy. Dostało się Lewemu i Bednarkowi

Michał Perzanowski
Reprezentacja Polski zremisowała z Czechami 1:1 w swoim ostatnim meczu eliminacji do Mistrzostw Europy 2024. Najprawdopodobniej nasza drużyna zagra w barażach, co przez kibiców traktowane jest jako porażka. Przecież mieliśmy z tej grupy wyjść z pierwszego miejsca! Internauci nie zostawili na naszych "Orłach" suchej nitki. Zobacz najlepsze memy!

Polska - Czechy. Jak padły bramki?

• 38. minuta - Nicola Zalewski popędził lewą stroną boiska, zagrał w pole karne, tam jeden z obrońców próbował wybić futbolówkę, ale zagrał wprost pod nogi Jakuba Piotrowskiego, który umieścił piłkę w pustej bramce!
  • 49. minuta - Dobra wrzutka w nasze pole karne. Tam piłka trafiła to Tomasa Soucka, który precyzyjnym strzałem umieścił piłkę w bramce.

Internauci śmieją się z drużyny Michała Probierza. Zobacz najlepsze memy!

Krecik uczy nas gry w piłkę, Bednarek skopał przeciwnika, a Lewandowski jest "drewniakiem"? Przejdź do galerii i zobacz!