Chrobry Głogów lepszy od Górnika Zabrze

Miłą niespodziankę sprawili swoim kibicom piłkarze Chrobrego Głogów. W piątkowym spotkaniu 28. kolejki Nice 1 ligi "pomarańczowo-czarni" ograli Górnika Zabrze 2:0.

Wynik tego spotkania rozstrzygnął się pomiędzy 25 a 27 minutą. Najpierw rzut karny na gola zamienił Mateusz Machaj, a dwie minuty później wynik na 2:0 dla gospodarzy podwyższył Paweł Wojciechowski.

Po przerwie publiczność zebrana na stadionie w Głogowie więcej bramek nie zobaczyła, więc trzy punkty zostały na Dolnym Śląsku. Faworyzowani górnicy wracają do Zabrza ze spuszczonymi głowami. Ich szanse na szybki powrót do LOTTO Ekstraklasy stają się coraz mniej realne.