Głosowanie zakończone
Plebiscyt: POKAŻ TALENT!
Opiekun Talentów Roku 2023
- Osoba, która zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma:tytuł Opiekuna Talentów Roku 2023 w naszym województwie, nagrodę finansową 2000 złotych, awans do ogólnopolskiego finału akcji, prezentację w specjalnym dodatku do gazety „POKAŻ TALENT!” oraz dwuosobowe zaproszenie na galę POKAŻ TALENT! 27 września w Teatrze Capitol w Warszawie, podczas której odbierze statuetkę.
- Koniec głosowana we wtorek, 12 września o godz. 21:00. Informacji udziela: Agnieszka Grzelka - tel. 502 499 776.
-
Mirosław Matoga
Gminny Ośrodek Kultury, Olszyna
175głosów -
Anna Majkut-Polańska
Centrum Sztuki Głosu Art Voice, Wrocław
145głosów -
Kamila Zielonka
Studio tańca STC dance&more, Wrocław
73głosy -
Paweł Jaworski
Ośrodek Kultury, Strzelin
72głosy -
Katarzyna Knihinicka
Knihinicka dance team, Jelenia Góra
12głosów -
Aleksandra Napierajczyk
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki, Bielawa
11głosów -
Elżbieta Bock-Łuczyńska
Miejski Ośrodek Kultury, Głogów
8głosów -
Oliwer Cedzidło
Dom Kultury, Środa Śląska
2głosy -
Anna Trzeciak
Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna, Jaworzyna Śląska
1głos -
Daria Jasińska
Studio Tańca i Ruchu Scenicznego Modern, Wrocław
1głos -
Adrian Chrzan
Akademia Tańca Jaskier, Milicz
— -
Adrian Kowalski
KDance Studio I&A Kowalscy, Jawor
— -
Agata Gramza
Taniec do kwadratu, Legnica
— -
Agnieszka Czubek
SPACE Dance Studio, Jelenia Góra
— -
Agnieszka Stwertetschka
Kudowskie Centrum Kultury i Sportu, Kudowa-Zdrój
— -
Agnieszka Wójcik-Margiewicz
Centrum Kultury Muza, Lubin
— -
Aleksandra Dobrowolska
Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej, Leśna
— -
Aleksandra Sypiańska
Ząbkowickie Centrum Kultury i Turystyki, Ząbkowice Śląskie
— -
Andrzej Pawlak-Zujewicz
Studio Tańca Al-Mara, Wrocław
— -
Anna Barszczyńska
Ośrodek Kultury, Lubin
— -
Artur Goliński
Centrum Kultury Muza, Lubin
— -
Artur Grabowski
Lubomierskie Centrum Kultury, Lubomierz
— -
Barbara Elbert
Ziębickie Centrum Kultury, Zębice
— -
Barbara Lendzian
Bolesławiecki Ośrodek Kultury, Bolesławiec
— -
Barbara Makowska
Gminny Ośrodek Kultury, Wązów
— -
Bartek Skrzypek
No Limits - Szkoła Tańca, Wrocław
— -
Bartłomiej Piasecki
ATP Akademia Tańca Piasecki, Oleśnica
— -
Beata Lichtarska
Ziębickie Centrum Kultury, Zębice
— -
Bożena Krzyżanowska
Szkoła Tańca B.P. Krzyżanowscy, Legnica
— -
Danuta Brdak
Ośrodek Kultury, Jawor
— -
Dobrochna Rajkowska
Szkoła Tańca For The Record, Wrocław
— -
Edward Cybulski
Urząd Miasta i Gminy, Mirsk
— -
Edyta Kaczmarek-Rogacz
Miejsko Gminny Ośrodek Kultury, Lwówek Śląski
— -
Elżbieta Grys
Ośrodek Kultury, Strzelin
— -
Grzegorz Kijkowski
Wrocławska Akademia Tańca, Wrocław
— -
Grzegorz Stawiak
Ośrodek Kultury, Dzierżoniów
— -
Inna Błaszczyk
Miejski Dom Kultury, Zgorzelec
— -
Ireneusz Miepariszwili
Strzegomskie Centrum Kultury, Strzegom
— -
Iwona Renkas
Przemkowski Ośrodek Kultury, Przemków
— -
Iza Kowalska
KDance Studio I&A Kowalscy, Jawor
— -
Izabela Gajos
Prochowicki Ośrodek Kultury i Sportu, Prochowice
— -
Jadwiga Tomczyńska
Miejsko-Gminne Centrum Kultury, Jelcz-Laskowice
— -
Jadwiga Zderska
Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chojnów
— -
Janusz Jaremen
Miejskie Centrum Kultury Aktywności i Promocji Gminy Stacja Kultury, Świeradów-Zdrój
— -
Janusz Narajewski
Studio Tańca TAKT, Legnica
— -
Joanna Bartuś
Tierra Flamenca Szkoła Tańca Orientalnego i Flamenco, Bolesławiec
— -
Joanna Fiedorowicz
Centrum Kultury, Polkowice
— -
Joanna Karnia
Miejskie Centrum Kultury Aktywności i Promocji Gminy Stacja Kultury, Świeradów-Zdrój
— -
Joanna Soluch-Ceglarek
Ośrodek Kultury i Sportu, Bierutów
— -
Justyna Fedorczuk
Pole Paradise, Oleśnica
— -
Kaja Szczepańska
Tierra Flamenca Szkoła Tańca Orientalnego i Flamenco, Jelenia Góra
— -
Kamila Bryzek
Szkoła Tańca Piruet, Wrocław
— -
Anna Staszewska
Studio Tańca Piruet, Oława
— -
Katarzyna Bogucka
Centrum Sztuki, Oława
— -
Katarzyna Józefiak
Ośrodek Kultury, Milicz
— -
Katarzyna Klafta
Jeleniogórskie Centrum Kultury, Jelenia Góra
— -
Katarzyna Lipert
Miejski Dom Kultury, Świebodzice
— -
Katarzyna Szymko-Kawalec
Świdnicki Ośrodek Kultury, Świdnica
— -
Katarzyna Wysocka
Ośrodek Kultury, Zawidów
— -
Kinga Wróblewska
Centrum Kultury, Polkowice
— -
Klara Kupińska
Dance Flow - Szkoła Tańca, Wrocław
— -
Krzysztof Cieślak
Szkoła Tańca, Jelenia Góra
— -
Krzysztof Kowalik
Piechowicki Ośrodek Kultury, Piechowice
— -
Krzysztof Wermiński
Bogatyński Ośrodek Kultury, Bogatynia
— -
Leon Iwiński
Miejski Dom Kultury, Lubań
— -
Magdalena Jankowska
Dom Kultury, Środa Śląska
— -
Magdalena Pełech
No Name Dance Studio, Jelenia Góra
— -
Malwina Pietrzyk-Nowak
Studio Ruchu Klub Tańca, Wrocław
— -
Małgorzata Beta
Regionalne Centrum Kultury, Chocianów
— -
Marcelina Bienkiewicz
Regionalne Centrum Kultury, Chocianów
— -
Marcin Jakubowski
Ośrodek Kultury, Kłodzko
— -
Marcin Szajnowski
Taniec do kwadratu, Legnica
— -
Marcin Szuwarski
Studio Tańca Impress, Bielawa
— -
Marek Wałęga
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki, Oleśnica
— -
Marlena Dziedzic
Diamond Dance Studio, Legnica
— -
Martyna Wiśniewska
Centrum Tańca Champion Team, Wałbrzych
— -
Mateusz Bober
Samorządowy Ośrodek Kultury, Miękinia
— -
Matylda Poszwald-Gajewska
Gminny Ośrodek Kultury, Wązów
— -
Michał Gaicki
Samorządowy Ośrodek Kultury, Miękinia
— -
Mirosława Cydzik
Szkoła Tańca Athina, Oława
— -
Monika Hejda
Ośrodek Kultury i Sportu w Leśnej, Leśna
— -
Natalia Pinach
Studio Tańca Carmen, Wałbrzych
— -
Patryk Lipiec
No Limits - Szkoła Tańca, Wrocław
— -
Paweł Kociubski
Centrum Kultury, Kamienna Góra
— -
Paweł Radomski
Szkoła tańca Setenta, Wrocław
— -
Piotr Szewczyk
Cordex, Wałbrzych
— -
Piotr Warszewski
Jeleniogórskie Centrum Kultury, Jelenia Góra
— -
Przemysław Szczotko
Centrum Kultury, Polkowice
— -
Seweryn Fryt
Dom Kultury, Syców
— -
Sylwia Marek
Szkoła Tańca Prima, Bolesławiec
— -
Tomasz Nycz
Ślężański Ośrodek Kultury, Sobótka
— -
Tomasz Tabor
Akademia Tańca Beata i Tomasz Tabor, Jelenia Góra
— -
Wiesław Kowalewski
Młodzieżowy Dom Kultury, Jelenia Góra
— -
Wioleta Tokarz
Invictus Studio Pole Dance, Legnica
— -
Wojciech Zarówny
Moksial, Szklarska Poręba
— -
Zbigniew Nowak
Miejski Dom Kultury, Świebodzice
— -
Żaneta Gacek
Centrum Sztuki, Oława
— -
Sebastian Runowicz
Miejski Ośrodek Kultury i Sztuki, Bielawa
— -
Kamila Grędkiewicz
Gimnastyka Artystyczna Gracja, Ząbkowice Śląskie
—