MKTG SR - pasek na kartach artykułów
4 z 14
Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Poprzednie
Następne
Przesuń zdjęcie palcem
Oferta znajduje się tutaj...
fot. Arkadiusz Gola

1200 nowych miejsc pracy pod Wrocławiem. Gigant chemii gospodarczej zatrudnia! Kto może liczyć na etat?

Mechatronik

Oferta znajduje się tutaj

Obowiązki:

Zapewnienie stałej sprawności technicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wykonywanie przeglądów okresowych i prewencyjnych

Diagnozowanie i usuwanie awarii

Analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań prewencyjnych

Konserwacje parku maszynowego w obszarze zasilania, sterowania oraz mechaniki

Optymalizacja maszyn i linii produkcyjnych

Realizowanie innowacyjnych projektów dla rozwoju firmy

Wymagania:

Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne (mile widziane: elektryk, automatyk, mechatronik)

Podstawowa wiedza z zakresu sterowania maszyn (sterowniki PLC, napędy, systemy bezpieczeństwa, pneumatyka, hydraulika siłowa)

Umiejętności czytania schematów elektrycznych

Dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie zmianowym

Zaangażowanie w realizację powierzonych zadań

Doświadczenie na podobnym stanowisku lub w Dziale Utrzymania Ruchu

Benefity:

Umowa o pracę

Atrakcyjne wynagrodzenie

Dofinansowanie do posiłków

Produkty firmowe - cyklicznie

Bezpłatny transport - z kilku lokalizacji

Prywatna opieka medyczna

Ubezpieczenie na życie

Parking dla pracowników

Dofinansowanie wypoczynku

Możliwość uzyskania uprawnień

Dodatkowe świadczenia socjalne