Spis treści
- Planowane wyłączenia prądu w dolnośląskim
- Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?
- Gdzie zgłosić brak prądu?
- Co to jest prąd elektryczny?
- Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?
- Pozostałe wyłączenia prądu
- Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?
- Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?
Planowane wyłączenia prądu w dolnośląskim
Jelenia Góra
Jelenia Góra, ul. Różyckiego, Karłowicza - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
17.06 od godz. 8:00 do 9:00
Jelenia Góra, ul. Różyckiego, Karłowicza - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
17.06 od godz. 14:00 do 15:00
Legnica
miejscowości Legnica Urząd Miasta - brak prądu
22.06 od godz. 8:00 do 17:00
miejscowości Legnica ul. Senatorska 21 brak prądu
26.06 od godz. 8:00 do 10:00
miejscowości Legnica ul Boiskowa, ROD "Wypoczynek", Jaworzyńska 151-163, Wilcza, Borsucza - brak prądu
27.06 od godz. 11:00 do 16:00
Wałbrzych
Wałbrzych ul. Ludowa 1B, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33.
18.06 od godz. 9:00 do 15:00
Wrocław
Wrocław Psie Pole: Bagatela od 5 do 19 i od 6 do 20, Torfowa od 1 do 23 i od 2 do 18, Gimnazjalna od 3 do 15 i od 8 do 20, Sołtysowicka POD "Podgrodzie".
17.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Krzyki: Jarzynowa.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Psie Pole: Wilczkowska od 1 do 25 i od 2 do 18, Pedagogiczna od 1 do 19 i od 2 do 18, Bratysławska od 7 do 27 i od 12 do 20, Siedzikówny od 33 do 57 i od 22 do 50, Brzuchowicka od 9 do 31 nieparzyste, Charkowska od 1 do 9 nieparzyste, Odeska od 1 do 17 nieparzyste, Sewastopolska od 2 do 10 parzyste, Omska od 1 do 15 nieparzyste, Wołgogradzka od 2 do 10 parzyste, Ryska od 1 do 15 nieparzyste, Kurska od 2 do 6 parzyste, Motykówny od 13 do 39 i od 14 do 28, Belgradzka od 1 do 31 nieparzyste.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Śródmieście: Sienkiewicza od 2 do 4 parzyste.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Fabryczna: Wysoka od 8 do 10 parzyste, Manganowa dz.1/2 PKP.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Psie Pole: Okulickiego 14 i 19.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Fabryczna: Przednia 93 i od 104 do 108.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Psie Pole: Okulickiego 2, Motykówny od 1 do 19 i od 2 do 16, Wilczkowska od 1 do 31 i od 2 do 18, Lublańska od 1 do 3 nieparzyste, Sarajewska od 1 do 13 i od 2 do 14, Zagrzebska od 1 do 11 i od 2 do 14, Siedzikówny od 15 do 31 nieparzyste, Belgradzka od 1 do 31 i od 2 do 70, Dubrownicka od 1 do 39 nieparzyste, Irkucka 5 i od 12 do 18 oraz dz.102/43, Bora-Komorowskiego od 69 do 73 nieparzyste, Skopijska od 1 do 13 i od 2 do 14.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Krzyki: Międzyrzecka 1, Nizinna, Bierdzańska oraz ogródki działkowe MPWiK "Nowe Bierdzany".
21.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Krzyki: Grójecka od 11 do 17 i od 12 do 18, Skierniewicka od 7 do 11 i 16, Ślężna od 173 do 211 nieparzyste, Sokola od 71 do 81 i od 62 do 68 oraz dz.96, Sochaczewska 1, Akacjowa 17, Kutrzeby od 91 do 109 nieparzyste, Wittek od 11 do 27 nieparzyste.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Psie Pole: Cholewkarska dz.1/3 i dz.17/6.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Fabryczna: Starogajowa od 66 do 68 parzyste, Boguszowska 79, Sieroszowicka dz.6/3 i dz.5/3, Wróblowicka.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Krzyki: Ulanowskiego 23 i 23a, Orla 15.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Fabryczna: Zagony 42 i 47, Mińska od 3 do 7 i od 4 do 10 oraz dz.5/2 i dz.9/4, Stanisławowska 103.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Krzyki: Chińska od 1 do 5 i od 2 do 4, Polna od 1 do 5 i 4, pl. Mongolski od 1 do 3 i od 2 do 4, 3-go Maja 1b, Komandorska od 53d do 53h.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Stare Miasto: Podwale od 5 do 7, 6, od 45 do 47 i 46, Czysta od 1 do 5 i od 2 do 4 oraz dz.53/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Fabryczna: Zagony 42 i 47, Mińska od 3 do 7 i od 4 do 10 oraz dz.5/2 i dz.9/4, Stanisławowska 103.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Krzyki: Leonarda da Vinci od 1 do 5 i od 2 do 6.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Psie Pole: Zagrodnicza od 13 do 13b, Zielna, Farna, Rycerska, Krzywoustego od 257 do 273 i od 250 do 260 oraz przepompownia ścieków "Widawa", Odrodzenia Polski od 1 do 31 i od 2 do 28 oraz dz.13/1, Skarbu Zakrzowskiego od 1 do 13 i od 2 do 10, Jagiellońska od 1 do 17 i od 2 do 10, Marynarska od 1 do 31 i od 2 do 6a, Stoczniowa od 9 do 21 i od 2 do 8a, Okrętowa 6, Masztowa od 1 do 17 i od 2 do 12.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Stare Miasto: Zachodnia od 20 do 22 parzyste, Zgorzelecka 1.
27.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wrocław Stare Miasto: pl. Kościuszki od 7 do 9 i od 8 do 10 oraz dz.6/51 i dz.6/50.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00
powiat bolesławiecki
miejscowości Iwiny od nr 41 do nr 60A - brak prądu
18.06 od godz. 11:00 do 15:00
miejscowości Tomaszów Bolesławiecki numery 99 i 100 - brak prądu
22.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat dzierżoniowski
Łagiewniki ul.: Słowiańska 14, 16, 16a, od numeru 21 - do końca, Polna, Orla, Sowia, Błękitna, Srebrna 9, Południowa 8, od 10 do 15, Poprzeczna od 1 do 3, Półwiejska 4a
20.06 od godz. 7:00 do 16:00
Piława Górna ul.: Groszowiecka dz. 374; Staszica 1, 2, 3, 4, 6, 8, 12A, 12, 14, 16; pl. Piastów Śląskich od 7 do 11, Szkolna, Krótka.
20.06 od godz. 8:00 do 12:00
powiat głogowski
miejscowości Dankowice - brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat jaworski
miejscowości Kłonice: 6A,8A, dz. nr 24 - brak prądu
17.06 od godz. 9:00 do 16:00
Wolbromek, Świny - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej
19.06 od godz. 8:00 do 14:00
miejscowości Zębowice nr 50 baza transportowa, działka nr 63/8 zakład kamieniarski - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 12:00
miejscowości Wiadrów dz. nr 107/3 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
miejscowości Wądroże Wielkie 170A, 170E, dz nr 319/2, dz. nr 319/3, dz. nr 316/5 - brak prądu
21.06 od godz. 8:00 do 14:00
miejscowości Męcinka: od nr 12 do 36, od nr 72A do 78, od nr 98 do 113 - brak prądu
26.06 od godz. 9:00 do 17:00
Sichów dz. nr 173/3
6.07 od godz. 9:00 do 16:00
powiat kamiennogórski
Błażkowa, od 18 do 21, od 36 do 43.
20.06 od godz. 8:00 do 13:00
Kamienna Góra, ul. Magazynowa 4, 7.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat karkonoski
Wojcieszyce, ul. Olchowa, Palmowa, Oliwkowa, Leszczynowa, Lipowa, Irysowa, Szkolna, Uzdrowiskowa, Modrzewiowa, Malinowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jabłoniowa, Jeleniogórska
18.06 od godz. 6:00 do 8:00
Wojcieszyce, ul. Leszczynowa, Lipowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 7:00 do 9:00
Wojcieszyce, ul. Pomarańczowa, Pistacjowa, Rumiankowa, Porzeczkowa, Pomarańczowa, Platanowa, Palmowa, Olchowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 7:00 do 9:00
Wojcieszyce, ul. Pomarańczowa, Pistacjowa, Rumiankowa, Porzeczkowa, Pomarańczowa, Platanowa, Palmowa, Olchowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 18:00 do 20:00
Wojcieszyce, ul. Leszczynowa, Lipowa - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 18:00 do 20:00
Wojcieszyce, ul. Lipowa, Irysowa, Szkolna, Uzdrowiskowa, Modrzewiowa, Malinowa, Jałowcowa, Jaworowa, Jabłoniowa.
20.06 od godz. 6:00 do 8:00
Kromnów, od 15 do 47A, Kościół, Remiza.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00
powiat kłodzki
Gajów od 1 do 21, działka 100/1, 104/7, 105/4, 166/2, 180/4, 180/3, 180/2, 105/4
19.06 od godz. 9:00 do 13:00
Polanica-Zdrój Kościuszki 1, 2, 3, 5, 7, działka 107/1, Głowackiego od 3 do 6, działka 387/1, 387/2
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
Polanica-Zdrój Staffa 1, 1A, Bema od 1 do 3, Czarnieckiego 1, 3, Pułaskiego od 1 do 16, Kościuszki od 13 do 15A, Stary Wielisław 131,131A
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat legnicki
miejscowości Czernikowice od nr 2 do 8 oraz działki od nr 144/2 do 144/15 - brak prądu
18.06 od godz. 8:00 do 12:00
miejscowości Kłębanowice - Brak prądu
18.06 od godz. 8:00 do 13:00
miejscowości Krotoszyce ul. Piastowska 9-37, Gwarna, Polna, Zielona, Parkowa, Kościuszki 2 - Brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 13:00
miejscowości Grzybiany Ogródki Działkowe - Brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 16:00
miejscowości Prochowice Elektrownia Wodna - Brak prądu
21.06 od godz. 8:00 do 13:00
miejscowości Gniewomirowice dz. 328/195, 328/192 brak prądu
25.06 od godz. 8:00 do 16:00
miejscowości Kwiatkowice nr od 27a do 47 brak prądu
28.06 od godz. 9:00 do 17:00
Dunino 2Z, 2W, dz. 16/8-9
23.09 od godz. 8:00 do 14:00
powiat lubański
Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
17.06 od godz. 8:30 do 13:30
Wesołówka - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00
Zaręba, ul. Słowackiego, Osiedlowa, Lipowa, Rolnicza, Słoneczna, Podgórna, Wąska.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00
Pisaczów - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00
Świeradów Zdrój, ul. Wierzbowa działki budowlane.
18.06 od godz. 8:30 do 12:00
Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
18.06 od godz. 8:30 do 13:30
Zgorzelec, ul. Warszawska 27, 27A, 27B.
18.06 od godz. 8:30 do 14:00
Olszyna, ul. Legnicka 47, 52, Sienkiewicza od 1 do 10, działki budowlane.
19.06 od godz. 8:30 do 13:30
Olszyna, ul. Górna od 1 do 7, Legnicka od 66 do 70.
20.06 od godz. 8:30 do 13:30
Olszyna, ul. Górna od 1 do 7, Legnicka od 66 do 70.
21.06 od godz. 8:30 do 13:30
powiat lubiński
miejscowości Niemstów (Łazek) - okolice ulic/numerów: ul. Grabowa nr od 22 do 66, ul. Palisandrowa, ul. Bukowa, ul. Dębowa; działki budowlane przy tych ulicach/numerach - brak prądu
19.06 od godz. 8:00 do 18:00
miejscowości Lubin - okolice numerów/działek: ul. Makowa: 11, 13, dz.37/5, dz.37/25; ul. Tulipanowa 11, dz.424/2-15 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 16:00
powiat lwówecki
Młyńsko, działka budowlana 393/1.
17.06 od godz. 8:00 do 16:00
Radomiłowice - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 9:00
Górczyca - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 9:00
Chmieleń, od 33 do 97 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 9:00
Chmieleń, od 33 do 97 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 8:00 do 15:00
Chmieleń, od 96 do 145, Młyńsko 2.
18.06 od godz. 9:00 do 14:00
Radomiłowice - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 17:00 do 20:00
Górczyca - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
18.06 od godz. 17:00 do 20:00
Wolbromów, od 2 do 52.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00
Rząsiny kolonia, od 1 do 12, przekaźniki sieci komórkowej.
20.06 od godz. 8:00 do 15:00
Pławna Dolna, od 1 do 9, Mojesz, od 28 do 49, maszt telekomunikacyjny, Dębowy Gaj, od 43 do 47.
20.06 od godz. 8:00 do 18:00
Mirsk, ul. Spacerowa od 3 do 43, budynki dawnego SKR, stacja paliw.
21.06 od godz. 8:00 do 15:00
Mojesz, od 11b do 26j .
21.06 od godz. 9:00 do 13:00
powiat milicki
Żeleźniki od nr 1 do 36, od nr 39 do 40, dz. 47/1, 48, 88/4, dz. 169. gm. Krośnice.
17.06 od godz. 8:00 do 14:00
Koruszka, Kaszowo od nr 1 do 4b, od nr 40 do 56 oraz działki przyległe. Gm. Milicz.
18.06 od godz. 8:00 do 12:00
Stara Huta od nr 1 do 8, od nr 37 do 44. Gm. Krośnice.
18.06 od godz. 8:30 do 14:00
Sułów ul. Rynek od nr 1 do 5, od nr 14 do 15, Ogrodowa od nr 1 do 14, Milicka od nr 1 do 26, Szkolna od nr 1 do 6. Gm. Milicz.
19.06 od godz. 8:00 do 12:00
Dunkowa od nr 1 do 19, od nr 31A do 52, oraz Dunkowa dz. 130, 379, (sklep, szkoła, tartak). Gm. Milicz.
19.06 od godz. 8:30 do 14:00
Milicz ul. Fiołkowa, Konwaliowa, Aleja Niepodległości 15, 17, Rzemieślnicza, Lotnicza 3, 4, 6, 8, 10, Nowowiejska, Poprzeczna od nr 1 do 14A, Art Zbyt, działki 7/87, 7/31, Ogródki Działkowe, Spółdzielcza od nr 2 do 8P, Powstańców Wielkopolskich 2, 2A, 3, 7, 8, 10, 18, 20, Straż Pożarna, działki 19/1-2, Kobiałka.
20.06 od godz. 8:00 do 9:30
Milicz ul. Krótka 1, Dąbrowskiego od nr 5 do 25 nieparzyste, Poprzeczna od nr 1 do 2, Kościuszki 44, 50, 57, 59, 61, Powstańców Wielkopolskich 5 Ośrodek Sportu, Sycowska 1B, działka 7/47, Trzebnicka 31, od nr 31A do 31G, Sklep DINO, działka nr 70 AKWARIUM.
20.06 od godz. 8:00 do 9:00
Milicz ul. Fiołkowa, Konwaliowa, Aleja Niepodległości 15, 17, Rzemieślnicza, Lotnicza 3, 4, 6, 8, 10, Nowowiejska, Poprzeczna od nr 1 do 14A, Art Zbyt, działki 7/87, 7/31, Ogródki Działkowe, Spółdzielcza od nr 2 do 8P, Powstańców Wielkopolskich 2, 2A, 3, 7, 8, 10, 18, 20, Straż Pożarna, działki 19/1-2, Kobiałka.
20.06 od godz. 13:00 do 15:30
Milicz ul. Krótka 1, Dąbrowskiego od nr 5 do 25 nieparzyste, Poprzeczna od nr 1 do 2, Kościuszki 44, 50, 57, 59, 61, Powstańców Wielkopolskich 5 Ośrodek Sportu, Sycowska 1B, działka 7/47, Trzebnicka 31, od nr 31A do 31G, Sklep DINO, działka nr 70 AKWARIUM.
20.06 od godz. 13:30 do 15:30
powiat oleśnicki
Oleśnica ul. Kopernika od nr 13 do 13H, garaże. Spalice ul. Topolowa dz. 193/9 i działki przyległe.
17.06 od godz. 8:00 do 13:00
Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
18.06 od godz. 7:00 do 9:00
Zbytowa dz. 26/2,3 i działki przyległe. Gm. Bierutów.
18.06 od godz. 8:00 do 10:00
Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
18.06 od godz. 17:00 do 19:00
Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
19.06 od godz. 7:00 do 9:00
Oleśnica ul. Wiśniowa, Kasztanowa, Różana, Miła 1, 4, 5, Ogrodowa 15A, Łąkowa 21.
19.06 od godz. 8:00 do 14:00
Oleśnica ul. Matejki 20, 21, 22, Okrężna 11 i działki przyległe.
19.06 od godz. 15:00 do 16:00
Świerzna dz. 127/24, dz. 127/27, dz. 127/19 i działki przyległe. Gm. Oleśnica.
21.06 od godz. 8:00 do 11:00
Poniatowice od nr 72 do 72O, 67BNMLKJH. Gm. Oleśnica.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat oławski
Swojków.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Jelcz-Laskowice ul. Wrocławska od nr 2 do 46, od nr 48 do 58 parzyste, Kukułcza 2A, 4, dz. 13/1, Fabryczna od nr 1 do 6.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
Jankowice ul. Sportowa 34, 36 oraz obręb działek numer 155/5.
21.06 od godz. 7:00 do 16:00
Jelcz-Laskowice ul. Oławska 272, 274 i działki przyległe.
21.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat polkowicki
Miejscowości Polkowice ul. Fabryczna działki nr 297/4, 355 - brak prądu
18.06 od godz. 8:00 do 15:00
miejscowości Stara Rzeka od nr 17 do 27 - brak prądu
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
powiat strzeliński
Kondratowice: ul. Długa numery od 38 do 54, ul. Słowiańska 17, od numeru 26 do 30, ul. Ogrodowa, ul. Makowa, ul. Różana oraz działki przyległe do wymienionych ulic.
18.06 od godz. 7:00 do 20:00
Kuropatnik: ul. Modrzewiowa, ul. Krajobrazowa od numeru 1 do 8, ul. Kaczerki, ul. Strzelińska od numeru 28 do 54, od 51 do 87, ul. Spacerowa od numeru 1 do 58, ul. Ogrodowa, ul. Wiśniowa, ul. Widokowa 1, 2, 4, 10, 18, 20 oraz obręb działek numer 419/14,
787/1, 550, 548/4, 548/2, 695/10, 676, 678
24.06 od godz. 7:00 do 18:00
Gęsiniec obręb działek numer 41/13
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
Gościęcice Średnie od numeru 39 do 88
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
powiat trzebnicki
Przeborów.
17.06 od godz. 8:00 do 16:00
Gąski.
17.06 od godz. 8:00 do 16:00
Ligota Piękna ul. Lipowa, Morelowa, Wiśniowa, Brzoskwiniowa, Stawowa, Wrocławska 2, 2a, Prosta, Główna, Brzozowa, "DINO".
17.06 od godz. 9:00 do 15:00
Księginice ul. Trzebnicka, Sadowa, Zielona, Świerkowa, Czereśniowa, Działkowa, Malinowa, Nowa, Krótka. Nowy Dwór 35, 35a, 35b.
18.06 od godz. 7:30 do 17:00
Kałowice od nr 16 do 89.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00
Bagno.
25.06 od godz. 7:30 do 9:00
Osolin osiedle "Drzewa", Stawowa, Klasztorna, Rozmarynowa, Rumiankowa, Tymiankowa, Śliwowa, Chmielowa, Piłsudskiego, Zielona, Szkoła.; Bagno.
25.06 od godz. 7:30 do 19:00
Bagno.
25.06 od godz. 17:00 do 19:00
powiat wałbrzyski
Boguszów Gorce ul. Olimpijska, Kościuszki, Warszawska, Chopina
17.06 od godz. 8:00 do 12:00
powiat wołowski
Warzęgowo 2-12;18-38 a.
17.06 od godz. 9:00 do 17:00
Wińsko ul. Wschodnia, Sadowa, Mickiewicza 19-56, 8-Maja, Widokowa dz. 7/2.
18.06 od godz. 9:00 do 17:00
Mysłoszów, Rudawa, Smogorzów.
19.06 od godz. 7:30 do 9:00
Stryjno.
19.06 od godz. 7:30 do 19:00
Brzózka, Stryjno.
19.06 od godz. 9:00 do 17:00
Mysłoszów, Rudawa, Smogorzów.
19.06 od godz. 16:00 do 18:00
Straszowice, Żychlin, Straszowice SUW.
20.06 od godz. 9:00 do 17:00
Biskupice.
20.06 od godz. 9:00 do 17:00
Trzcinica Wołowska.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00
Nieszkowice.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00
Głębowice od nr 1 do 54.
21.06 od godz. 8:00 do 19:00
Radecz od nr 2 do 22; 62.
21.06 od godz. 9:00 do 15:00
Głębowice bloki 1/I, 1/II, 2/I, 2/II, 3/I, 3/II, 61, 4/I, 4/II.
21.06 od godz. 10:00 do 17:00
Wińsko dz. 1011/9; 1011/11; 1011/12; 1011/14; 1011/23; 1011/20; 1011/18; 1011/17; 1011/49; 1011/56; 1011/65.
24.06 od godz. 8:00 do 15:00
Wołów ul. Ludowa od nr 7 do 27; Krzywy Wołów od nr 1 do 23.
25.06 od godz. 8:00 do 10:00
Wołów ul. Krzywy Wołów 7.
25.06 od godz. 10:00 do 15:00
Wołów ul. Ludowa od nr 7 do 27; Krzywy Wołów od nr 1 do 23.
25.06 od godz. 15:00 do 17:00
powiat wrocławski
Olbrachtowice
17.06 od godz. 7:00 do 14:00
Księginice Małe ul. Zbożowa oraz obręb działek numer 66/2.
17.06 od godz. 7:00 do 16:00
Żerniki Małe: ul. Racławicka 1, 2, 6, 18, 20, 22 oraz obręb działek numer 147/7,8.
17.06 od godz. 7:00 do 16:00
Radwanice: Bzowa dz.207/16.
17.06 od godz. 7:00 do 16:00
Św. Katarzyna: Dąbrowskiego 8 oraz Klasztor i dz.608, Miła, Cicha, Urocza, Jastrzębia, Sokola, Prosta od 9 do 23 nieparzyste, Kolejowa od 10 do 10e oraz dz.837/6, dz.820/3 i dz.1104/4, Bzowa 3 oraz dz.819/7 i dz.823/4.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Siechnice: Bzowa, Czeremchowa, Cyprysowa, Kalinowa od 1 do 7, od 21 do 25f i od 2 do 12, Berberysowa, Magnoliowa 6 oraz dz.36/15 i dz.37/16, Jaśminowa, Zielona, Różana, Piastów Śląskich 40.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Cesarzowice ul. Działkowa 1, 2 oraz obręb działek numer 76/11, 76/26.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Domasław ul. Słoneczna , Promykowa, Fiołkowa ,Kwiatowa.
18.06 od godz. 7:00 do 16:00
Tokary od nr 1 do 36B (cała miejscowość). Godzieszowa od nr 80 do 82. Gm. Długołęka.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00
Św. Katarzyna: Nowa od 35 do 65 nieparzyste oraz dz.959/5 i dz.649, Żernicka od 11 do 23 i od 20 do 30 oraz dz.570/1, dz.570/6, dz.570/7 i dz.969/3, Parkowa od 1 do 9, od 19 do 23 i od 2 do 26, Bukowa 9 oraz dz.273.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00
Żerniki Wrocławskie: Strzelińska od 1 do 11 i od 2 do 12 oraz dz.412/2, Długosza od 1 do 15 i od 2 do 20, Kolejowa od 5 do 7b i od 8 do 10c, Miodowa od 5 do 7 i od 10 do 18, Akacjowa 6 oraz dz.155/2 i dz.154/4, Krótka.
19.06 od godz. 7:00 do 16:00
Mokronos Górny: ul. Klonowa
19.06 od godz. 7:00 do 16:00
Rogów Sobócki: ul. Młynarska, Żarnowa, Kuźnicza, Jęczmienna, Kalinowa, Wrocławska od numeru 103 i 128 w kierunku Sobótki.
20.06 od godz. 7:00 do 14:00
Św. Katarzyna: Żernicka od 11 do 23 i od 20 do 30 oraz dz.570/1, dz.570/6, dz.570/7 i dz.969/3, Bukowa 9 oraz dz.273, Akacjowa, Jesionowa, Lipowa, Klonowa, Parkowa.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00
Rogów Sobóck:i ul. Złoty Widok, ul. Szkolna oraz obręb działek numer 391/10, 391/17, 524/5.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00
Tyniec Mały: ul. Pszenna 1, 2, 4, ul. Domasławska 60 oraz obręb działek numer 363/3, 364/19.
20.06 od godz. 7:00 do 16:00
Kiełczów ul. Wrocławska od nr 91 do 142, 146, dz. 221/1, dz. 221/8, Sezamkowa, Boczna, Kamienna, Zgodna, Południowa od nr 17 do 21, od nr 34 do 42, Akacjowa 85A, 85C, od nr 87 do 92, Polna 68, dz. 167/3. Piecowice ul. Wrocławska dz. 106/4, dz. 117/2 i działki przyległe. Gm. Długołęka.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00
Gajków ul. Janowicka 1. Jeszkowice ul. Bażantowa, Kanałowa, Sosnowa, Jelczańska 69, 74, 97. Gm. Czernica.
20.06 od godz. 8:00 do 14:00
Kiełczów ul. Wrocławska 146, dz. 212/1, Akacjowa 85A, 85c, od nr 87 do 92, Polna 68, dz. 167/3. Piecowice ul. Wrocławska dz. 106/4, dz. 117/2 i działki przyległe. Gm. Długołęka.
20.06 od godz. 9:00 do 18:00
Sobótka: ul. Świdnicka 36 oraz obręb działek numer 14/2, 14/3.
21.06 od godz. 7:00 do 16:00
Nasławice: ul. Lipowa 1A oraz obręb działek numer 56.
24.06 od godz. 7:00 do 16:00
Kiełczów ul. Bawarska, Południowa od nr 22 do 34 parzyste, od nr 27 do 37 nieparzyste, 34A, 37BDEFGHIJKL, Boczna 6DE, Sezamkowa 6, 8, Zachodnia od nr 1 do 5A. Gm. Długołęka.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00
Kiełczów ul. Słowicza, Szarotkowa, Bławatna, Sportowa od nr 16 do 53, Skowronkowa od nr 1 do 16, od nr 18 do 24 parzyste, 19, 19ABC, Zielona 5, 5B, 9,
dz. 315/24. Gm. Długołęka.
24.06 od godz. 8:00 do 14:00
Sobótka ul. Włosta Piotra.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wysoka: Lipowa, Jeżynowa, Malinowa, Parkowa, Kutrzeby, Chabrowa od 10 do 14 parzyste.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
Żerniki Wrocławskie: Jesienna 15 oraz dz.217/22.
25.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wojnowice ul. Jelczańska 30 (Ferma Drobiu). gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00
Wojnowice ul. Słoneczna, Pogodna. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:00 do 14:00
Dobrzykowice ul. Ogrodowa, Spokojna, Polna, Akacjowa, Krótka, Wiosenna i działki przyległe. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:30 do 12:30
Wojnowice ul. Szczere Pole, Główna 21a, 25, 27, Pałac, Poprzeczna 7, 9, 18, Ogrodowa 1, 3, 5, Czereśniowa 1, 2, 5, 11, 13, od nr 4 do 24c parzyste, działka 208/3. Gm. Czernica.
25.06 od godz. 8:30 do 14:00
Domasław: dz.263.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00
Komorowice: dz.242/2.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00
Bielany Wrocławskie: dz.300/8 oraz Polski Związek Łowiecki.
26.06 od godz. 7:00 do 16:00
Groblice: Polna od 37 do 43 nieparzyste oraz dz.148/5, dz.147/13 i dz.147/14, Słoneczna od 7 do 9 nieparzyste.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00
Żerniki Wrocławskie: Migdałowa dz.272/6, Poziomkowa od 60 do 66 parzyste oraz dz.467/4.
28.06 od godz. 7:00 do 16:00
powiat zgorzelecki
Bogatynia, ul. Olgi Boznańskiej 2 Dom weselny.
17.06 od godz. 8:00 do 14:00
Zgorzelec, ul. Boczna od 2 do 15, Reymonta 15.
18.06 od godz. 8:00 do 14:00
Radzimów Górny, od 16 do 16G.
19.06 od godz. 9:00 do 14:00
Radzimów Górny, od 16 do 16G.
20.06 od godz. 9:00 do 14:00
Stary Węgliniec, ul. Główna od 46 do 67, Górnicza 2, Rzeczna 2, 4, Słowackiego, Skargi, Krótka, Leśna 2, Cmentarna, Konopnickiej 2A, 4A od 6 do 24A, działka budowlana 803/2, 614/3.
21.06 od godz. 8:30 do 13:30
powiat złotoryjski
Stara Kraśnica, od 44 do 71, od 73 do 80 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
20.06 od godz. 8:00 do 10:00
Stara Kraśnica, od 44 do 71, od 73 do 80 - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
20.06 od godz. 18:00 do 20:00
Biegoszów, Gozdno, Zakład Lena - chwilowe przerwy w dostawie energii elektrycznej.
22.06 od godz. 14:30 do 17:30
powiat średzki
Wilkszyn: Pod Lasem, Poziomkowa, Pogodna, Jagodowa, Szczęśliwa, Różana, Leśna, Łąkowa, Truskawkowa i wszystkie do nich przyległe.
19.06 od godz. 7:00 do 14:00
Malczyce: ul. Górna, Kolonia, Cukrowni, Szkolna, Mazurowicka, Wesoła, Gałowa, Pogodna, Środkowa, Stawowa, Ogrodowa, Szkolna i wszystkie do nich przyległe
21.06 od godz. 7:00 do 16:00
Wróblowice: ul. Sosnowa, Osiedlowa, Krótka
21.06 od godz. 7:00 do 16:00
Piotrowice: ul. Mostowa 1, 2, Fabryczna 34, Stacja uzdatniania wody, budynki na działce nr 486/7,8
21.06 od godz. 7:00 do 16:00
powiat świdnicki
Świdnica ul. Mikołaja Kopernika od nr 34 do nr 40 oraz dz. nr 967 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
18.06 od godz. 7:30 do 8:30
Bystrzyca Dolna ogródki działkowe
18.06 od godz. 9:00 do 14:00
Świdnica ul. Mikołaja Kopernika od nr 34 do nr 40 oraz dz. nr 967 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
18.06 od godz. 14:00 do 15:00
Wyłączeni czasowo odbiorcy: 53320 Pasieczna Z-d kamieniarski , 53381 Stanowice Zakład doświadczalny, WBW10301 R- Żelazko Żółkiewka, WBW10002 R-Agat Stanowice.
19.06 od godz. 8:00 do 15:00
Pasieczna 31
19.06 od godz. 8:00 do 15:00
Pasieczna Zakład Kamieniarski
19.06 od godz. 8:00 do 15:00
Strzegom ul. Kamienna cała, ul. T. Kościuszki od nr 1 do nr 13 oraz 2A, ul. Krótka cała, ul. Bohaterów Getta 1, Rynek od nr 12 do 13, od nr 32-36A do nr 48 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
20.06 od godz. 7:30 do 8:30
Mokrzeszów 140, 143
20.06 od godz. 9:00 do 14:00
WBW10020 R-Betoniarnia.
20.06 od godz. 9:00 do 16:00
Strzegom ul. Kamienna cała, ul. T. Kościuszki od nr 1 do nr 13 oraz 2A, ul. Krótka cała, ul. Bohaterów Getta 1, Rynek od nr 12 do 13, od nr 32-36A do nr 48 - przewidujemy zasilanie z agregatu prądotwórczego.
20.06 od godz. 14:00 do 15:00
Lutomia Dolna od 14 do 106
21.06 od godz. 9:00 do 13:00
ZOBACZ KONIECZNIE
Skąd wiemy o wyłączeniach prądu?
Informacje o planowanych wyłączeniach prądu i awariach pochodzą ze stron operatorów energii elektrycznej w Polsce:
Gdzie zgłosić brak prądu?
Brak prądu możesz zgłosić pod numerem 991. Połączenie jest bezpłatne, awarie można zgłaszać całą dobę. Przed sięgnięciem po telefon, koniecznie sprawdź bezpieczniki w swoim mieszkaniu. Jeśli mieszkasz w bloku, upewnij się, że prądu na ma też na klatce schodowej. W przypadku domów, zapytaj sąsiadów, czy także nie mają energii elektrycznej. Na naszej stronie, bądź na stronach operatorów energii elektrycznej, możesz sprawdzić, czy operatorzy już wiedzą o awarii.
ZOBACZ KONIECZNIE
Co to jest prąd elektryczny?
Prąd elektryczny jest ukierunkowanym przepływem ładunków elektrycznych. Rozróżniamy prąd stały, zmienny i przemienny. Prąd przemienny jest wykorzystywany w sieciach energetycznych i jest rodzajem prądu okresowo zmiennego. Jego wartości chwilowe naprzemiennie wyrażają wartości dodatnie i ujemne, które zmieniają się z daną częstotliwością i okresowo.
Dlaczego dostawcy energii elektrycznej planują wyłączenia prądu?
Dostawcy energii elektrycznej często planują wyłączenia prądu z powodu:
- modernizacji sieci energetycznej
- przyłączania nowej sieci energetycznej
- konserwacji sieci transformatowej
- remonty
Pozostałe wyłączenia prądu
Czasami może zdarzyć się tak, że brak prądu równa się awarii sieci energetycznej. Powodów może być wiele - uszkodzenia spowodowane przez człowieka, warunki pogodowe lub wybite bezpieczniki w instalacji domowej. Podajemy następujące przypadki:
- burza
- powalone drzewo
- silny wiatr
- opady śniegu
- szadź
- kradzież przewodów przez złodzieja
- wysiadanie bezpieczników
- prace budowlane
Brak prądu - co robić, kiedy nie ma prądu?
- jeśli nie ma prądu w mieszkaniu to warto sprawdzić korki. Kolejnym krokiem będzie sprawdzenie, czy jest prąd na klatce i ulicy
- jeśli nie ma prądu na klatce schodowej to trzeba się skontaktować z właścicielem lub administratorem budynku
- jeśli nie ma prądu w sąsiednich domach i mieszkaniach to trzeba skontaktować się ze swoim dostawcą energii elektrycznej
Czym się zająć, kiedy nie ma prądu w mieszkaniu?
- rozmowa z domownikami
- gry planszowe
- porządki w szafie
- segregowanie ubrań
- czytanie książek
- sen
Dobrze jest odpowiednio przygotować się na nagły brak prądu i mieć przygotowane na wszelki wypadek świece i latarki zasilane bateriami, ponieważ przerwy w dostawie prądu mogą pojawić się w godzinach wieczornych.
Sprawdź aktualne promocje
Dużo kupujesz ale nie lubisz przepłacać? Sprawdź kody rabatowe EMPIK oraz promocje i zniżki w innych sklepach online!
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?