MKTG SR - pasek na kartach artykułów

Co mówi twój dzień urodzenia? Sprawdź, w jakim dniu przyszłaś na świat i dowiedz się, czy jesteś leniuchem, marzycielką, a może optymistką

Katarzyna Dębek
Katarzyna Dębek
Data urodzenia jest bardzo ważna z punktu widzenia astrologii. Sprawdź, czy jesteś przebojowa, wrażliwa, czy może pracowita?
Data urodzenia jest bardzo ważna z punktu widzenia astrologii. Sprawdź, czy jesteś przebojowa, wrażliwa, czy może pracowita? prostooleh Freepik
Data urodzenia mówi nam bardzo dużo o nas samych. Podobnie jest z dniem tygodnia. Dzięki temu możemy dowiedzieć się więcej o swoich cechach charakteru, poznać słabe i mocne strony, a nawet rozszyfrować swoją przyszłość. Każdy dzień tygodnia ma przypisaną planetę – podobno to właśnie ich energia decyduje, jacy jesteśmy.

Spis treści

Astrologia to nie tylko horoskopy, karty tarota i wróżby. To również numerologia. Uważa się, że w zależności od tego, w którym dniu miesiąca przyszłaś na świat, charakteryzują cię pewne konkretne cechy. Nie inaczej jest również z dniem tygodnia. Jak się okazuje, urodzeni w niedziele nie są leniuchami, a poniedziałkowe osoby są bardzo wrażliwe i podatne na ocenę innych.

Planety a dzień tygodnia narodzin

Dzień narodzin może wiele wyjaśnić i być drogowskazem w naszym życiu. Już w starożytności ludzie wierzyli, że każdy dzień tygodnia ma swojego patrona – planetę, której energia ma istotny wpływ na nich. I tak Słońce jest przyporządkowane osobom urodzonym w niedzielę, Księżyc jest patronem poniedziałkowych ludzi. Wtorek to dzień Marsa, środa Merkurego, czwartek Jowisza, piątek Wenus, a sobota odpowiada Saturnowi.

Każda z tych planet ma swoją unikalną charakterystykę i jest przypisana do każdego dnia tygodnia. Rozszyfrujcie, w jakim dniu się urodziłyście i sprawdźcie, dlaczego jesteście, jacy jesteście.

Dzień tygodnia, w którym przyszliście na świat, ma znaczenie. Zobacz, jaką jesteś osobą:

Dodaj firmę
Logo firmy Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów
Warszawa, pl. Powstańców Warszawy 1
Autopromocja

Sprawdź, co Cię czeka

od 7 lat
Wideo

Kim jest Michelle Obama?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: Co mówi twój dzień urodzenia? Sprawdź, w jakim dniu przyszłaś na świat i dowiedz się, czy jesteś leniuchem, marzycielką, a może optymistką - Strona Kobiet

Wróć na gazetawroclawska.pl Gazeta Wrocławska